💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Recenzia: Vibrátor do nohavičiek Svakom ERICAMyšička myš, poď ku mne …

Viete, podľa čoho sa hovorí "maká ako motorová myš"? Ja už ÁNO, jednoznačne podľa Svakom Erica- vibrátoru do nohavičiek od Flagranti. Tento malý, mäkkučký, hebký nohavičkový vibrátor Vás vynesie do nebies, ako mňa. Dva motory, dokonalá flexibilita, hlboké vibrácie, to je malá ochutnávka toho, čo Vás s nim čaká. Ale poďme postupne…

Pri otváraní na Vás dýchne kúzlo luxusu, krásne balenie, v ktorom nájdete aj zamatové vrecúško a samozrejme magnetická nabíjačka je čerešničkou na torte. Prvé naše zoznamovanie prebehlo doma pri bežných činnostiach, zaviedla som s kvapkou gélu, spustila apku a šla na to.

Viete, že podtlakové pomôcky milujem, osobne ich nazývam instatným orgazmom, pretože nepoznám nič, čo funguje takto rýchlo a stopercentne. Čo si budeme hovoriť, v dnešnom neistom a neustále sa meniacom svete je fajn vedieť, že niektoré veci fungujú stále rovnako. Fialového fešáka Sonu som si zamilovala ihneď po otvorení balíčka. Dorazil ako všetky hračky od Lela v luxusnom čiernom minimalistickom obale s jemným zlatým nápisom.

Pri bežnom pohybe som ho takmer necítila, nikde mi neprekáža ani pri chôdzi.

A to mám silné stehná, ktoré sa o seba otierajú. Vibrátor je pri zavedení celkom tichý, aj keď myslím, že napríklad pri čakaní na pošte by asi počuteľný bol 🙂. Tiež si s ním neodporúčam sadať na drevenú stoličku, či lavicu, pretože vibrácie sa prenášajú a to je potom počuť.

Kto nemusí napríklad dvojitú stimuláciu, môže si v aplikácii vypnúť jednu, či druhú časť a nechať teda vibrovať iba jednu vďaka dvom motorom. Na tele hračky nájdete iba jedno tlačidlo. Jednoduchým klikom regulujete silu vibrácií, dvojklikom meníte vibračný režim. Ak je však zavedený v nohavičkách, tak je ovládanie zložitejšie, takže odporúčam zapnúť a ďalej ovládať cez aplikáciu. Ja som sa snažila vyskúšať, čo všetko vie a aký typ vibrácií mi bude sedieť, ale ako som klikala a menila a pritom sa u toho pohybovala, tak ma pomaly zastavoval, až ma zachvíľu zastavil úplne. Orgazmus bol silný a hlboký, milujem dvojitú stimuláciu.

Vibrátor je vďaka magnetickému nabíjaniu úplne vodotesný, takže ďalšia skúška prebehla vo vani. Tam bol trocha problém s odpojovaním aplikácie, Bluetooth asi trocha tlmí voda, takže spojenie parkrát vypadlo, čo ho ale nezastaví. Stačí opäť pripojiť v aplikácii a funguje ďalej. Čo ale voda naopak netlmí je pôžitok a sila vibrácií, ten sa v teplej vode umocnil a výsledný orgazmus bol teda opäť skvelý.

Dĺžka prevádzky je cca hodinu, čo u takto výkonnej hračky úplne stačí, vybíjaním naviac svoju intenzitu nijak nestráca a pripravený k akcii je znova tak za 90 minút nabíjania. U tohto odporúčam hľadať pripojenie magnetom, magnetky sú maličké a blízko pri sebe, takže sa môže stať, že sa stratí kontakt a nabíjanie sa preruší.

Keďže môj muž je veľká hračička a rád skúša, čo so mnou ktorá vec robí, na ďalšie zoznamovanie sme sa vrhli spolu. Po predohre mi vibrátor zaviedol v polohe na bruchu a ďalej sa so mnou hral. Prvý orgazmus prišiel pri párovom hraní takmer okamžite. Ďalšie dráždenie ale týmto neskončilo, muž testoval aplikáciu a jej režimy a nakoniec sa tiež pridal, takže sme všetko ukončili spoločným u mňa análnym orgazmom.

Túto myšku, ako rada svoj vibrátor nazývam, určite odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú skúsiť niečo nové, mať svoje malé tajomstvo v nohavičkách, ale aj dvojici, ktorá rada skúša nové možnosti potešenia.

Vibrátor Svakom ERICA WEARABLE ružový

  • Dva motory
  • 11 režimov, 5 intenzít
  • Magnetické nabíjanie
  • Vodotesnosť
  • Silné, hlboké vibrácie
  • Jednoduché ovládanie cez aplikáciu
  • Vysoká flexibilita
  • Mäkkosť a jemnosť
Články