Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Doplnky stravy, ktoré dokážu podporiť sexuálne zdravie aj apetít

Možno by ste očakávali, že doplnky stravy nájdete výhradne na pultoch lekární. Existuje však ich špeciálna kategória a ako už možno tušíte, budeme sa rozprávať o zväčša úplne prírodných preparátoch, ktoré vďaka vyváženému zloženiu svojich receptúr podporia sexuálne zdravie mužov i žien. Ich účinok niektoré z nich zaraďuje medzi afrodiziaká, čiže prostriedky na skvalitnenie libida, teda sexuálnej túžby, vášne i dlhšej výdrže, prípadne sľubujú aj širšie spektrum benefitov. Iné môžu pri odporúčanom dlhodobejšom užívaní podľa pokynov výrobcu pomôcť mužom posilniť erekciu a zabrániť prvým príznakom ľahšej dysfunkcie alebo ženám oddialiť nepríjemné sprievodné javy spojené s menopauzou.

Čo sa týka doplnkov stravy, vo Flagranti myslíme na všetky aspekty života. Pre ženy, ktoré si plánujú založiť rodinu, máme v ponuke tabletky, ktoré prostredníctvom svojho zloženia pomáhajú k prirodzenej podpore plodnosti a ľahšej reprodukcii, ako aj k regulácii optimálnej hormonálnej aktivity. Variant tohto produktu existuje aj pre pár, teda pre oboch. Pre mužov, ktorí túžia po väčšom objeme ejakulátu, sú zase určené preparáty obsahujúce látky s pozitívnym vplyvom na spermatogenézu.
Najzastúpenejšími doplnkami stravy v sexshopoch sú vzhľadom na vysoký zákaznícky dopyt práve tabletky s priaznivým účinkom na mužské a ženské libido. Najrôznejšie vybrané zložky týchto prípravkov taktiež napomáhajú k výraznému zintenzívneniu sexuálneho zážitku a majú pozitívny vplyv aj na vašu výkonnosť. Tabletky pre mužov vám dopomôžu k silnejšej a kvalitnejšej erekcii, mnohokrát pôsobia na tkanivá ciev a pohlavného orgánu, čo spôsobuje ich správne prekrvenie. Tieto produkty rôznych značiek sa líšia predovšetkým nástupom svojho efektu. Najrýchlejšie „naštartovanie“ sľubujú jednorazové doplnky extra silného zloženia afrodiziakálnych látok, pričom výrobcovia mysleli aj na pánov, ktorí majú problém s prehĺtaním kapsúl. Rovnako skvelú službu im poskytnú varianty v tekutej forme, tzv. Shoty. Užívajú sa väčšinou 30 až 60 minút pred očakávanou sexuálnou aktivitou. Často sa navyše pýšia zložením s čisto prírodnými bylinnými extraktmi a môžu mať priaznivý vplyv aj na činnosť kardiovaskulárneho systému, znižujú mieru únavy a vyčerpania. Naopak záujemcom o konštantné zlepšenie libida a erekcie sú určené prípravky s dlhodobým účinkom zlepšenia erekcie a sexuálnej výkonnosti. Veľmi časté odporúčané dávkovanie týchto produktov spočíva v striedaní doby užívania tabliet s obdobím ich vysadenia. Takto docielite najlepší možný efekt. Najzastúpenejšími účinnými látkami bývajú kotvičník zemný, Maca peruánska, Senovka grécka alebo zinok. Unikátny doplnok stravy FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men sa môže pochváliť neobvyklou hlavnou zložkou - čínskou bylinou Škornicou šípolistou. Jej účinky boli objavené pastierom kôz, ktorý vypozoroval zvýšenú sexuálnu aktivitu svojich capov po jej konzumácii. Taktiež bola hojne využívaná v tradičnej čínskej medicíne, kde bola používaná na prekrvenie mozgu, zmiernenie bolesti kĺbov a na celkové upokojenie.
Doplnky stravy, ktoré pomôžu posilniť ženské libido, zlepšujú prekrvenie pohlavných orgánov, skvalitňujú sexuálnu túžbu i zážitky a prispievajú k chuti na vyššiu frekvenciu pohlavného styku, sú taktiež zákaznícky veľmi vyhľadávanými výrobkami. Dámam pomôžu zintenzívniť vzrušenie a môžu prispieť aj k ľahšiemu dosiahnutiu orgazmu. Podporujú hormonálnu tvorbu, menštruačný komfort, sexuálnu vitalitu, výkonnosť, dodávajú silu a energiu, znižujú únavu a vyčerpanie. Pre maximálny efekt je vhodné nasledovať odporúčané dávkovanie deklarované konkrétnym výrobcom. Aj u týchto produktov je kľúčom k úspechu striedanie doby užívania tabliet s obdobím ich vysadenia. V ich zložení obvykle nájdete Macu peruánsku, kotvičník zemný, zinok, ženšen pravý, vitamíny skupiny B alebo Damianu pravú. Náš jedinečný produkt FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO women navyše obsahuje Angeliku čínsku, ktorá sa v Číne a v Japonsku používa na liečbu ženských ochorení. Prispieva k hormonálnej rovnováhe a upravuje nepravidelnú a bolestivú menštruáciu. Ďalšou prospešnou zložkou je extrakt z japonského koreňa Kudzu, ktorý je považovaný za zdroj mnohých minerálov, vrátane fosforu, vápnika a železa a stimuluje ženský endokrinný systém. Používa sa predovšetkým na úľavu od pretrvávajúcich nepríjemných príznakov menopauzy ako sú návaly tepla, nočné potenie alebo úporné migrény.
Pokiaľ chcete zvýšiť svoju psychickú a fyzickú pohodu, odbúrať stres a získať späť energiu a vitalitu, dopriať si kvalitný spánok, koncentráciu a zároveň zlepšiť váš sexuálny apetít aj výkonnosť, mali by tieto doplnky stravy upútať vašu pozornosť. Preparáty s prírodným zložením bývajú obvykle produktom prvej voľby, ktorý v mnohých prípadoch poskytne vášmu intímnemu životu a telesnej schránke „prvú pomoc“ a často máte šancu vyriešiť problémy tohto typu aj bez nutnosti zveriť sa do starostlivosti odborníkov. Bez nežiaducich účinkov a zaťažovania orgánov medikamentami máte šancu dosiahnuť zlepšenie v oblasti intímneho prežívania. Pri závažnejších dysfunkciách vám naopak s najlepšími úmyslami odporúčame smerovať vaše kroky do ordinácie špecializovaných lekárov.
Články