💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

8 dobrých dôvodov, prečo vianočné darčeky vyberať na sexshope

Lámete si hlavu nad tým, čím potešiť svojich blízkych pod stromčekom? Málokoho by napadlo ísť si pre inšpiráciu do sexshopu, čo úplne chápeme, ale ak je váš blízky dospelý, možno by to nemusel byť až tak zlý nápad. Skúsime vám dať pár dôvodov, prečo by ste nad tým mali aspoň uvažovať 😉

1. Nie u všetkých darčekov sa musíte červenať

Zabudnite na svoje predstavy realistických obrých díld a svietiacich vibrátorov, ktoré vyzerajú, že práve utiekli z jarmoku. To nechceme a ak nie ste vyložene fajnšmejkr, tak to často nechcete ani vy. Máme mnoho značiek, ktoré kladú design na prvé miesto a niektoré hračky sú naozajstnými skvostami. Nezastierame, že väčšia ponuka je v tomto ohľade asi pre ženy, ale aj muži môžu nájsť zaujímavé kúsky medzi masturbátormi alebo exkluzívnymi značkami bielizne. A nebojte, vyberiete si aj v prípade, že s erotickými pomôckami nemáte zatiaľ žiadne skúsenosti a chcete na to ísť pomaličky.

2. Oveľa viac než len vibrátory

Možno to neviete, ale u nás to nie je len o hračkách. V duchu well-beingu veríme, že hýčkať by sme mali naše telo, ale aj myseľ. Masážne sviečky, oleje, telové mlieka, afrodiziakálne prísady do kúpeľa, to všetko dokáže priniesť uvoľnenie, navodiť pohodu a odbúrať stres. A ako darček ich môžete venovať takmer komukoľvek.

3. Túto najuniverzálnejšiu pomôcku ocení aj svokra alebo mamička

Reč je o masážnej hlavici. Výhodou masážnej hlavice sú silné vibrácie, ktoré sa prenášajú do hlavy tohto vibrátora a ak vyberiete dlhšiu rukoväť, dosiahnete s ňou na akékoľvek miesto na tele. Zvlášť vyhľadávaná je oblasť chrbta a krku. Takže stačí len správna prezentácia – ide predsa o masážnu pomôcku! Ak ju potom obdarovaný vyskúša tiež na inej časti tela, je to už len a len na ňom. Vy ste mu dali možnosť užiť si relaxáciu aj chvíľky rozkoše.

4. Prebuďte vo vzťahu opäť vášeň

Stereotypy, zlá komunikácia alebo rezignácia, to bývajú najčastejšie dôvody, prečo to vo vzťahu prestane po intímnej stránke fungovať. Často, je to ale len strach z reakcie partnera na nikdy nevyrieknuté túžby a sny. Bojíte sa tiež o svojich potrebách alebo túžbach hovoriť? Skúste to povedať darčekom. Ak funguje „Múdremu napovedz,…“, odhodlajte sa venovať partnerovi niečo, čo by ste mohli spoločne vyskúšať. A ak myslíte, že na poli intimity a sexu máte veľké medzery, môže byť ideálnym darčekom Adventný kalendár. Ani vy, ani partner nebudete tušiť, čo sa pod akým políčkom nachádza, takže si užijete nielen spoločné chvíľky vzrušenia z rozbaľovania, ale tiež možnosť vyskúšať si praktiky, o ktoré ste si hanbili povedať.

5. Sme s vami v každej etape života – darčeky pre všetky generácie

A to doslova. Mladí muži u nás nájdu toľko potrebné prezervatívy najrôznejších typov, chutí aj vlastností, mladé dievčatá potom ďalšie formy antikoncepcie v podobe pesarov a ženských kondómov, ale tiež menštruačné a hygienické pomôcky. Mladým ženám a mamičkám sme k dispozícii, keď ich začne trápiť panvové dno a cítiť potrebu zamerať sa sama na seba, mužom sme potom oporou vo chvíľach, keď sú sami, ale tiež pri objavovaní nových zážitkov. No a keďže po 50tke život len začína, je potrebné myslieť aj na intímny život. Ženám ho dokážeme spríjemniť vďaka kozmetike a gélom, ale tiež najrôznejšími vibračnými pomôckami. Ani muži sa nemusia báť objavovať, či už sami, alebo s partnerkou. A ak vás trápi nejaký problém z intímnej oblasti, aj tu sme k dispozícii a občas sa nám darí prekabátiť prírodu.

6. Užite si zábavu

Sex by mal byť zábava, to je fakt. Ale tento bod sme mysleli doslova. Hľadáte niečo, čim pobavíte ostatných? Potom ste tu správne. Doskové hry, vankúšiky, antistresové omaľovánky, to všetko máme v kategórii Erotická zábava. Ak sa ale chcete naozaj pobaviť, odporúčame SMART hračky. Ovládanie na diaľku cez aplikáciu vás bude nielen baviť, ale zažijete s nimi aj veľa nových situácií a momentov. Tak sa toho nebojte a objavte „chytré“ hračky. Vaša návšteva kina, večera alebo nedeľný rodinný obed dostanú celkom iný rozmer.

7. Ak sa nechcete odchyľovať od svojej rutiny „ponožky a trenírky“, tak aj toto vám doprajeme

Presne tak. Kategória Erotická spodná bielizeň je neuveriteľne široká a nájdete tu tiež mnoho bežne nositeľných kúskov. Takže ak ste na klasiku ako trenírky a ponožky, u mužov určite nešliapnete vedľa, ale ako darček pre ženu by to bola predsa len škoda. Čipka, bavlna, latex, datex, perly, kostýmy, košieľky,… to všetko máme a sú to naozaj nádherné veci. A na svete neexistuje žena, ktorá by nechcela ako darček krásnu bielizeň. Ak si nie ste istí veľkosťou, siahnite po košieľkách a županoch, ak ste ešte odvážnejší, catsuitom neurobíte chybu a univerzálna veľkosť týchto sexy overalov vám výber značne uľahčí.

8. Podporte príťažlivosť, rozvoňajte to

Pod stromčekom by nemala chýbať vôňa. Skúsili ste už ale takú, ktorá by mala naviac feromóny? Parfumy pre mužov aj ženy s obsahom feromónov môžu byť príjemným spestrením. Obsahujú zložky navrhnuté pre podvedomé zvýšenie "sexuálnej chémie" a ak tak aj skutočne fungujú, to už necháme na vašom posúdení. Recenzie našich zákazníkov nám ale hovoria, že za vyskúšanie to určite stojí.

A na záver malý tip.

Nechajte si to rovno zabaliť. Nie, že by sme neverili, že to nezvládnete, ale verte vy nám, že naše darčekové balenie dodá akémukoľvek darčeku šmrnc a eleganciu a pod stromčekom alebo potom v súkromí sa bude krásne vynímať. Tak urobte vzrušujúci zážitok už z rozbaľovania a nechajte to na nás ;-) Darčekové balenie si jednoducho pridáte a vyberiete priamo v košíku. A ak chcete vedieť viac, tak tu.

Krásne Vianoce vám praje tím Flagranti