💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Masturbátory TENGA: Ideálne pre vaše prvé zoznámenie

Masturbátory sú súčasťou našich životov už dlhé roky. Ak si sa teda rozhodol vymeniť svoju ruku za niečo lepšie, japonská firma Tenga nemohla neupútať tvoju pozornosť. Vyrába netradičné, ale neskutočne účinné pomôcky na dráždenie penisu. Sú precízne spracované a majú naozaj premyslený dizajn.

Dnes si predstavíme tri kúsky naraz : Tenga Bobble, XTR Gentle a Flex Silky.

Bobble je naozaj netradičným kúskom, ktorý v sebe skrýva kockové výstupky, ktoré budú jemne masírovať tvoju pýchu. Materiál je extrémne elastický a mäkkučký. Je znovupoužiteľný - umyješ ho jednoduchým vyvrátením. Na môj vkus je až moc mäkký – každý pohyb a stisk ruky dokážeš perfektne preniesť na svoj penis, čo môže byť výhoda aj nevýhoda. Obsahuje aj vzorku lubrikačného gélu, prvú jazdu máš teda „na účet podniku“.
XTR Gentle je JEDNORAZOVÝM masturbátorom, ktorý musíš vyskúšať. Obsahuje malú dierku na reguláciu vákua a teda dokážeš kontrolovať podtlak pri používaní, čo pripomína pocity satia pri orálnom sexe. Od výroby je naozaj BOHATO lubrikovaný prémiovým gélom ako všetky Tenga Vacuum Cup-y, ktoré som doteraz skúsil. Prvý vnik je teda extrémne pohodlný a jemný, tak ako po zvyšok jeho používania. Telo je pevné a teda zovretie ruky nie je prenesené na tvoj penis. Ide o ideálny darček pod stromček na jednorazové potešenie svojho muža. Skúsenosť s XTR Gentle je zážitkom a nedá sa porovnať s bežnou masturbáciou.
Flex Silky ťa zaujme špirálovitými drážkami na povrchu. Vnútro tunela je pokryté rôznymi drážkami, výstupkami a textúrami a teda každý pohyb hore a dole bude plný rôznych pocitov. Intenzitu masírovania vnútornou textúrou si vieš riadiť aj sám silnejším stiskom ruky. Telo obsahuje na vrchu malú dierku na jemné kontrolovanie sacieho efektu, nie je však tak dokonalá ako pri XTR Gentle. Vnútorný tunel sa dá z tela masturbátora vybrať, vyvrátiť a znovu umyť, ide teda o masturbátor, ktorý môžeš použiť viackrát. Viečko Flex Silky vieš použiť ako stojan na uschnutie po použití.
Aký masturbátor si vyberieš, je len na tebe. Každý má niečo do seba. Za mňa je XTR Gentle jasná voľba!
#spolupráca @flagranti.cz
@predospelych
Pre dospelých je v skutočnosti mladý pár, ktorý rád skúša a testuje rôzne pomôcky a vychytávky zo sveta dospelých. Cez ich Instagram @predospelych sa snažia ukázať nie len praktickosť hračiek ale aj informácie a zaujímavosti a tým chcú ľudom priblížiť tému erotiky a sexu. Od dospelých pre dospelých.
Ďalšie články autora @predospelych
Články