Milujeme nakupovanie 💋 ZĽAVA 10% s kódom "BDAY10" nad 20 € nebo ZĽAVA 20 % s kódom "BDAY20" nad 60 €
Partner of Notino

Darčeková súprava HIGH ON LOVE OBJECTS OF LUXURY

A je to tu. Ako každý rok sa sviatok zamilovaných rýchlo blíži a aj keď nepatríte medzi beznádejných romantikov, ktorí by rozmiestňovali okolo postele okvetné plátky ruží, pre vás bude strategicky výhodné tento sviatok neignorovať. Pretože pokiaľ dokážete správne potešiť svoju milú, môžete z toho získať množstvo benefitov aj pre seba.

Najrôznejších tipov, čím svoju partnerku obdarovať, asi nájdete všade dosť. Moje odporúčanie je ako každý rok jednoduché – vopred objednajte kvet online, nech sa vyhnete tým šialeným radom v kvetinárstve a vyberte darček, s ktorým si užijete obaja. Tento rok som pre vás vybrala túto darčekovú sadu, ktorú mám možnosť od jesene testovať a za mňa spĺňa naozaj všetko, čo od perfektného darčeka očakávate. Vrátane toho, že má nádherne dievčenskú farbu. Čo si budeme rozprávať, väčšina žien staroružovú farbu so zlatými detailami ocení. Skrátka, keď je hračka pekná, vždy máte väčšiu chuť začať ju testovať.

High on Love Objects of Luxury je prekrásna darčeková krabica, ktorá obsahuje masážnu hlavicu a masážny olej. Takže vlastne také perfektné kombo nielen na skvelú predohru. Pokiaľ už masážnu hlavicu doma máte, tak pre vás možno tento valentínsky tip nebude najlepší. V tom prípade odporúčam mrknúť sa na predchádzajúce články v tejto sekcii, kde určite nájdete recenzie na množstvo vibrujúcich fešákov, ktorými môžete svoju partnerku potešiť nielen na Valentína.

Ale späť k tejto staroružovej sade. Kto ma sledujete už dlhšiu dobu, tak viete, že mám masážne hlavice naozaj veľmi rada. Ale pre tých z vás, ktorí ich nepoznáte, si dovolím taký malý úvod. Masážne hlavice sú síce veľmi silné vibrátory, ktoré ale kvôli svojej veľkosti a tvaru nie sú vhodné na zavádzanie do telesných otvorov. A tým myslím naozaj do všetkých, nech už je vaša fantázia akokoľvek široká. Skutočne sa používajú iba povrchovo, ale verte mi, že aj to stačí viac ako dosť. Aj keď sa najrôznejšie typy hlavíc od rôznych výrobcov líšia svojím tvarom, princíp ostáva rovnaký. Práve guľovitá hlavica, ktorá má pomerne veľkú plochu a cez ktorú sú vibrácie odovzdávané telu, je tá časť, s ktorou si užijete najlepšie a zažijete najviac vzrušujúcich dotykov. Konkrétne táto masážna hlavica vás očarí nielen svojím vzhľadom (tým mám na mysli trblietavé kamienky, ktoré zdobia rukoväť hlavice z oboch strán), ale predovšetkým svojimi piatimi režimami a zároveň extrémne tichým motorom.

Asi vás neprekvapí, že táto masážna hlavica je rovnako ako všetky erotické hračky, ktoré vám na blogu odporúčam, vodeodolná, takže si s ňou môžete dopriať chvíľku uvoľnenia aj v sprche alebo napríklad vo vírivke. Za mňa je vodeodolnosť vlastnosť, ktorú u erotických hračiek vyžadujem a bez ktorej by u mňa na blogu neprešli s kladným hodnotením.

Obrovskou výhodou a dôvodom, prečo mám masážne hlavice tak rada, je ich multifunkčnosť. Môžete si s nimi dopriať naozaj dlhú klasickú uvoľňujúcu masáž – keď ich priložíte k svalu, dokážu vďaka vibráciám naozaj príjemne uvoľniť a rozmasírovať stuhnuté oblasti. Nejedná sa tak iba o erotickú pomôcku. Avšak čo si budeme rozprávať, hranica medzi neerotickou a erotickou masážou je vždy veľmi tenká. Záleží, s kým masáž vykonávate, aký vzťah vás spája a aká celková atmosféra pri dotýkaní vznikne. Podľa mňa sa totiž akákoľvek masáž s tým správnym partnerom môže zvrhnúť do perfektného milostného zážitku.

Je mi jasné, že pokiaľ chcete svoju milú touto hračkou obdarovať na Valentína, zaujíma vás predovšetkým jej použitie v sexuálnej oblasti. Veľkou výhodou masážnej hlavice je to, že ju môžete používať ako na už spomínanú masáž celého tela, tak na masáž intímnych partií, čo je predovšetkým ženám veľmi príjemné. Pokiaľ s masážnymi hlavicami nemáte veľa skúseností, a celkovo vaša partnerka nepatrí medzi milovníčky silných vibrácií a pulzácií, tak by som určite odporučila začať na prvom alebo druhom režime, jemne prechádzať po vnútornej strane stehien, postupne prechádzať k vulve, aby si partnerka zvykala na nové nezvyčajné a vzrušujúce pocity. Po chvíľke môžete samozrejme v závislosti od jej reakcie pridať ako na intenzite, tak aj na dĺžke vibrácie v jej lone. Spôsobov, ako si užívať s hlavicami, je nespočetné množstvo. Jediné, na čo si dať pozor je, aby ste to neprepálili s intenzitou vibrácií a mierou priloženia. Príliš intenzívne zážitky môžu byť pre mnoho žien skôr nepríjemné ako vzrušujúce, takže je určite lepšie postupovať zľahka.

Druhým veľkým dôvodom, prečo som sa rozhodla vám sadu odporučiť ako tohtoročný valentínsky darček, je tento úžasný masážny olej, ktorý je v rovnakom dizajne ako priložená masážna hlavica. Dôležitejšie, než jeho dizajnový obal je určite to, že má veľmi príjemnú vôňu. Krásne sa s ním pri roztieraní pracuje, môžete ho použiť na masáž celého tela, a tým myslím aj masáž intímnych partií. Pokiaľ patríte medzi jedincov, pre ktorých je dôležité zloženie, olej je vegánsky, zo stopercentne prírodných zložiek. Priznám sa, že ja viac ako obsiahnuté ingrediencie riešim, aké benefity mi dané zloženie prinesie. Po použití oleja budete mať nielen perfektne hydratovanú, hebkú a hladkú pokožku, ale vďaka obsahu konopných semienok sa určite budete cítiť uvoľnenejšie. Balenie je naozaj veľkorysé, takže ho využijete pri množstve príležitostí.

Lucia Hříšná
Lucia už niekoľko rokov píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde s čitateľmi zdieľa najrôznejšie tipy na sexy život, zvodné krajkové prádlo, erotické pomôcky. Má pocit, že v rámci každodenných povinností niekedy zabúdame na všetky slastné okamžiky v živote, čo je veľká škoda. "Čas na krásny, naplnený, vzrušujúci život je teraz a tu", hovorí. Lucia je tiež autorkou knihy Můj tajný život.
Ďalšie články autora Lucia Hříšná