Partner of Notino
Novinky v ponuke - Fantasy dildá
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého
Orálny sprej Sensuva Deeply Love You Throat Salted Caramel 30 ml

Orálny sprej Sensuva Deeply Love You Throat Salted Caramel 30 ml

Jedinečný orálny sprej s príchuťou slaného karamelu napomôže uvoľniť svaly v krku pri orálnej stimulácii. Ľahko znecitlivujúce účinky dovolia hlboký prienik.
Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Opis tovaru

Orálne uspokojovanie je pre mužov milovanou a vyhľadávanou technikou. Staňte sa profíkom a vyskúšajte unikátnu erotickú pomôcku, ktorá sa stane neodmysliteľnou súčasťou pri orálnej stimulácii. Výnimočný sprej Sensuva Deeply Love You Throat bude ideálnym spoločníkom všetkých, ktorí chcú svojmu milému urobiť radosť a doviesť ho k dokonalej extáze. Jeho zloženie je plne vegánske a prehltnutie nie je na závadu. Použitie tohto ochuteného znecitlivujúceho spreja vám pomôže uvoľniť svaly v krku a vďaka týmto jeho vlastnostiam vám dovolí vziať jeho penis do úst hlbšie než kedykoľvek predtým presne tak, ako to poznáte z filmov pre dospelých. Streknite 1-2-krát do zadnej časti úst. To spôsobí dostatočné uvoľnenie svalov v krku, aby si obaja partneri mohli čo najlepšie užiť orálnu stimuláciu. Omamná vôňa a chuť slaného karamelu spríjemní aj váš pocit v ústach a dodá vašej predohre ďalší rozmer. Sprej je dodávaný v krásnej fľaštičke s praktickým rozprašovačom, ktorý zaistí presnú aplikáciu.

Prečo si vybrať orálny sprej Sensuva Deeply Love You Throat:

  • unikátny znecitlivujúci sprej pre hlbokú orálnu stimuláciu
  • použitím dochádza k uvoľneniu svalov v krku
  • príjemná chuť a vôňa slaného karamelu
  • praktická fľaštička s rozprašovačom uľahčuje aplikáciu
  • prvotriedne vegánske ingrediencie

Parametre:


Farba: žltá
Obsah: 30 ml
Zloženie: SD Alcohol 38-B, Propanediol, Glycerin (Vegetable), Water, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Sucralose, Natural & Artificial Flavors, (May contain +/-) CI 42090 (Blue 1), CI 15985 (Yellow 6), CI 26100 (Red 17)
Parametre