Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Darčeková sada Svakom 10th Anniversary

Keď som pred piatimi rokmi začínala písať blog (áno, 6.6.2018 vyšiel prvý článok), rozhodne ma nenapadlo, že u toho vydržím tak dlho a koľko krásnych možností mi to do života prinesie. Napríklad ako možnosť vyskúšať tento unikátny darčekový box americkej značky Svakom.
Autor: lucie_hrisna
A pokiaľ si raz za čas napríklad radi kupujete stieracie losy, alebo skúšate šťastie v lotérii, skrátka máte súťaživého ducha, tak určite oceníte, že okrem boxu, ktorý je nadupaný erotickými pomôckami, čaká niekoľko šťastlivcov vo vnútri boxu naozajstné veľkolepé prekvapenie. Do tridsiatich týchto boxov pridal výrobca špeciálnu zlatú kartičku. Kto ju nájde, ten získa od Svakomu ďalších desať pomôcok zadarmo. Čo si myslím, že je naozaj zaujímavá a veľkorysá ponuka. Na mňa sa šťastie v podobe zlatej kartičky neusmialo, ale aj tak som si testovanie tohto prekrásneho bieleho boxu, v ktorom sa nachádza čiernozlatý stimulátor klitorisu náramne užila. Takže sa s vami idem podeliť o kompletnú recenziu.
Pretože viem, že videá poslúžia pre predstavivosť lepšie než dvadsať fotiek, snažím sa u posledných recenzií vždycky zverejňovať čo najlepší záznam, aby ste mali možnosti si predstaviť, ako je daná hračka veľká, ale aj celkovo ako balenie vyzerá, pokiaľ s nim napríklad plánujete niekoho obdarovať. Mimochodom, práve tento designový box je ako stvorený na to, aby poslúžil ako darček.
Autor: lucie_hrisna
Okrem stimulátora Pulse Pure, ktorý bol asi pre väčšinu z nás hlavným lákadlom, box obsahuje lubrikačný gél a čistič erotických pomôcok, za čo má u mňa výrobca veľký palec hore. Aj keď som už s tým asi trochu nudná a veľmi často to spomínam nielen u recenzií, ale kdekoľvek píšem o erotických hračkách, tak pokiaľ si chcete skutočne s vašimi vibrujucími alebo pulzujucími fešákmi užívať dlhodobo a neprivodiť si žiadne nepríjemnosti v intímnej oblasti, je dôležité sa o ne správne starať a predovšetkým ich správne čistiť.
Veľa výrobcov dnes ponúka podobné darčeky do setov, aby nepredávalo iba samotné erotické hračky. Ale za čo má Svakom u mňa určite veľký palec hore, je práve to, že do boxu zvolil nielen lákavé, ale aj praktické kúsky. Priložený lubrikant je na vodnej báze, na Pure Pulse by sa iný ani používať nemal. Poďme ale k tomu, čo vás asi zaujíma najviac- ako hodnotím stimulátor Pulse Pure?
No, poďme k tomu najdôležitejšiemu. Ako to celé funguje, čo od neho môžete čakať? Na stránkach predajcu aj výrobcu nájdete uvedené päť pulzačných režimov a päť intenzít sily. Pre niekoho je to málo možností, pre mňa je to naopak skvelá selekcia, vďaka ktorej si nemusíte robiť toľko obľúbecov a favoritov. Neviem, ako to máte vy, ale akonáhle hračka ponúka ešte viac kombinácií najrôznejších programov a intenzít, tak chcem samozrejme vyskúšať všetky, ale zároveň mi nie všetky vyhovujú. Tým, ako režimy rôzne striedam, musím prejsť tými, ktoré ma bavia menej. A priznám sa, že keď mám napríklad chuť na takú naozaj intenzívnu rýchlovku, či už pred spaním alebo napríklad len tak na odreagovanie, tak ma to v kombinácii s mojou netrpezlivou povahou celkom zdržuje. Takže oceňujem, že výrobca za mňa zvolil päť a päť skvelých variant, ktoré verím, že sadnú aj tým najnáročnejším užívateľom.
Autor: lucie_hrisna
A ja som sa so stimulátorom spriatelila celkom rýchlo, čo si ale myslím, že je dané primárne tým, že podobné hračky mám vo veľkej miere vyskúšané a inak viem, ako si s nimi urobiť dobre, a tiež sa prípadne nebojím testovať nové polohy. Čo je taký tip pre tých z vás, ktorí mi občas píšete, že napríklad skúšate niektorú hračku a máte pocit, že vám úplne neprináša to, po čom túžite. Skrátka viem, že je to niekedy náročné, keď to nie je hneď wauu, ale buďte trpezliví a skúste vyskúšať inú polohu, iný program a dajte výrobku viac šancí. Čím sofistikovanejšiu hračku máte, tým viac možností a funkcií vám ponúka, čo zároveň prináša aj to, že ju musíte objaviť.
Ako som spomínala, že intenzita je príjemne užívateľsky nastavená, takže na rozdiel od stimulátorov, ktoré ponúkajú viac intenzít (napríklad osem až desať), nemusíte preskakovať hneď prvú možnosť. A keď jej doprajete trochu šance, alebo ju skôr zapojíte do svojich hrátok, tak aj v prvom režime sa neskutočne urobíte.
V prípade sebauspokojovania som obvykle najspokojnejšia na dvojke alebo trojike. Zároveň viem, že veľa z vás má rado vyššiu intenzitu, takže sa nemusíte obávať, že tento kúsok je strúhadlo, s ktorým si neurobíte dobre. Štvorka a päťka sú naozaj OH MY GOD za sekundu.
Suma sumárum, aj keď mám podobných kúskov doma hneď niekoľko od rôznych výrobcov, Puls Pure od Svakomu ma rozhodne nesklamal. Naopak získal si ma nielen jednoduchým designom a ovládaním, ale práve ľahkým nastavením obľúbeného režimu. Ďalšia vec, ktorá sa mi na Svakome páči je rýchlosť nabíjania. Aj keď som skôr s podobnými vecami problém nemala, poslednú dobu sa nám dosť často stáva, že máme chuť siahnuť po nejakej hračke, ale je zrovna vybitá. A co si budeme hovoriť, niektoré kúsky sa nabíjajú pomerne dlho (hlave keď je chuť, tak vám príde, že neskutočne dlho), ale zo Svakomu mám pocit, že ide o doslova expresné nabíjanie.
Asi najdôležitejšie, ak vyberáte jednu z prvých alebo hľadáte stále tu pravú podtlakovú pomôcku, je vybrať si ten najvhodnejší tvar voči polohe, v ktorej si to robíte najradšej alebo v prípade, že vám ide primárne o zapojenie hračky do vašich hrátok s partnerom, aby vám v danej polohe čo najmenej prekážala. Všetky stimulátory klitorisu, ktoré som mala za poslednú dobu možnosť testovať, sú (ako som už spomínala) fantastické a pokiaľ si s nimi dáte trocha práce alebo vám to sadne na prvú dobrú, tak s nimi zažijete nadgalaktické vyvrcholenie. Ale nie každá hračka vám bude sedieť práve tvarom a hlavne sacou nasádkou tak, aby sa z nej stala vaša najobľúbenejšia. Takže pokiaľ radi rovnako ako mi zapojujete hračky do vašich hrátok, tak si Pulse Pure určite obľúbite, pretože vďaka relatívne dlhému tvaru vám nebude prekážať v žiadnej polohe.
Lucia Hříšná
Lucia už niekoľko rokov píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde s čitateľmi zdieľa najrôznejšie tipy na sexy život, zvodné krajkové prádlo, erotické pomôcky. Má pocit, že v rámci každodenných povinností niekedy zabúdame na všetky slastné okamžiky v živote, čo je veľká škoda. "Čas na krásny, naplnený, vzrušujúci život je teraz a tu", hovorí. Lucia je tiež autorkou knihy Můj tajný život.
Články