GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ Zľava -15 % na MASTURBÁTORY s kódom "MAS15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALY - PRIPRAVENÍ TO ZAŽIŤ?
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Nečakaná sila Svakom Pulse Pure

Podtlakové stimulátory sa už niekoľko rokov radia medzi najpredávanejšie erotické pomôcky. Niet divu, veď cielene dráždia to najcitlivejšie miestečko na ženskom tele bez toho, aby sa ho priamo dotýkali! Ako vlastne fungujú? Ich náustok jemne nasaje klitoris a potom ho rozvibruje tlakovými vlnami – a to vlastne úplne bezkontaktne, pretože sa dotýka iba tkaniva okolo neho. Na rovnakom princípe funguje aj novinka od firmy Svakom, ktorú som mala možnosť vyskúšať. Má prepracovaný dizajn, ergonomický tvar, jednoduché ovládanie a hlavne je tak výkonná, že ju nebudete chcieť pustiť z ruky.

Konečne pomôcka s vrecúškom

Prvé, čo ma zaujalo, bolo vkusné balenie – minimalistická biela krabička s otváraním pomocou hodvábnej stužky. Vnútri sa ukrývala nielen pomôcka a nabíjací USB kábel, ale aj vrecko na uskladnenie! To mi vždy urobí veľkú radosť, pretože je to praktické na doma aj do kufra, hračka je chránená proti prachu a nečistotám a navyše môžem vo vrecúšku skladovať aj nabíjací kábel, ktorý by sa inak stratil v spleti iných káblov. Samotná pomôcka je naozaj krásna. Je esovito prehnutá, vyrobená z kvalitného lekárskeho silikónu a v spodnej časti ozdobená zlatým detailom z ABS plastu, ktorý skvele ladí s jemnou ružovou farbou. Pokiaľ nemáte ružovú rady, nevadí – pomôcka je v predaji aj v luxusnej petrolejovo modrej. Sosáčik je skôr menší a pomerne hlboký, tvarom pripomína sosáčik sonického stimulátora Lelo Sona. Oba sú maličké – vnútorný priemer náustku oboch stimulátorov je 1,1 cm. Na porovnanie – stimulátor Satisfyer Pro 2 alebo Satisfyer Penguin má vnútorný priemer 1,3 cm, Lelo Sila dokonca 1,4 x 2 cm. Tu záleží na tom, aký veľký je váš klitoris a či je vám príjemnejšia cielená stimulácia, alebo by vám bolo milšie dráždenie nielen samotného klitorisu, ale aj jeho priľahlého okolia. Oplatí sa vyskúšať viacero veľkostí náustkov podtlakových stimulátorov, pretože je to podľa môjho názoru najdôležitejšie kritérium výberu. A teraz už poďme k samotným funkciám! V spodnej časti pomôcky sa nachádzajú tri ovládacie tlačidlá. Podržaním toho prostredného, ​​ktoré je označené písmenom S, uvediete stimulátor do chodu a potom opakovanými stlačeniami toho istého tlačidla prepínate medzi jednotlivými režimami – celkom ich je 5. Zároveň môžete horným tlačidlom pridávať na intenzite a spodným ju zase uberať – opäť je na výber 5 stupňov intenzity. Opätovným podržaním prostredného tlačidla pomôcku zase vypnete.

Je to sila

So Sonou si Svakom Pure Pulse nie je podobný iba vzhľadom náustku, ale aj intenzitou stimulácie. Som už celkom zvyknutá na to, že okrem značiek Lelo a Womanizer sú podtlakové stimulátory skôr slabšie – ale nie Svakom. Hneď pri prvej intenzite som bola prekvapená jej výdatnosťou, po ďalšom stlačení to už bolo na môj citlivý klitoris takmer príliš. Rovnako ako u Sony som teda prešla k praktickému riešeniu - stimulátor som si nepriložila priamo na žaluď klitorisu, ale ľahko nad neho. Dráždenie klitorisu sa teda odohrávalo cez jeho kapucňu alebo predkožku. Keď som chcela zmeniť spôsob použitia, priložila som náustok zo strany klitorisu alebo pod neho – nikdy nie priamo na jeho žaluď. Až po nejakej chvíli, keď sa klitoris trochu adaptoval, som mohla prejsť k priamej stimulácii žaluďa, spočiatku prerušovanej, neskôr kontinuálnej, ktorá vedie k rýchlemu a búrlivému vyvrcholeniu. Záleží samozrejme na vašej osobnej citlivosti, ale pokiaľ ju máte rovnako ako ja zvýšenú, odporúčam pred každou priamou stimuláciou klitorisu uskutočniť predohru. Že sa praktizuje len pred pohlavným stykom? Vôbec nie! Jemným hladkaním a dráždením erotogénnych zón dôjde k prekrveniu a príprave genitálií na nadchádzajúcu stimuláciu, čo pomáha predísť tomu, že namiesto slastných pocitov povie klitoris „dosť, toto je príliš“. Pretože je pomôcka úplne vodotesná, môžete s ňou zamieriť aj do sprchy alebo vane. Teplá voda a uvoľňujúca atmosféra (sviečky, hudba, prítmie,…) môže opäť fungovať ako skvelá predohra. Za zmienku stojí určite aj využitie v páre – vďaka ergonomickému tvaru hračky sa náustok dostane na miesto určenia skoro v každej sexuálnej polohe. Pulse pure môžete vytiahnuť aj na partnera - vedeli ste, že veľa mužov používa podtlakové pomôcky typu Satisfyer pre vlastnú rozkoš? Sosáčik si jednoducho priložia na žaluď, uzdičku alebo napríklad na hrádzu. Napokon, ani ženy nemusia zostávať len pri klitorise. Pomôcka poteší aj iné časti vulvy – pysky, bod U čiže ústie močovej trubice, pri zasunutí do vagíny bod G, hrádzu či okolie análneho otvoru. Rozhodne aj bradavky, na tých mi bol Pulse Pure obzvlášť príjemný.

Zhrnutie

Čo povedať na záver? Pulse Pure je kvalitný a výkonný produkt, ktorý sa bude vynímať nielen vo vašom intímnom šuplíku, ale aj pod stromčekom – z takého darčeka by mohla mať radosť napríklad priateľka, kamarátka, sestra alebo mamka. Pokiaľ hľadáte naozaj intenzívnu a cielenú stimuláciu, bude táto hračka to pravé pre vás. Ak ste naopak rovnako ako ja skôr citlivejšie, nevadí. Stačí tomu prispôsobiť techniku.
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka
Grinding alebo vráťme sa do detstva Malý, ale šikovný: Stimulátor DAME Eva Satisfyer Tri Ball alebo trojnásobná dávka slasti Objavte kúzlo mäkkých pomôcok značky Iroha SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasicky králiček v novom kabátiku Yoni vajíčka - zázrak, alebo hrozba? Porovnávanie generácií Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3 Prečo si zaobstarať menštruačný disk Ziggy Cup? Luxusné hýčkanie stimulátorom Mea Must-have kúsok v šuplíku? Luxusná masážna hlavica Lelo Soraya Beads alebo stroj na análne orgazmy Dokonalá príprava na análny sex? Análny dilatátor! Kushi alebo japonský vankúšik rozkoše Stimulátory klitorisu: aký je rozdiel medzi Satisfyerom, Womanizerom a ďalšími? Morská panna vás poteší hneď na niekoľko spôsobov Dream Toys Vivre Gigi alebo prekvapenie v nohavičkách Dotyk luxusu so Shunga Aiko Moja prvá skúsenosť s elektrosexom Maximálne zacielenie s Twirling Fun od Satisfyer Z podtlakového stimulátora Melo sa vám roztrasú kolená Kladivko Aphojoy Orgasm 2v1 alebo dvojitá dávka slasti Peachy Mini Beads: Dychberúca sila broskyňového vibrátora Elegantné vajíčko MELO roztancuje Váš bod G Magic Motion Vini: Vajíčko, ktoré s vami rado vyrazí von Podtlakové a sonické stimulátory klitorisu - Ako vlastne fungujú? Satisfyer Top Secret + - Vaše tajomstvo v nohavičkách Ako na sex v kúpeľni? Uhorka, ktorú by bolo do šalátu škoda Dildo alebo vibrátor? Univerzálny sprievodca svetom erotických hračiek Dlhá cesta k orgazmu, ktorá sa vyplatila
Články