Partner of Notino
Novinky v ponuke - Fantasy dildá
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého
Parfém s feromónmi PheroStrong by Night pre ženy 50 ml

Parfém s feromónmi PheroStrong by Night pre ženy 50 ml

Katalóg: PS259286
Výnimočný afrodiziakálny parfém pre ženy s obsahom feromónov inšpirovaný hudbou. Podvedome stimuluje túžbu v náprotivku a zaisťuje magnetickú sexuálnu príťažlivosť. Atraktívnu teplú vôňu kávy, vanilky, ružového korenia a cédru s kvetinovým nádychom jazmínu doplnia osviežúce tóny sladkých hrušiek.
Balenie:
23.50 €
Nie je na sklade
Sledovať dostupnost
Opis tovaru

Prečo si vybrať:

  • luxusná teplá a ľahká korenitá vôňa so sladkým nádychom pre moderné ženy hľadajúce dobrodružstvo
  • afrodiziakálny parfém s obsahom feromónov ponúkne prirodzené zvádzanie
  • podvedome aktivuje príťažlivosť vo vašom náprotivku
  • stimuluje sexuálnu túžbu a dodá neodolateľnú erotickú charizmu
  • zvodná atraktívna vôňa teplej kávy s vanilkou a kvetinovou arómou jazmínu
  • sladké hrušky a pomarančový kvet ľahko osvieži a pohltí mystickú energiu
  • designová sklenená fľaštička s rozprašovačom uľahčí aplikáciu

Popis produktu:

Nechajte sa okúzliť svojou mystickou stránkou a staňte sa neodolateľným magnetom pre všetkých mužov. Povzneste svoj sex-appeal na celkom novú úroveň a poznajte tajomstvo túžob. Vychutnajte si neuveriteľnú zmyselnosť a iskrivú erotickú príťažlivosť s poriadnou dávkou zdravého sebavedomia. Tento výnimočný afrodiziakálny parfém bol špeciálne vyvinutý, aby podporil sexuálnu túžbu a zaručene zaujal vašu drahú polovičku. Je určený moderným ženám, ktoré hľadajú elektrizujúce dobrodružstvo. Obsahuje feromóny, ktoré podvedome prilákajú opačné pohlavie a premenia vás v dokonalú sexy zvodkyňu. Biela designová sklenená fľaštička s praktickým rozprašovačom uľahčí aplikáciu.

Teplý dotyk nehy:

Tento fantastický parfém inšpirovaný hudbou je vyvinutý z ingrediencií prvotriednej kvality s myšlienkou priniesť do vášho života jedinečnú vášeň. Ponúka základ vône sladkej vanilky a drevitých tónov cédru s dotykom pačuli. Hlavu vône potom objavíte v pomarančovom kvete s osviežujúcimi hruškami s pikantným ružovým korením. Srdcom vône sa stane sladká káva a kvetinový jazmín. Vďaka tejto harmonickej vôni sa stanete kráľovnou noci.

Účinky feromónov:

Rovnako ako odtlačky prstov, každý človek má svoju vlastnú vôňu. Bežne ju človek nezaznamená, je však vnímaná podvedomím. Tieto vône detekované špeciálnym orgánom v nose sa nazývajú feromóny a slúžia k biochemickej komunikácii medzi živými bytosťami. Feromóny sú sexuálne atraktanty, ktoré nevedomky povzbudzujú erotickú túžbu vo vašom náprotivku a neviditeľne podporujú sexuálnu príťažlivosť. Každý jedinec vylučuje feromóny vo forme potu, niektorí však menej. Práve pre tých sú určené vône s doplnenými feromónmi. Nie sú však zárukou bezodkladnej schôdzky a u každého môžou fungovať individuálne.

Použitie a odporúčanie:

Nastriekajte priamo na pokožku, najlepšie v mieste, kde je zvýšený prietok krvi, napríklad na stranách krku či na zápästí. Horľavé, nemanipulujte v blízkosti otvoreného ohňa. Vyhnite sa kontaktu s očami a s poranenou alebo podráždenou kožou. Uchovávajte na tmavom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

Zloženie:

Alcohol Denat., Parfum, Water, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Hexyl Cinnamyl, D-Limonene, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Coumarin

Recenzie (0)
Parametre
Články
Produkt na dotaz
Vážený zákazník, pri naskladnení tovaru Vás budeme emailom informovať.
Tu prosím napíšte Váš email: