💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Zo šprintéra vytrvalcom - Pár dobrých dôvodov, prečo vyskúšať masturbátor

A na čo, hovoríte si? Pár dôvodov by sme pre vás mali a nemusíme vás o tom presviedčať len my, ale aj fakt, že masturbátory patria po vibrátoroch medzi najpredávanejšie erotické pomôcky pre mužov. Tieto hračky majú mnoho návrhov, medzi ktorými si môžete vyberať, ale ak si už akýkoľvek z nich vyberiete, vedzte, že už iba k svojej ruke sa vraciať nebudete. Masturbátory majú totiž hneď niekoľko výhod, tak sa ne poďme pozrieť.

Kedy sa vám masturbátor bude naozaj hodiť?

Pokiaľ nemáte stály vzťah, môže byť táto hračka zaujímavým oživením, ktorá i z obyčajnej masturbácie urobí zážitok. A nejde len o vnútorné dráždenie a skoro realistický pocit prenikania. Funkcie, ktoré niektoré produkty ponúkajú - režim sania ako simulácia orálneho sexu, vyhrievanie, vibrácie, meranie výkonu – to všeko posunie autoerotiku na celkom inú úroveň.

Pokiaľ stály vzťah máte, častým problémom, ktorý páry riešia, je rozdiel v potrebách medzi partnermi. Spoznávate sa v tom? Tento problém je častejší, než by sa zdal. Len výnimočne sa obaja v páre zhodnú v tom, aká frekvencia ich sexuálneho života je optimálna pre oboch a často je to o kompromisoch z oboch strán. Pokiaľ ste vy ten náruživejší, môže byť masturbátor riešením.


Pokiaľ by sme hľadali pomôcku, ktorá pomôže nielen mladým mužom s ich sebavedomím v priebehu ich sexuálneho života, bol by to práve masturbátor. Muži sa vďaka nemu naučia pracovať so svojou erekciou i vyvrcholením, ktoré sa vďaka tomu naučia mať viac pod kontrolou. Nie je nad to, vykročiť do dospelosti aj do sexuálneho života ako zdatný milenec, ktorý vie, čo od svoho tela očakávať a ako s ním pracovať… Keby mi toto niekto povedal v dobe môjho dospievania a pri prvých pokusoch o sex.

Nech sa páči masturbačné vajíčko alebo radšej realistický odliatok vašej obľúbenej pornstar?


Každý máme iné potreby, ale pokiaľ sa nechcete hneď zo štartu vrhať do nejakých špecialitiek, mrknite na japonské masturbátory značky Tenga. Sú to návleky z jemného realistického materiálu v tvare vajíčok alebo šálok, ktoré majú rôzne členenú vnútornú štruktúru, takže vám doprajú celkom nové zážitky. Pokiaľ sa radi hráte a ste vyznavač moderných technológií, má pre vás Tenga v zálohe napríklad vákuový rotátor so zabudovaným gyroskopom, takže zažijete nielen dokonalú imitáciu orálnej stimulácie, ale zároveň k tomu môžete pridať päť rotačných režimov. A že sa teda točí.
Už vás tiež pohltil svet virtuálnej reality? Interaktívne masturbátory Kiiro vás dokážu preniesť do virtuálneho sveta pornstars, prepojiť vás s videami aj 3D hrami.

Tréning robí majstrov

A ako sme už teda zmienili, tréning robí majstrov a kto by nechcel byť v posteli neprekonateľným? Americká značka FLESHLIGHT ponúka nielen reálne odliatky hviezd z našich tajných snov, ale tiež celú tréningovú sadu. A verte alebo nie, ale na žiadny tréning sa nebudete tešiť tak, ako na túto vytrvalostnú sériu.
Články