💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

TENGA FLIP ZERO: Japonský zázrak pre mužov

Tento produkt je skutočne podarený kúsok, ktorý rozhodne poteší ako milovníkov klasickej manuálnej práce, tak tých, ktorí si chcú vychutnať vzrušujúce vibrácie v lone. Navyše je z kvalitných materiálov a užívateľsky skutočne vymakaný.
Hneď po rozbalení z robustnej odpovedajúcej krabičky som bol uchvátený. Masturbátor je uložený v priehľadnom obale a vyzerá skutočne fantasticky. Ihneď po otvorení si všimnete luxusný stojanček, ktorý disponuje skrytým magnetom - ten nájde svoje využitie pri neskoršej údržbe. K tomu sa ešte vrátim. Navyše sa zdá, že niekto tu veľmi dobre premýšľal, pretože je stojanček vlastne vytvorený z časti masturbátora a nemáte teda ďalší kus, ktorý by len zaberal miesto. Pri úvodnom dotyku dostanete prvú ochutnávku toho, čo Vás môže čakať. Báječný prémiový elastomér, ktorý nádherne pohladí. Dokonalý pocit na rukách ma ihneď presvedčil o tom, že môžem predpokladať výnimočný dotyk nehy. Vlastne ma fascinuje celkový design. Krásne detaily vrátane plôch na bokoch z hodvábneho silikónu, mäkký, jemný a pružný materiál pre vnútornú vložku a dobre vyzerajúci a na dotyk kvalitný ABS plast. To všetko zaštítené nádhernými líniami ozdobného strieborného lemovania.
Po odňatí bočnej lišty, ktorá obe polovice drží pohromade, som musel nájsť trik na oddelenie polovíc masturbátora. Našťastie to nie je vôbec obtiažne. Stačí na jeho vrchole oba plasty “scvaknúť” k sebe, čo uvoľní drážky a potom sa dá masturbátor otvoriť. Vo vnútri som našiel neuveriteľne príťažlivý priestor, do ktorého má vojsť môj penis. Už teraz sa teším, až ho prevediem tou malou a úzkou cestou do raja. Rôzne štruktúry rebier, drážok, guľôčok, výstupkov a v neposlednom rade dve veľké patróny. Fenomenálny pohľad. Hneď mi bolo jasné, že každý centimeter stimulačného vzorovania obopne každý kúsoček penisu a akýmkoľvek pohybom sa bude cítiť ako v bavlnke. Je vodotesný, takže si ho môžem zobrať so sebou do sprchy alebo do vane, ale zatiaľ som sa k tomu nerozhodol.
Jeho možnosť otvorenia má za úlohu nielen jednoduché čistenie, ale aj precíznejšiu aplikáciu lubrikantu. Navyše, pánty vyzerajú, že sú z kovu a to ma ukľudnilo, že by mi mohol nejakú dobu vydržať. Hneď som teda nakvapkal na obe polovice gél a obal zavrel. Vrátil som tam lištu, ktorá hneď vďaka magnetu perfektne zapadla. Výborná vec, aspoň mi to pri akcii nevykĺzne. Ešte trochu gélu k roztiahnuteľnému vstupu a ideme na to.

Penis vkĺzol dovnútra ako nôž do masla. Na moje prekvapenie masturbátor nabral trochu viac objemu, ale keby nebol tak poddajný, možno by to nebolo tak jednoduché a príjemné. Verím teda, že aj pre väčšie priemery penisu nájde svoje uplatnenie. Mäkké plôšky so silikónovými panelmi som si trochu stlačil, takže som vypustil vnútorný vzduch a podtlak spôsobil, že celá vložka ostala parádne obopnutá okolo môjho penisu. Je pravda, že pár pohybmi trochu vzduchu nabral, ale bolo to zanedbateľné a naviac, keď ho držím v ruke, stačí naň trochu pritlačiť a podtlak opäť naberie svoju silu. Rebrá, drážky a hrbolčeky ma dráždili každučkým menším pohybom. Povedal som si, že vyskúšam vibrácie a podržal vrchné tlačidlo. Vibrácie som začal cítiť po celej dĺžke. Navyše dva motory, ktoré fungujú súčasne, sa medzi sebou "bijú" a prinášajú neodolateľnú brniacu frekvenciu. Motory nepatria k najtichším, ale nie som z tých ľudí, ktorí by sa nechali nejakým vrnením rušiť, takže mi to ani tak nevadilo. Pre mňa osobne je to spojenie špičkové, takže nie je divu, že som sotva začal, moje pocity spôsobené týmto krásavcom ma rýchlo viedli k vrcholu. Párkrát som teda vibrácie prerušil, pokračoval ručne a opäť ich zapol a tak niekoľkokrát dookola. Nakoniec ma chtíč premohol a ja som spustil vibráciu, pritlačil k sobe obe polovičky a zrýchlil pohyb. Ten orgazmus som cítil výnimočne dlho. Prekvapený výkonnou vibráciou, dokonalým vzorom vnútri, príjemným materiálom a silným podtlakom som si povedal, že tento masturbátor sa rozhodne vedľa mojich ostatných pomôcok stane primárnym.

Po akcii som odstránil bočnú lištu. Pánty sa nachádzajú pri vstupe, čo rozhodne kvitujem, pretože tak aspoň nebude namáhaný a ostane taký, aký má. To sa však nedá povedať o druhej strane a tak sa trochu gélu a ejakulátu dostalo von. V podstate nič nepretieklo skrz, takže som bol spokojný, že z masturbátora pri používaní nič nekvapkalo, ani nebol zašpinený. Po otvorení putoval pod teplú tečúcu vodu, kde som ho poriadne poumýval. To bolo fakt jednoduché, nakoľko som sa pohodlne dostal všade, kde som potreboval. Následne som ho postriekal dezinfekčným sprejom na pomôcky, znovu opláchol a usušil uterákom z froté.

Nemal som problém dostať sa s ním všade, len som si všimol, že musím uterák o elastomér “oťukávat”, nie s ním trieť, nakoľko sa na povrchu tvoria drobné strie a odreninky, obzvlášť potom na vonkajšej strane obalu. Je to predsa len veľmi jemný materiál. Bočnú lištu som otočil tlačidlom smerom k stojančeku, kde je práve zmienený magnet, takže sa vytvorila taká pevná vidlička, na ktorú som umiestnil otvorený masturbátor, aby poriadne vyschol.

Vynikajúce riešenie, ktoré zaistí dlhú životnosť materiálu a zabráni tvorbe baktérií v prípade nedosušeného priestoru, ktorý by sa inak uzavrel a skončil v nočnom stolíku. Po vysušení som všetko vrátil do pôvodného stavu a uložil späť do priehľadného obalu. Dokonca uvažujem, či si ho doma vystavím na nočnom stolíku. Je to taký nádherný exponát, ktorý mi pripomína, aký jedinečný bol pocit ho používať. K stojančeku pripájam USB kábel a nechám si ho dobiť na ďalšie dobrodružstvo.

Za mňa TENGA FLIP ZERO EV splnil účel na jednotku a hneď po prvej skúsenosti som si ho obľúbil tak, že by na neho ostatné hračky v šuplíku pokojne mohli začať žiarliť. A to by teda mali dôvod!
Články