Menu
×
Masturbátor TENGA Spinner 02 HEXA

Masturbátor TENGA Spinner 02 HEXA

Katalóg: 534315
EAN: 4560220557198
Transparentný masturbátor TENGA Spinner 02 Shell HEXA z TPE materiálu, pri používaní sa otáča. Vo vnútri vystúpená textúra.
Všetky recenzie (9)
28.90 €
Nie je na sklade
Sledovať dostupnost
Mohlo by sa vám to hodiť
Opis tovaru

Páni, masturbátor TENGA Spinner Shell HEXA si obľúbite pre jeho zmyselnú mäkkosť a realistické pocity.
Zvláštnosťou tejto pomôcky je, že pri pohyboch pri masturbácii sa masturbátor otáča. Stimulácia vášho penisu nikdy nebola intenzívnejšia. Má transparentný dizajn s oranžovým zdobením a jedným realistickým vstupom. Svojimi rozmermi perfektne padne každej dlani.
Vnútorný kanálik Shell je vybavený väčšími vystúpenými plôškami. Pre ešte výnimočnejšie potešenie a výsledný efekt môžete masturbátor použiť s erekčným krúžkom, ktorý nahromadenú krv udrží tam, kde ju chcete v tej chvíli mať. Použitý materiál TPE je hypoalergénny, bez obsahu ftalátov a verne napodobňuje pocit zasunutie do mušličky ženy.
Súčasťou balenia je vzorka lubrikačného gélu Tenga Hole Lotion Real a transparentný pevný obal, do ktorého Tengu postavíte, keď ho nebudete používať.

V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití prepláchnite masturbátor teplou vodou bez použitia mydla. Následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ho zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť. Po úplnom vysušení ho môžete uschovať v obale.

Prečo si vybrať masturbátor TENGA Spinner 02 Shell HEXA:

  • priehľadný dizajn
  • otáčanie masturbátora pri jeho používaní
  • vnútorná textúra s vystúpenými hrbolčekmi z príjemného materiálu
  • jeden vstup
  • ľahká údržba

Parametre:


Farba: transparentná, oranžová
Materiál: TPE materiál
Rozmery: celková dĺžka 13 cm, priemer 4,5 cm
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze
Video
Recenzie (9)

Recenzie tovaru Masturbátor TENGA Spinner 02 HEXA (9)

overený z.
22.07.2023
overený z.
04.03.2023
Malá nenápadná hračka, príjemná mäkka na dotyk. Zaujímavý špirálový samootočný dizajn s dobrou stimuláciou.
Malá nenápadná hračka
Príjemná na dotyk
Podtlak
Slabšia stimulácia
overený z.
29.01.2019
Maturbator krasne drazdi zalud, co iste oceni kazdy honic.
Libor
13.04.2024
vše ok jako obvykle.
vše ok.
nic.
ověřený zákazník
07.08.2023
příjemný materiál a funguje
ověřený zákazník
10.02.2021
Plní to co má
ověřený zákazník
08.03.2020
ověřený zákazník
03.07.2019
ověřený zákazník
09.02.2019
Priemerné hodnotenie
9 zákazníkov hodnotilo produkt
90%zákazníkov odporúča produkt
Parametre
Parametre:
Pre koho:
Skúsenosť:
Stimulácia:
Prevedenie:
Napájanie:
Vlastnosti:
Materiál:
Vodeodolnosť:
Lubrikácia:
Rozmery:
Celková dĺžka:
13,00 cm
Priemer:
4.5 cm 
Podrobnejšie rozmery:
celková dĺžka 13 cm, priemer 4,5 cm 
Podobné produkty
Články
Produkt na dotaz
Vážený zákazník, pri naskladnení tovaru Vás budeme emailom informovať.
Tu prosím napíšte Váš email: