Partner of Notino
Novinky v ponuke - Fantasy dildá
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého
Feromóny PheroStrong concentrate bez parfumu pre mužov 7,5 ml

Feromóny PheroStrong concentrate bez parfumu pre mužov 7,5 ml

Katalóg: PS259378
Unikátny feromónový koncentrát pre mužov bez parfumu. Podvedome stimuluje túžbu v náprotivku a zaisťuje sexuálnu príťažlivosť. Doprajte si neodolateľnú erotickú charizmu bez nežiadúcej vône. Možné je skombinovať s vaším obľúbeným parfumom. Sklenená fľaštička s kvapkadlom zaistí presnú aplikáciu.
15.20 €
Nie je na sklade
Sledovať dostupnost
Opis tovaru

Prečo si vybrať:

  • iskrivo čistý feromónový koncentrát bez vône pre gentlemanov
  • jedinečné zloženie bez obsahu alkoholu
  • podvedome aktivuje príťažlivosť vo vašom náprotivku
  • stimuluje sexuálnu túžbu a dodá neodolateľnú erotickú charizmu
  • diskrétne použitie ponúkne prirodzené zvádzanie
  • je možné kombinovať s vaším obľúbeným parfumom
  • sklenená fľaštička s kvapkadlom uľahčí aplikáciu

Popis produktu:

Milujete svoj parfum a nechcete sa ho vzdať, avšak radi by ste ho ešte o niečo viac okorenili ? Potom sa tu nachádza veľmi jednoduché a úplne účinné riešenie. Objavte silu tohto unikátneho feromónového koncentrátu pre mužov. Je totiž celkom bez parfumácie, takže nemá žiadnu vlastnú vôňu, ktorá by vám nevyhovovala. Napriek tomu obsahuje vysokú koncentráciu feromónov, ktoré vás premenia v dokonalého gentlemana a zvodcu. Po nanesení na pokožku začne okamžite a úplne diskrétne uvoľňovať feromóny, čím priláka opačné pohlavie. Naviac ho môžete použiť celkom bez vône či ho pridať do vášho obľúbeného parfumu bez zmeny jeho charakteru. Neobsahuje alkohol.

Účinky feromónov:

Rovnako ako odtlačky prstov, každý človek má svoju vlastnú vôňu. Bežne ju človek nezaznamená, je však vnímaná podvedomím. Tieto vône detekované špeciálnym orgánom v nose sa nazývajú feromóny a slúžia k biochemickej komunikácii medzi živými bytosťami. Feromóny sú sexuálne atraktanty, ktoré nevedomky povzbudzujú erotickú túžbu vo vašom náprotivku a neviditeľne podporujú sexuálnu príťažlivosť. Každý jedinec vylučuje feromóny vo forme potu, niektorí však menej. Práve pre tých sú určené vône s doplnenými feromónmi. Nie sú však zárukou bezodkladnej schôdzky a u každého môžu fungovať individuálne.

Použitie a odporúčanie:

Nakvapkajte priamo na pokožku, najlepšie v mieste, kde je zvýšený prietok krvi, napríklad na stranách krku či na zápästí. Horľavé, nemanipulujte v blízkosti otvoreného ohňa. Vyhnite sa kontaktu s očami a s poranenou alebo podráždenou kožou. Uchovávajte na tmavom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

Zloženie:

Dipropylene Glycol, Parfum, Benzyl Benzoate, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Lyral, Methyl Ionones

Recenzie (0)
Parametre
Články
Produkt na dotaz
Vážený zákazník, pri naskladnení tovaru Vás budeme emailom informovať.
Tu prosím napíšte Váš email: