💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Objavte kúzlo mäkkých pomôcok značky Iroha

Japonská značka Iroha je mladšou sestrou preslávenej značky Tenga, ktorá vyrába pomôcky pre pánov – predovšetkým masturbátory a masturbačné vajíčka. Vyniká svojim nenápadným, vkusným designem a tzv. marshmallow silikónom, ktorý je neobvykle mäkký a naviac má antiprachovú úpravu odpudzujúcu nečistoty. Tešila som sa, až skúsim niektorú z krásnych Iroha pomôcok a ako prvý mi na vyskúšanie prišiel vibrátor Zen Hanacha.

Tri farebné prevedenia

Model Iroha Zen sa vyrába v troch príjemných odtieňoch – Hanacha, Matcha a Yuzucha. Moja Hanacha je pastelovo marhuľová, Matcha rovnako ako ten nápoj, tlmene zelená, Yuzucha má farbu šťavnatej dyne Hokkaido. Vibrátor je na prvý pohľad nenápadný – je pomerne malý (12,7 x 3,7 cm), má čiernu základňu, ktorú je možné odskrutkovať kvôli vloženiu batérií a klasicky podlhovastý tvar, ktorý sa v hornej časti mierne rozširuje. Po obvode sa silikónový povrch skladá na malé záhyby, tak jemné, že je vám príjemne po nich len tak prechádzať prstami sem a tam. Pomôcka je najmäkšia na samom vrchu. Tam sa nachádza príjemný vankúšik, miesto, ktoré vás bude láskať naozaj nežne.

Jediné ovládacie tlačidlo sa náchádza na spodnej časti základne. Dlhým stlačením Zen zapnete, krátkymi stlačeniami volíte medzi štyroma vibračnými režimami. Dlhým stlačením ho potom opäť vypnete. Ako som už spomenula, vibrátor funguje za pomoci dvoch AAA batérií, ktoré sú súčasťou balenia. Je plne vodotesný (až do 50 cm), je ho možné teda používať nielen v sprche, ale aj vo vani.

Pre začiatočníkov aj pokročilých

Keď mi pomôcka prišla, bolo mi povedané, že je určená hlavne pre začiatočníkov. S tým musím súhlasiť – je menší, je na batérie, má jednoduché ovládanie a nie je finančne náročná. Ja ako pokročilejšia užívateľka erotických pomôcok som z neho ale tak nadšená, že by som ho odporúčila úplne všetkým bez ohľadu na doterajšie skúsenosti. Iroha je jednoducho niečo nové, niečo čo musíte mať doma.

Moja prvá myšlienka, keď som zistila, že je Zen na batérie, bola: ach no, to bude zase rámus. Áno pomôcky na batérie bývajú trocha hlasitejšie, aj keď to nie je pravidlo. O to väčšie bolo pekvapenie po zapnutí – pomôcka je neuveriteľne tichá! Cez prázdniny som išla s rodinou na chatu a nevedela som, ktorého si zo svojich viacerých vibrujúcich pomocníkov zbaliť so sebou, aby sa chata neotriasala v základoch. Tak teraz už viem.

Najviac zo všetkého ma však prekvapil ten dokonale mäkký silikón. Povedala by som, že tento ,,marshmallow silikón“ je akousi revolúciou v povrchových úpravách erotických pomôcok. Áno, som zvyknutá, že vibrátory a iné pomôcky bývajú hebké, najmä ak sú silikónové. Ale že by boli takto mäkučké? S týmto som sa doteraz nestretla. Keďže rada praktizujem tzv. grinding, alebo otieranie sa v ľahu na bruchu o vankúš alebo hračku, ocením túto mäkkosť dvojnásobne – otierať sa o niečo príliš tvrdé nie je práve príjemné. Vibrátor Zen síce nie je svojim tvarom na takéto otieranie najvhodnejší kandidát, aj tak to bol úplne skvelý zážitok a orgazmus sa dostavil po pár úžasných minútach.

A potom je tu ešte ona, protiprachová úprava, ktorú považujem rovnako za dokonalý vynález. Môžem totiž urobiť pekné fotky svojho vibrátora, bez toho aby vyzeral, že som ho pred chvíľou vytiahla zo smetiaka (na bežný silikón sa prach obvykle celkom dosť chytá). Zároveň je také riešenie veľmi hygienické.

Štyri režimy rozkoše

Zen má oproti iným pomôckam pomerne málo vibračných programov – len štyri. Prvé tri sú klasické plynulé a iba sa postupne zvyšuje ich intenzita, štvrtý je potom pulzačný. Mne bol veľmi príjemný už ten prvý, dávam prednosť kontinuálnej stimulácii. Zároveň obvykle u každej pomôcky začínam na najslabšej intenzite, aby som mala kde posúvať a rozvíjať tak svoje narastajúce vzrušenie.

Moja prvá skúsenosť s touto pomôckou bola skvelá. Vďaka vkladacím batériám som ju nemusela nabíjať, stačilo ju iba umyť teplou vodou s jemným intímnym gélom, osušiť ručníkom a mohla som ísť na vec. Rovnako ako u všetkých silikónových pomôcok som použila lubrikačný gél na vodnej báze, aby boli hrátky čo najpríjemnejšie a vibrátor po mojom tele ľahko kĺzal. Najprv som pripravila svoj klitoris na nadchadzajúcu stimuláciu hladením a jemným masírovaním. Keď prišla na rad pomôcka, bol už prekrvený a s nadšením vítal nové podnety. Využila som jemné drážky po obvode hračky a jemným otáčaním som hýčkala celú vulvu aj klitoris. Pretože je povrch tak mäkký, bola táto stimulácia veľmi príjemná a vzrušujúca, aj keď ešte neboli zapnuté vibrácie. Po zapnutí moje vzrušenie zosílilo a keď som ešte zvýšila intenzitu, netrvalo dlho a moje vaginálne svaly sa začali sťahovať v návale búrlivého orgazmu.

Okrem dráždivého rebrovania po obvode má hračka v rukáve ešte jedno eso – hebučký koniec, špičku, ktorá svojou mäkkosťou pripomína bochník machu alebo antistresový vankúš. Tým je možné krúžiť po celej vulve aj klitorisu a to aj v prípade, že patríte rovnako ako ja medzi veľmi citlivé ženy. Mäkučký vibrujúci silikón je presne to, čo vám vykúzli úsmev na tvári aj v tieto pochmúrne jesenné dni.

Iroha Zen je tou pravou pomôckou pre Vás, ak…

  • Sa Vám páči jednoduchý, ale luxusný design
  • Máte veľmi citlivý klitoris a potrebujete nežnejšie zaobchádzanie
  • Vás omrzeli tvrdé hračky a chcete sa nechať hýčkať mäkučkým silikónom
  • Ešte nemáte žiadnu hračku a chcete objavovať, čo je Vašmu telu príjemné
  • Chcete menšiu pomôcku, ktorá sa vojde do každej batožiny a dá sa použiť ako na klitoris, tak do vagíny (skôr potom na dráždenie jej vchodu)
  • Vás láka experimentovanie s povrchovou úpravou (drážkovanie verzus jemná špička)
  • Hľadáte veľmi tichého spločníka pre intímne chvíle
  • Sa chcete venovať svojmu klitorisu pri sexe s partnerom (Zen je malý a pri väčšine polôh nebude prekážať)
  • Hľadáte roztomilý darček pre kamarátku alebo sestru
  • Nechcete za pomôcku minúť majland
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka
Články