Erotický sprievodca vianočnými darčekmi 🎁 NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ
Partner of Notino
Flash adventná ponuka týždňa
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého
Sada BDSM Rosy Gold Nouveau zlatá

Sada BDSM Rosy Gold Nouveau zlatá

Katalóg: RG004795
Výnimočná sada luxusných BDSM pomôcok v elegantnom dizajne. Putá na ruky aj na nohy, bičík, dráždidlo, masážna sviečka a mnoho ďalšieho pre vzrušujúce večery.
Doprava zadarmo
58.30 €
Nie je na sklade
Sledovať dostupnost
Opis tovaru

Radi s vašou polovičkou experimentujete a láka vás vyskúšať techniky soft BDSM? Odvážte sa, použite fantáziu a objavte vzrušujúce milostné hry v kombinácii s ľahkou bolesťou. Táto luxusná sada BDSM Rosy Gold Nouveau vám ponúkne výnimočne elegantné pomôcky v jedinečnej sexi čiernej farbe s prvkami ružového zlata, ktoré vašu spálňu premenia na salónik pre dospelých. Bohatá jedenásťdielna sada obsahuje všetko, čo si môžete priať pre zrodenie svojej túžby po moci. V nádhernej darčekovej krabici nájdete putá na ruky, na nohy, obojok s vodítkom, dráždidlo, bičík, štipce na bradavky, šatku na oči a masážnu sviečku.
Vytvorte pikantné prítmie sprevádzané plápolajúcim plamienkom. Masážna sviečka s decentnou omamnou vôňou ruží naladí atmosféru. Špeciálny kokosový a sójový vosk má nízku taviacu teplotu, preto sa rýchlo rozohreje a nespáli pokožku. V okamihu sa premení na báječnú masážnu emulziu, ktorou môžete vašu vášnivú noc započať. Stačí nechať rozpustiť požadované množstvo vosku a zhasnúť sviečku. Vyčkajte minútu, naneste na telo vášho partnera a doprajte svojej láske očarujúcu a uvoľňujúcu masáž.
Následne ho môžete spútať. K základnému vybaveniu všetkých milovníkov otrockých hier neodmysliteľne patria putá na ruky a na nohy. Sú vyrobené z unikátnej imitácie kože a nakoľko sú polstrované a mäkké, budú príjemné aj pre ich nositeľov. Obe putá sa zapínajú na kovovú pracku a disponujú D krúžkami na pripnutie retiazky, ktorá je zakončená karabínami na rýchle vyslobodenie či zmenu polohy. Obojok na krk rovnakého dizajnu sa zapína na dva kovové cvočky, takže ľahko nastavíte veľkosť. Tiež sa tu nachádza D krúžok na uchytenie dlhého vodítka zakončeného pútkom na zápästie. Akonáhle je vaša láska obmedzená na pohybe, tie pravé hry môžu začať. Zaviažte jej oči pomocou mäkkej saténovej šatky, čím zamedzíte jej videniu a rozviniete ostatné zmysly.
Teraz je len na vás, akú formu škádlenia vyberiete. Dráždidlo na tyčinke z hodvábneho páperia môže štekliť a vzrušovať akékoľvek miesto na tele. Alebo zvolíte drsnejšie uštipnutie vďaka dlhšiemu jazdeckému bičíku? Na každý pád pridajte na telo svojej polovičky škripce na bradavky, ktoré sú v prevedení kovovej sponky s páperím, obzvlášť pokiaľ sú pre ňu bradavky veľmi citlivé. Tlak na tieto erotogénne zóny ešte viac podporí narastajúcu túžbu. Majú manžety z gumičiek, ktoré predchádzajú zraneniu a vzhľadom na nastaviteľnú pevnosť zovretia sa môžete ďalej venovať iným erotogénnym zónam. Nakoniec je v krabičke pribalená aj kartička na kľučku.
Zabudnite na obyčajný večer a okoreňte svoj milostný život. Nebojte sa vyskúšať niečo nové a majte rôzne techniky kedykoľvek po ruke v jedinom balení.

Prečo si vybrať sadu BDSM Rosy Gold Nouveau:

 • výnimočne elegantná jedenásťdielna sada určená pre vzrušujúce ľahké BDSM večery
 • všetko čo potrebujete v jedinom darčekovom balení
 • mimoriadne kvalitné materiály v luxusnom dizajne čiernej a zlatej farby
 • nastaviteľné mäkké putá na ruky aj na nohy zapínané na pracku s kovovou retiazkou
 • obojok zapínaný na dva kovové cvočky s dlhým vodítkom
 • páperové dráždidlo na plastovej tyčinke a dlhší jazdecký bič
 • saténová maska ​​na oči rozvinie ostatné zmysly a naladí atmosféru
 • škripce na bradavky zvýšia citlivosť erotogénnych zón
 • masážna sviečka pre dokonalé intímne uvoľnenie s opojnou vôňou ruží
 • teplá masážna emulzia nespáli pokožku
 • ponúkame v univerzálnej veľkosti

Parametre:


Farba: čierna, zlatá
Materiál: imitácia kože, kov, ABS plast, perie
Rozmery: putá na ruky - celková dĺžka 34 cm, šírka 5,4 cm, putá na nohy - celková dĺžka 37,5 cm, šírka 5,4 cm, obojok - celková dĺžka 42,5 cm, šírka 2, 5 cm, dĺžka retiazky pre putá 16 cm a 20 cm, dĺžka vodítka 106 cm, dĺžka dráždidla - 19 cm, dĺžka biča 49 cm, dĺžka jazýčka biča 13,3 cm, šírka jazýčka biča 4,2 cm, šírka saténovej masky 4 cm, dĺžka štipcov 7,5 cm, masážna sviečka 50 g
Recenzie (0)
Parametre
Parametre:
Pre koho:
Vibrácie:
Nie
Farba:
Materiálové zloženie:
imitácia kože, kov, ABS plast, perie 
Podrobnejšie rozmery:
putá na ruky - celková dĺžka 34 cm, šírka 5,4 cm, putá na nohy - celková dĺžka 37,5 cm, šírka 5,4 cm, obojok - celková dĺžka 42,5 cm, šírka 2,5 cm, dĺžka retiazok pre putá 16 cm a 20 cm, dĺžka vodítka 106 cm, dĺžka dráždidla - 19 cm, dĺžka biča 49 cm, dĺžka jazýčka biča 13,3 cm, šírka jazýčka biča 4,2 cm, šírka saténovej masky 7,4 cm dĺžka štipcov 7,5 cm, masážna sviečka 50 g 
Podobné produkty
Články
Produkt na dotaz
Vážený zákazník, pri naskladnení tovaru Vás budeme emailom informovať.
Tu prosím napíšte Váš email: