>> Venušine guličky v hodnote 24 € ako DARČEK 
Partner of Notino
Darčekové balenie
Darček pre každéhoAdventné kalendáre v predaji!

Včera som bola sexy chyžnou. Na víkend mám ale diabolské úmysly ...
Prečo je fajn stať sa občas niekým iným alebo hráme roly

Hranie rolí patrí k životu. Niekto v tom vyniká a spoznať jeho pravú tvár môže byť mission impossible, niekto je radšej len sám za seba a zmenám sa prispôsobuje veľmi ťažko. Ale aj on sníva o tom, byť aspoň na chvíľočku niekým úplne iným. Len si to skúsiť. A tieto túžby sa potom často prelínajú so sexuálnym životom. Pokiaľ sa nebojíte experimentovať a ste úplne otvorení, viete, že zahrať sa na chvíľu na "niečo" môže byť naozaj vítaným spestrením. Fantázia dokáže divy, ale pokiaľ jej pomôžete sexi kostýmom zdravotnej sestričky alebo neodolateľnej chyžnej, bude to zážitok, na ktorý budete obaja spomínať.

Pokiaľ sa ale spýtate mužov, čo ich vzrušuje najviac a čo by chceli niekedy zažiť, nie je to len odvážna bielizeň na partnerke, ale je to hlavne zmena prístupu a prevzatie iniciatívy, čo vám potvrdí aj domina Lady Viktória, ku ktorej si muži chodia najčastejšie užiť práve tento pocit podriadenosti. Aby sme to vysvetlili, vo väčšine prípadoch sex a všetko okolo neho častejšie iniciuje muž.

Ak je to dominantnejší jedinec, ktorý tak musí vystupovať v práci, voči svojim podriadeným, na verejnosti, medzi priateľmi a potom ešte aj doma, je to práve pocit podriadenosti, ktorý ho vzrušuje. Nechať tiež raz iniciatívu na niekom inom, byť poslušný a splniť všetko, čo sa po ňom žiada. Máloktorý muž sa s týmto ale zverí doma a tieto zážitky potom radšej hľadá inde. Ale... čo tak si to vyskúšať aj doma? Veľa toho nebudete potrebovať- len odvahu povedať, čo by ste si priali a na druhej strane odvahu to splniť. Možno vám v tom pomôžu práve kostýmy, sexy oblečky či ďalšie doplnky a erotické boxy, v ktorých nájdete všetko potrebné pre objavovanie nových možností a zážitkov.

Niektoré kostýmy sú tak sexy, že by bola škoda nechať ich ležať v skrini. Užite si párty alebo Halloween naozaj štýlovo. Ako Femme Fatale alebo napríklad sexi policajtka. Je úplne ľahostajné, že ste v bežnom živote príkladným občanom. Nepokúšajte sa partnerku v kostýme nekompromisne prísnej policajtky príliš provokovať, lebo Vám zoberie vodičák aj preukaz do skautského oddielu. Nežná sestrička sa zase bude s anjelskou láskou starať o každý milimeter Vášho nažhaveného tela a naordinuje Vám tú najzmyselnejšiu medicínu.

KOSTÝM LEG AVENUE CLASSIC FRENCH MAID
Trojdielny sexy kostým chyžnej od značky Leg Avenue sa skladá zo šiat imitujúcich uniformu slúžky s bohatou sukňou, obojku s medailónikom a volánikovej čelenky.
Pozrieť si
KOSTÝM LEG AVENUE DEVILISH DARLING ČERVENÝ
Trojdielny sexy kostým diablika od značky Leg Avenue sa skladá z priliehavého body s veľkým stojatým golierom, odopínacieho chvosta a čelenky s rohami.
Pozrieť si
KOSTÝM COTTELLI COSTUME SCHOOL GIRL COSTUME
Kostým sexy školáčky Cottelli COSTUME School Girl Costume. Perfektný pre karnevaly a zábavné erotické hrátky v spálni. Dvojdielny set obsahuje top a sukňu.
Pozrieť si
KOSTÝM LEG AVENUE KITTY
Štvordielny kostým sexy mačičky od značky Leg Avenue sa skladá z priliehavej kombinézy na zips, opasku, masky na oči a čelenky s drôtenými uškami.
Pozrieť si
Celá ponuka kostýmov

Prečo je hranie rolí fajn?

  • Kostým vám pomôže získať sebavedomie a odbúrať zábrany- stanete sa na chvíľu niekým iným, ak sa do svojej úlohy ponoríte
  • Pokiaľ ste nič podobné zatiaľ neskúsili, zaručene prekvapíte, a to príjemne
  • Rozvírite váš stereotypný sexuálny život a možno objavíte celkom novú dimenziu vzájomne dosiaľ skrytých fantázií
  • Role play môže byť kľúčom k 13. komnate vašich túžob, odľahčená atmosféra prispeje k otvorenejšej komunikácii
  • Užijete si iste mnoho zábavných momentov a postimulujete svoju bránicu - smiech lieči!