Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Zamerajme sa na sexuálne zdravie

Možno je ten správny čas položiť si otázku: "A ako som na tom ja?"

V dnešnej dobe otvorenej komunikácie a osobného rastu začala byť téme sexuálneho zdravia venovaná omnoho väčšia pozornosť a priestor. Je to oblasť, ktorá zahŕňa nielen fyzickú stránku, ale tiež psychické a emočné aspekty spojené s našim sexuálnym pôžitkom. Ide o kvalitu a radosť, ktorú do nášho života môže vniesť intimita.


potence

Nie všetko je len o sexe


O tom, že pravidelný sex zlepšuje psychickú a fyzickú odolnosť, bolo už napísané mnoho. Početné štúdie dokázali, že sex je prospešný pre naše zdravie - aktivuje radu neurotransmiterov, ktoré ovplyvňujú nielen náš mozog, ale aj niekoľko ďalších orgánov - jedným z nich je napríklad srdce. Zároveň, pokiaľ po sexuálnej stránke niečo nefunguje, býva to varovný signál zamerať sa na seba a prípadne vyhľadať lekára. Všetko so všetkým súvisí a tiež preto vznikol termín Sexual wellness. Čo si pod ním predstaviť? Sexual wellness podnecuje k vyladeniu fyzickej, emocionálnej, duševnej a sociálnej pohody v kontexte sexuality a v neposlednom rade aj k sebavzdelávaniu v tejto oblasti. Neoddeliteľnou súčasťou je aj dôkladná starostlivosť o telo a dušu. Preto sme tiež vytvorili kategórie, ktoré sme považovali za obzvlášť dôležité.

Prečo máme na sexshope kategóriu ZDRAVIE MUŽA a ŽENY?

Neschopnosť dosiahnuť orgazmus, nedostatočné zvlhčenie pošvovej sliznice, vaginizmus, bolesti hlavy a chrbta, opakované potraty, inkontinencia ... a mohli by sme pokračovať. Ktorá zo žien aspoň niečo z týchto problémov neriešila? A viete, s čím môžu niektoré tieto problémy súvisieť? S PANVOVÝM DNOM! Či už s jeho oslabením, alebo naopak, preťažením. Panvové dno drží ženské orgány, podieľa sa na dýchaní a tiež v sebe sústredí ženskú energiu a sexualitu. Niektoré ženy sa s problémami zmierili, ale to je veľká škoda, keďže sa pomoc priamo ponúka. A málokedy by ju hľadali na stránkach sexshopu, ale práve tu je jedna z najucelenejších ponúk na trhu. Naviac v týchto oblastiach spolupracujeme s odborníkmi z oboru fyzioterapie a gynekológie. Nájdete tu Venušine guličky, vaginálne trenažéry, vitamínové a bylinné doplnky stravy, dilatátory a mnoho ďalšieho.

U mužov s pribúdajúcim vekom ubúda testosterón, čo sa môže negatívne prejaviť práve na sexuálnom živote. Tento najdôležitejší mužský hormón je produkovaný semenníkmi a často je spájaný s mierou agresivity, libidom a sexuálnej energie. Aj na toto máme riešenie. Druhou témou je prostata. Bolo dokázané, že pravidelná masáž prostaty je jedným zo spôsobov, ako si poradiť s erektilnou dysfunkciou. Medzi ďalšie výhody ale patrí tiež uvoľnenie priechodu moču, pomoc od bolestivej ejakulácie či úľava od symptómov zápalu prostaty. Zväčšenie prostaty a problémy spojené s močením sú tiež normálne s narastajúcim vekom - a táto príjemná aktivita je jedným zo spôsobov, ako si od príznakov uľaviť.


Objavte naše kategórie s produktami, ktoré podporia vaše zdravie

Zdravie muže
Zdravie ženy

Produkty hľadáme, testujeme a vieme, čo vám môžeme s čistým srdcom odporučiť


Na trhu je veľké množstvo pomôcok, ale sú také, ktoré medzi nimi vynikajú. Chcete sa inšpirovať? 


Podporte libido a vráťte do hry chuť na sex


To všetko je možné prírodnou cestou pomocou doplnkov stravy. Na podporu libida sme sa zamerali spolu s rodinným bylinkárstvom Serafin® a vznikol unikátny doplnok stravy pre mužov aj ženy - Flagranti Premium Libido men a Flagranti Premium Libido women, ktorý dokáže posilniť libido, vyrovná hladinu testosterónu u mužov a pomôže udržať fyzickú aj duševnú pohodu, energiu. U žien vyrovnáva hladinu hormónov a pomáha predchádzať menštruačným výkyvom. Naviac má pozitívny vplyv na ostatné zdravotné funkcie a správnu činnosť orgánov.  Čistá zmes bylín a aktívnych látok je 100 % prírodného pôvodu a je vhodná pre dlhodobé užívanie.

FLAGRANTI
PREMIUM LIBIDO
women

Zobraziť

FLAGRANTI
PREMIUM LIBIDO
men

Zobraziť


Prečítajte si tiež
akonadno.sk
Všetky články