Erotický sprievodca vianočnými darčekmi 🎁 NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ
Partner of Notino
Flash adventná ponuka týždňa
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého
ArginMax Forte pre mužov 90 kapsúl

ArginMax Forte pre mužov 90 kapsúl

Katalóg: SY31012
Výživový doplnok, ktorý dlhodobo zlepšuje erekciu a sexuálnu výkonnosť. Pôsobí na tkanivá ciev a pohlavného orgánu a spôsobuje ich prekrvenie.
Balenie:
Doprava zadarmo
75.00 €
Nie je na sklade
Sledovať dostupnost
Opis tovaru

ArginMax® Forte pre mužov je unikátny prípravok, ktorý dlhodobo zlepšuje erekciu a sexuálnu výkonnosť.¹ ² Originálne zloženie výživového doplnku a špeciálne upravované účinné látky efektívne pôsobia na tkanivá ciev a pohlavného orgánu, najmä na ich prekrvenie.¹ ² ArginMax® Forte pre mužov je najpredávanejší voľnopredajný prípravok v oblasti sexuálneho zdravia S DLHODOBÝM účinkom*.

 • istota dlhodobej a kvalitnej erekcie¹ ²
 • intenzívnejší sexuálny zážitok¹ ²
 • najpredávanejší voľnopredajný prípravok v oblasti sexuálneho zdravia s DLHODOBÝM účinkom*, ktorého účinky boli potvrdené vykonanými štúdiami**
 • Dávkovanie:
  3 kapsuly denne, po prvom týždni užívania 2 kapsuly denne. Maximálny účinok nastupuje po 2 týždňoch pravidelného užívania a pretrváva aj dva týždne po vysadení. Jednorazové použitie vykazuje zreteľne nižší efekt ako pravidelné užívanie.

  Upozornenie:
  Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí! Prípravok nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Súbežné užívanie s liekmi konzultujte so svojím lekárom. Nie je určené pre deti.

  Vysvetlivky:
  ¹Tribulus terrestris na zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida (200 mg).
  ²Šafran pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie (30 mg).
  ³Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (4 mg = 40 % DDD).
  ⁴Selén prispieva k normálnej spermatogenéze, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (51,9 μg = 94,4 % DDD).
  * Zdroj IMS (ArginMax, doplnky stravy, lekárne SR, 2011–2017).
  ** Klinická štúdia amerických lekárov University of Hawaii,School of Medicine, USA, 1998.

  Výrobca:
  Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. ArginMax® Forte bol vyvinutý v spolupráci s The Daily Wellness Company, USA.

  Recenzie (0)
  Parametre
  Podobné produkty
  Články
  Produkt na dotaz
  Vážený zákazník, pri naskladnení tovaru Vás budeme emailom informovať.
  Tu prosím napíšte Váš email: