Milujeme nakupovanie 💋 ZĽAVA 10% s kódom "BDAY10" nad 20 € nebo ZĽAVA 20 % s kódom "BDAY20" nad 60 €
Partner of Notino

Kushi alebo japonský vankúšik rozkoše

Kushi je už druhá pomôcka japonskej značky Iroha, ktorú som mala možnosť vyskúšať. Rovnako ako vibrátor Zen Hanacha je mäkučký, vyrobený z tzv. marshmallow silikónu, ktorý má navyše praktickú protiprachovú úpravu odpudzujúcu nečistoty. Obe pomôcky ma očarili a Kushi sa dokonca zaradil medzi mojich najväčších obľúbencov.

Luxusný balíček s ešte luxusnejším obsahom

Keď prišiel diskrétny balíček, musela som sa hneď pozrieť, aké poklady v sebe ukrýva. Vytiahla som roztomilú béžovo-bielu krabičku, v ktorej sa nachádzali dve ďalšie. V jednej trónil krásny, zhora priehľadný plastový box s pomôckou, v druhej potom užívateľský manuál a nabíjací USB kábel. Žasla som, ako luxusne Kushi v boxíku vyzerá. Najprv som si myslela, že sa jedná iba o skladovacie riešenie namiesto látkového vrecka, zistila som však, že je to oveľa dômyselnejšie. V spodnej časti boxu sa totiž nachádza otvor na nabíjací USB kábel a pomôcka vo vnútri nesedí len tak, ale je prichytená magnetickými políčkami. Políčka na pomôcke sú zároveň jej dve ovládacie tlačidlá. Fascinujúce, že? Prvé nabíjanie vibrátora teda prebehlo úplne jednoducho - pripojila som kábel ku krabičke a išla sa pozrieť na film. Keď bolo hotové, pomôcku som vybrala a umyla ju pod prúdom teplej vody s kvapkou jemného intímneho mydla. Bola pripravená začať sa zoznamovať s mojím telom.

Viete, čo je to grinding?

Skôr, než mi hračka prišla, narazila som na video o nej na zahraničnom instagramovom profile. Stálo tam, že je ideálna na grinding. Teda masturbačnú techniku, kedy sa obtierame o niečo svojím rozkrokom – napríklad o vankúš, operadlo gauča, alebo práve o erotickú pomôcku. Túto techniku ​​si mnoho z nás spája hlavne s detskými rokmi, kedy sme objavovali, čo sa nám páči a obtierali sa o všeličo. Pravdou však je, že ju veľa ľudí praktizuje aj v dospelom veku a predovšetkým ženám môže výrazne uľahčiť dosahovanie orgazmu. Je to jednoduché a veľmi prirodzené. Tvrdé pomôcky nás tam dole môžu tlačiť, a preto prichádza Iroha so svojimi mäkkými zázrakmi. Osobne mám grinding veľmi rada a už na prvý pohľad som vedela, že Kushi bude preň skutočne optimálnou voľbou. Má tvar podobný mušli a rovnako ako Zen Hanacha sa jeho povrch skladá z jemných záhybov, ktoré môžu zvýšiť intenzitu stimulácie - záleží, ako s pomôckou budete zaobchádzať. Samozrejme ju možno využiť aj inak ako na obtieranie. Tenký koniec môže poslúžiť ako bodový vibrátor a potešiť tak všetky vaše erotogénne zóny. Rovnako ako spodná strana pomôcky nie je opatrený záhybmi, takže ak máte chuť na naozaj nežné láskanie, bude pre vás tou správnou voľbou. Ovládanie je veľmi jednoduché. Podržaním tlačidla + hračku uvediete do chodu, opätovným stláčaním toho istého tlačidla sa budete posúvať ďalej vo vibračných režimoch, ktorých je dohromady 7. Stlačením tlačidla označeného ako – sa posúvate o režim vzad, dlhším podržaním sa Kushi vypne.

Môj zážitok s Kushi

Na rovinu môžem povedať, že je Kushi zodpovedný za drvivú väčšinu mojich orgazmov v uplynulých týždňoch. Skúsila som ho všetkými možnými spôsobmi, najlepšie mi vyhovovala samozrejme technika grinding. Už samotné obieranie o stimulujúce drážky bolo veľmi príjemné a keď som zapla vibrácie, mala som dosť veľký problém neurobiť sa okamžite. Pokiaľ ste citlivejšie, môžete si pomôcku dať pod seba pozdĺžne, aby nedochádzalo k treniu proti stimulačným drážkam, ale v ich smere. To sa mi na Kushi páči - ponúka viac možností využitia, hoci vyzerá na prvý pohľad tak jednoducho. Kým neskúsite niektorú z pomôcok značky Iroha, nespoznáte, ako veľmi príjemné je zaboriť sa vulvou do mäkučkého silikónu a potom robiť panvou všelijaké pohyby až do slastného vyvrcholenia. Je to niečo nové, na čo nie som zvyknutá ani ja, skúsená testerka viac ako 75 erotických pomôcok.

Plusy a mínusy

Na záver by som uviedla výhody a nevýhody modelu Kushi, ktoré vám môžu uľahčiť rozhodovanie, pokiaľ uvažujete o jeho zakúpení.

Výhody

+ Mäkkosť, jemný silikónový povrch

+ Tvar ideálny na grinding

+ Stimulačné drážky

+ Silné vibrácie v 7 režimoch

+ Jednoduché ovládanie

+ Praktický box s nabíjaním

+ Výdrž batérie

+ Krásny vzhľad

+ Protiprachová úprava

Nevýhody

- Vyššia cena

- Výrazné tlačidlá v spodnej časti (keby boli napríklad zboku, bolo by možné hračku použiť na grinding obojstranne)

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka
Články