Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Vibrátor Dreamtoys goddess collection ATROPOS

Vibrátor ako najlepší kamarát na osamelé chvíľky. Uprednostníš ho pred inou hračkou v tvojom nočnom stolíku? Garantujem ti, že konkrétne tento predbehne akéhokoľvek pomocníka, nehovoriac o iných vibrátoroch. Aj keď má nahrievaciu funkciu, budeš mať z neho zaručené zimomriavky!
Táto pomôcka ma zaujala ako stavbou tak aj funkciami ktoré ponúka. Na dotyk je tento vibrátor extrémne mäkučký a príjemný - mala som z neho úplne iný pocit ako pri ostatných, ktoré som kedy testovala. Má v sebe skryté dva motorčeky, spolu s ktorými dokáže vykúzliť silné a hlboké vibrácie v rôznych kombináciách.
Celkovo má 7 rôznych vibračných režimov, 3 rýchlostné stupne, ktoré ťa nabudia. Jedna malá informácií na začiatok - motorčeky, ktoré sú umiestnené v tele vibrátora a v stimulátore klitorisu sa nedajú ovládať samostatným tlačidlom. Vibrátor sa spustí podržaním tlačidla na 3 sekundy a tak isto sa aj vypína - podržaním na 3 sekundy. Krátkym zakliknutím sa menia módy vibrácií - tu však vidím menší háčik. Pri prepínaní sa zapína najprv motorček, ktorý je na vnútornú stimuláciu, následnými prepnutiami zvýšime túto intenzitu, potom sa prepracujeme k ovládaniu motorčeka na klitoris a až potom súčasné vibrácie oboch motorčekov. Celému tomuto nezmyslu by šlo predísť samostatnými tlačidlami na ovládanie každého motorčeka. Keď sú jednotlivé funkcie ( vibrovanie a nahrievanie) zapnuté, mini tlačidlá svietia na modro.
Najlepšia je však funkcia, ktorá je označená písmenkom H ako HEAT - funkcia nahrievacieho systému. Chceš si zohriať večeru? Bude to trvať len necelé 4 minútky a to na príjemných 38 stupňov celzia. Pri zavedení sa môže zdať že je to trošku teplejšie ale nie je to niečo, čo by ublížilo alebo uškodilo. Nemusí to každému sadnúť. Kto experimentuje s tepelne upravenými pomôckami, vie o čo sa jedná ☺. Mne osobne to bolo príjemné, no až po pár pokusoch keď som si zvykla na teplotu a čo môžem očakávať, tak som si to patrične užila.
A nie len v posteli ale aj vode odolnosť bola otestovaná aj vo vírivke. Tomu sa hovorí wellness na úrovni! Stačí keď na tri sekundy podržíš tlačidlo H, ktoré sa ti rozsvieti a postupne začne nahrievať. Funguje samostatne, netreba mať zapnutý vibračný mód. Je to jedinečný zážitok, ktorá by mala zažiť každá z nás. Okrem týchto funkcií je ako som už spomínala extrémne (a tým myslím, že naozaj EXTRÉMNE!) jemný a mäkký. Áno, ženy majú rady tvrdé veci - Atropos je pevný tam kde treba a zároveň mäkký na dotyk. Obe časti, dlhá aj kratšia na klitoris sú ohybnejšie ako bežné vibrátory. Takže sa pekne prispôsobia, kde ich priložíte alebo pritlačíte. Veľmi dobre pôsobí na bod G a aj vonkajšia časť na klitoris je príjemná, avšak preferujem vibrátory, ktoré sú samostatne určené na klitoris.
Má krásnu kráľovskú modrú farbu so zlatými doplnkami, zaujímavé držanie, ktoré je z ABS plastu aby bola hračka pevná. Časť, ktorú používame je z ultra-mäkkého a jemného silikónu, ktorý je bezpečný pre naše telo. Nabíjanie je riešené formou magnetického USB kábla, ktoré je súčasťou balenia. Pri používaní odporúčam použiť lubrikant na báze vody vzhľadom na jemnosť silikónu - nie len na ochranu povrchu, aby sa nepoškodil, ale aj dlhšiu výdrž hračky a pre tvoje príjemné chvíle.
PLUSY
  • Mäkkosť a hebkosť vibrátora
  • Nahrievacia funkcia
  • Luxusný vzhľad
  • Jednoduchá údržba hračky
MÍNUSY
  • ovládanie jednotlivých motorčekov jedným tlačidlom
@predospelych
Pre dospelých je v skutočnosti mladý pár, ktorý rád skúša a testuje rôzne pomôcky a vychytávky zo sveta dospelých. Cez ich Instagram @predospelych sa snažia ukázať nie len praktickosť hračiek ale aj informácie a zaujímavosti a tým chcú ľudom priblížiť tému erotiky a sexu. Od dospelých pre dospelých.
Ďalšie články autora @predospelych
Články