💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Dream Toys Vivre Gigi alebo prekvapenie v nohavičkách

Už ste si niekedy vzali na prechádzku alebo na rande vibrátor? Ja áno! V dnešnej dobe totiž existuje veľa chytrých pomocníkov, ktorý vám vykúzlia úsmev na tvári, nech ste kdekoľvek. Bez toho, aby okoloidúci tušili, čo ho spôsobilo. Jedným takým pomocníkom je vibrátor do nohavičiek Gigi, ktorý som mala možnosť vyskúšať na vlastnej koži – a stálo to za to.

Prečo vonku?

...pretože je to vzrušujúce. Intímnym aktivitám sa väčšina z nás venuje v súkromí domova, chaty alebo napríklad hotela, verejné miesta ale mnohokrát evokujú pocit zakázaného ovocia, ktorý môže byť sám o sebe vzrušujúci. Pre niektoré osoby je tým pádom paradoxne ľahšie dosiahnuť orgazmus práve mimo svoje ,,bezpečné prostredie“. Pre vrchol rozkoše totiž potrebujeme v zásade dve veci – vzrušenie a uvoľnenie. Pokiaľ viete, že sa vonku nedokážete ani trocha uvoľniť, pretože sa toľko bojíte odhalenia, potom bude pre Vás asi lepšie buď to zvoliť menej frekventované miesto, alebo sa týmto radovánkam mimo súkromné prostredie vôbec nevenovať. Pokiaľ vás však riziko pristihnutia láka, pravdepodobne nad nedostatkom uvoľnenia prevažuje to kľúčové vzrušenie. A vy sa potom zázračne dokážete uvoľniť aj vo výťahu alebo za kríkom rušného parku.

Používanie diskrétnych pomôcok na verejnosti je ale vôbec najlepšie, pretože je stále prítomný ten vzrušujúci pocit, že robíte niečo, čo sa nemá, zároveň ale nehrozí pristihnutie. Preto sú tieto pomôcky vhodné aj pre tých z nás, ktorí sa na sex v kabínke alebo na pláži zrovna necítia.

Gigi nevypadne z nohavičiek

Aj tieto diskrétne pomôcky môžu byť odhalené, pokiaľ sú hlasitejšie alebo v nohavičkách sedia bez upevnenia. Najspoľahlivejšie je v tomto smere použitie Venušiných guľôčiek alebo vibračného vajíčka, prípadne análného kolíka – skôr, čo je vo vnútri, nevypadne a rozhodne je menej počuť. Lenže drtivá väčšina žien je najlepšie vzrušivá cez klitoris! Preto mi osobne najlepšie vyhovujú hračky pre vonkajšie použitie, ako je práve Gigi.

Gigi je elegantný vibrátor plochého tvaru s dvoma vyvýšeninami. Je veľký akurát, aby dráždil ako klitoris, tak pysky ohanbia alebo pošvový vchod. A čo je hlavné, drží v nohavičkách pomocou magnetky, ktorú priložíte z druhej strany látky. Nemôže sa vám teda stať, že by vypadla na zem, pokiaľ by ste mala oblečené voľnejšie prádlo. Ak majú vaše nohavičky v rozkroku látkovú ,,kapsičku“, je možné do nej pomôcku alebo magnetku zasunúť pre ešte ,,bezpečnejší“ pocit (pokiaľ vás teda práve to malé nebezpečie nevzrušuje). Každopádne k Gigi nepotrebujete priamy prístup, keďže súčasťou balenia je okrem magnetky tiež diaľkové ovládanie – tým si môžete svoju rozkoš samy riadiť alebo ju zveriť do rúk svojmu partnerovi či partnerke. Spoločná prechádzka alebo večera tým získa celkom nový rozmer.

Gigi je plne vodotesná, čo možno nevyužijete v praxi, pokiaľ ju nebudete mať zrovna v plavkách pod vodou, ale rozhodne to využijete pri jej umývaní - ja osobne pomôcky najradšej kúpem, pretože sa tak najlepšie vyčistia. Povrch hračky tvorí stopercentne zdravotne nezávadný lekársky silikón, ktorý je neporézny a neusadzujú sa na ňom baktérie, tak ako na iných povrchoch, aj napriek tomu je potrebné ho dôkladne umyť po každom použití. Ideálne šetrným mycím gélom, ako je napríklad ten určený pre intímnu hygienu. Pokiaľ s pomôckou budete používať lubrikačné gély, výrobca odporúča iba tie na vodnej báze.

Ako som už spomenula vyšie, Gigi nie je tak úplne rovná – má ergonomický tvar, ktorý sa prispôsobí každému telu. Skúšala som ju vložiť do nohavičiek oboma možnými smermi a nakoniec zvíťazil ten, kde viac vibrujúci koniec priamo nalieha na klitoris. Potom už stačí len zospodu zapnúť tlačidlo a tým hračku uviesť do pohotovostného režimu, do ruky vziať diaľkové ovládanie a vyraziť von. Alebo zostať doma, to záleží len a len na vás.

Ovládanie je jednoduché. Po aktivácii pomôcky môžete opätovným stlačením toho istého tlačidla alebo tlačidla na ovládači prepínať medzi desiatimi zaujímavými vibračnými a pulzačnými režimami.

Diskrétne potešenie nielen pre ženy

Ako je to teda s tou hlasitosťou? No, nebudem vám tvrdiť, že človek, ktorý si vedľa vás sadne v autobuse určite nič nebude počuť. Možno bude. Preto som už hovorila o guličkách a vajíčkach, u ktorých sa odhalenia báť nemusíte. Spolucestujúci by si pravdepodobne tiež pomyslel len to, že vám zvoní mobil, ale je pochopiteľné, že nechcete, aby vibrácie vôbec počul. Preto na rovinu hovorím, že vibrátory do nohavičiek ako je Gigi je lepšie brať na menej frekventované miesta – napríklad do lesa. V lese síce občas tiež niekoho stretnete, ale keby vám to malo byť nejako nepríjemné, vždycky môžete ovládačom vibrácie stlmiť alebo vypnúť.

Samozrejme, že táto pomôcka nie je nijako hlasitá. Hlasité často bývajú hračky s vyberateľnými batériami, Gigi aj diaľkové ovládanie sa však dobíja cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia. Jej hlasitosť je podobná ako u iných dobíjacích vibračných pomôcok, ktoré som vyskúšala. Bohužiaľ, ale ešte nikto nevynašiel hračku, ktorá by pracovala efektívne a bola u toho úplne potichu. Kompromisom je pre mňa teda práve jej použitie v lese alebo niekde, kde je ruch – napríklad v centre.

Aj napriek tomu, že je Gigi zaradená medzi ženské klitoriálne pomôcky, môžu ju využiť samozrejme aj páni. Bola som prekvapená, keď som nedávnon zistila, koľko mužov bežne používa ,,dámske“ pomôcky – podtlakové stimulátory typu Satisfyer, vibrátory ,,na bod G“, ktorými páni dráždia svoju prostatu, vibračné vajíčka, masážne hlavice alebo napríklad pomôcky s jazýčkom, ktoré napodobňujú orálne uspokojovanie v oblasti hrádze a konečníka. Gigi teda rozhodne môže potešiť aj mužov, ktorí si ju zastrčia do spodnej bielizne, zatiaľ čo sa bude ich partnerka alebo partner hrať s ovládačom.

Moje zážitky s Gigi

Za svoju testovaciu kariéru som už vyskúšala niekoľko vibrátorov do nohavičiek, obvykle mi ale niečo nesedelo – tvar alebo veľkosť, materiál, tvrdosť pomôcky a tak ďalej. Keď mi takáto pomôcka konečne vyhovovala, nedala sa pre zmenu pripevniť k nohavičkám a vypadávala von. Môžem povedať, že Gigi je prvý vibrátor tohto typu, ktorý mi konečne vo všetkom vyhovuje. Okrem toho, že nie je stopercentne tichý, ale to som už tu riešila – až niekto niečo také vymyslí, mal by dostať minimálne Nobelovku.

Pretože už mám skúsenosť, že tieto hračky jednoducho je trochu počuť, vzala som si Gigi rovno na prechádzku do lesa. Respektíve, aby som si to užila, sadla som si s ňou po chvíľu na lavičku. A bolo to skvelé...Len dúfam, že ma nevidel nejaký bežec alebo psíčkar, ako nenápadne pohybujem panvou sem a tam. To je za mňa totiž najlepší spôsob, ako si s týmito plochými pomôckami užiť zábavu – otierať sa o nich. A dá sa tak ľahko a rýchlo dosiahnuť orgazmus, zatiaľ čo nosenie v nohavičkách ma ,,len“ nabudí. Preto som Gigi použila niekoľkokrát aj večer v posteli, kde som sa s ňou v nohavičkách otierala o vankúš. Pre lepší prístup ku klitorisu odporúčam pred otieraním jemné roztiahnutie pyskov okolo pomôcky. Potom je to fakt bomba.

Celá rada Dream Toys VIVRE


Plusy a mínusy

Plusy Gigi v bodoch:
  • Príjemný materiál
  • Elegantný vzhľad
  • Ergonomický tvar
  • Silné vibrácie
  • Dobíjanie cez USB
  • Diaľkové ovládanie
Mínusy:
  • Nablízko môžu byť počuť vibrácie
  • Absencia vrecka na uskladnenie
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka
Články