Partner of Notino
Novinky v ponuke - Fantasy dildá
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Luxusné hýčkanie stimulátorom Mea

Nemecká značka Fun Factory má stále v ponuke pomerne dosť vaginálnych pomôcok – dild a pulzačných vibrátorov, ďalej análnych pomôcok a pomôcok pre mužov. Až v poslednej dobe sa konečne začala venovať tej najdôležitejšej erotogénnej zóne ženského tela, teda klitorisu. Predstavila napríklad dokonalú masážnu hlavicu VIM, ktorá teraz patrí medzi mojich najväčších obľúbencov, a podtlakový stimulátor Mea.

Prečo s kúpiť Meu?

Jedinečnosť Mey však nie je len v tom, že je jediná podtlaková pomôcka tejto značky. Je to luxusný kúsok, dokonale prepracovaný strojček, ktorý bol vyvinutý iba pre vaše potešenie. Jasné, stimulátorov so „sosáčikom“ je na trhu mnoho. Ani ja som veľmi nechápala, čím by sa mala Mea líšiť od ostatných. Hlavný rozdiel bude najskôr v patentovanej technológii magnetických tlakových vĺn. Tie zaisťujú hlbší zážitok, ktorý sa podobá pocitom pri orálnom sexe. Tieto pocity som doteraz zažila len so stimulátorom Lelo Sila, lenže ten je veľmi intenzívny. Mea vie oproti tomu evokovať pocit nasávania klitorisu partnerovými perami na veľmi jemnej úrovni. Hubička tejto pomôcky je celkom malá, ale za to dostatočne hlboká, aby vyhovela každému klitorisu.
Mea bude skvelou voľbou, ak chcete kamarátke, partnerke alebo napríklad sestre dopriať praktický darček pod stromček, ktorý je naviac krásny. A krásne zabalený: v roztomilej krabičke sa ukrýva rebrované púzdro rovnakej farby, ako má hračka (Mea je k dispozícii v púdrovo ružovej alebo petrolejovo modrej farbe). Tá slúži ako box na uskladnenie a zároveň sa pomocou nej pomôcka nabíja. Ďalej v krabičke nájdete brožúrku s inštrukciami a tipmi a tiež napájací kábel, ktorý je zviazaný koženou prackou. Osobne som ešte nezažila takú pastvu pre oči pri vybaľovaní erotickej pomôcky.

Keď necháme bokom vzhľad a bude nás zaujímať iba funkčnosť stimulátora, jeho hodnota neklesne ani o piaď. Benefity Mey by som zhrnula v niekoľkých bodoch:

 • Neuveriteľná tichosť. Moja milovaná Sila, ktorú tu nechcem nijak zhadzovať, oproti nej hučí ako vrtuľník. Prvú intenzitu nie je počuť prakticky vôbec.
 • Celkom nové pocity vďaka technológii magnetických tlakových vĺn (a to som už vyskúšala skoro stovku pomôcok)
 • Hodvábne jemný silikónový povrch
 • Príjemná hubička všeobecne vyhovujúcej veľkosti aj hĺbky
 • Ergonomický tvar, vďaka ktorému sa bude dobre držať a používať ako vám, tak vašej polovičke
 • 5 intenzít a 3 rytmy tlakových vĺn: vyberie si začiatočník aj pokročilý, majiteľky viac aj menej citlivých klitorisov
 • Výborný stimulátor pre bradavky, je ho možné použiť pri nácviku bradavkového orgazmu
 • Režimy boost a cool down: skokom sa dostanete k vysokej aj veľmi nízkej intenzite
 • Tri vyvýšené tlačidlá, vďaka ktorým je manipulácia celkom jednoduchá
 • Možnosť zamknutia tlačidiel: Mea sa tak nezapne sama v batohu
 • Dobíjacie púzdro, vďaka ktorému nemusíte riešiť, že magnetická nabíjačka nedrží na kontaktoch a padá
 • Vodeodolné prevedenie
 • Funkcia pamäte – môžete začať, kde ste skončili
...uf, dôvodov, prečo je Mea jasná voľba, je veľa. Mínus vidím len jeden, a tým je samozrejme vyššia obstarávacia cena.

Jak Meu ovládať?

Naučiť sa túto vymakanú hračku správne ovládať bol pre mňa celkom oriešok. Pokúsim sa teda stručne zhrnúť, ako na to. Najskôr by sa Mea mala nabiť. Potom pochopiteľne umyť, najlepšie jemným umývacím gélom či dezinfekčným prípravkom na erotické pomôcky a teplou vodou. Teraz je pripravená urobiť vám dobre!

Mea vám najskôr príde zamknutá. Odomknutie urobte dlhým podržaním tlačidiel FUN a +. Odokmnutá pomôcka sa zapína podržaním tlačidla FUN. Tak sa automaticky spustí tretia intenzita. Ak chcete začať preskúmavať jednotlivé stupne od začiatku, stlačením tlačidla – sa dostanete až na prvú rýchlosť tlakových vĺn. Naopak stlačením tlačidla + môžete navyšovať intenzitu až k päťke, od šestky sú tam už programy tlakových vĺn, ktorých intenzita sa rôzne mení. Mea vám dokonca dá dvoma tichými zabzučaniami najavo, že prechádza z rýchlosti do programov.

Programy sa volajú „intense orgasm“, „edging“ a „deep orgasm“. Každý má trošku inú povahu, mňa najviac zaujal asi ten posledný.

Režimy boost a cool down: podržaním tlačidla + alebo – sa v okamihu dostanete na celkom najvyššiu alebo najnižšiu intenzitu- tieto funkcie môžete využiť, ak sa blížite k vyvrcholeniu, alebo ak ho naopak nechávate doznieť v slastných vlnách. Funkcia pamäte: pri ľubovoľnej rýchlosti či režime podržte tlačidlo FUN, ako keď ste Meu zapínali. Dvojitým zabzučaním vám dá najavo, že si program uložila a až ju nabudúce zapnete, začne práve tam. Ak tlačidlo FUN podržíte dlhšiu dobu (cca 5 sekúnd), funkcia sa resetuje a Mea opäť bude začínať na intenzite č. 3.

Vypínanie: krátke stlačenie tlačidla FUN. Ak chcete tlačidlá uzamknúť, dlho podržte FUN a -.

Ako Meu používať?

,,Jednoducho to dáš na klitoris,“ To je veta, ktorú som počula od kamarátky v dobe, keď podtlakové pomôcky začali prichádzať na trh – pracovala vtedy v nejakom sexshope. Lenže táto rada sa často míňa s účinkom: celkom často mi píše sklamaná alebo naštvaná slečna alebo pani, že si kúpila (nejaký) stimulátor s hubičkou a že jej to ,,nič nerobí“. Alebo že jej to je dokonca nepríjemné.

A je to úplne normálne. Každá to ,,tam dole“ máme trocha iné, inak citlivé a na iných miestach vzrušivé. Niekomu skutočne bude vyhovovať, keď otvor pomôcky len tak priložíte ku klitorisu. Niekto bude potrebovať roztvoriť pysky, priložiť stimulátor zo strany alebo vytiahnuť kapucňu klitorisu smerom hore, aby sa odhalil citlivý žaluď. Jedna žena sa urobí so staticky priloženou pomôckou, iná s ňou bude potrebovať hýbať alebo ju približovať a oddiaľovať, ťukať s ňou do klitorisu a tak ďalej. Je teda potrebná značná dávka trpezlivosti a predovšetkým vynaliezavosti. A nevzdávať sa, keď mi to raz bude pripadať ,, divné“. Akonáhle prídete na ten svoj skvelý spôsob, bude to naozaj stáť za to a orgazmus bude pravdepodobne už za rohom.

Mea a ja

Meu som si veľmi zamilovala. A nie je to len povrchná záležitosť, hoci musím povedať, že je to fakt kočka. Neviem, či je to tou nevšednou technológiou magnetických vĺn (pravdepodobne áno), ale po tejto hračke rada siahnem, kedykoľvek chcem niečo extra. Niečo iné. Napríklad keď si chcem predstavovať, ako mi to niekto robí pusou. Pretože ten pocit je veľmi, veľmi podobný.

Zaujímavé je, že mi vyhovujú všetky režimy. Od štvorky, päťky ďalej je to pochopiteľne lepšie až po nejakej predohre, rozohriatí klitorisu. Ale tým, že sú začiatočné intenzity tak jemné, prejdem počas masturbácie obvykle všetkými rýchlosťami a všetkými programami. Orgazmus väčšinou prichádza počas programu ,,deep orgasm“. Mám z toho príjemný pocit, že využívam plný potenciál tejto pomôcky. Obvykle mi totiž u vibrátorov a ďalších typov stimulátorov vyhovuje len zlomok ich ,,ponuky“.

Ďalšou záhadou je, ako dlho sa dá s Meou hrať. Nemám teraz na mysli výdrž motorčeka, aj keď tá je špičková; mám na mysli to, s akou nežnosťou dráždi môj klitoris (alebo napríklad aj tie bradavky). Nie je to tak, že by som mala po chvíli predráždený klitoris a nastala by situácia ,,buď sa teda urobíš, alebo s tým nástrojom bež už do hája“- čo sa nám, citlivejším osobám, občas stáva, keď je stimulácia výdatná. Mea je tak nežná, že mi klitoris dovolí dotýkať sa ho dokonca aj po orgazme, kedy mi obvykle žiadne dotyky netoleruje. To ma vedie k myšlienke, že by táto hračka vďaka svojim inovatívnym vlastnostiam mohla figurovať pri dosahovaní mnohopočetných orgazmov. Ja som také doteraz nezažila, ale kto vie, čo bude?

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka
Grinding alebo vráťme sa do detstva Malý, ale šikovný: Stimulátor DAME Eva Satisfyer Tri Ball alebo trojnásobná dávka slasti Objavte kúzlo mäkkých pomôcok značky Iroha SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasicky králiček v novom kabátiku Yoni vajíčka - zázrak, alebo hrozba? Porovnávanie generácií Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3 Prečo si zaobstarať menštruačný disk Ziggy Cup? Must-have kúsok v šuplíku? Luxusná masážna hlavica Lelo Soraya Beads alebo stroj na análne orgazmy Dokonalá príprava na análny sex? Análny dilatátor! Kushi alebo japonský vankúšik rozkoše Stimulátory klitorisu: aký je rozdiel medzi Satisfyerom, Womanizerom a ďalšími? Nečakaná sila Svakom Pulse Pure Morská panna vás poteší hneď na niekoľko spôsobov Dream Toys Vivre Gigi alebo prekvapenie v nohavičkách Dotyk luxusu so Shunga Aiko Moja prvá skúsenosť s elektrosexom Maximálne zacielenie s Twirling Fun od Satisfyer Z podtlakového stimulátora Melo sa vám roztrasú kolená Kladivko Aphojoy Orgasm 2v1 alebo dvojitá dávka slasti Peachy Mini Beads: Dychberúca sila broskyňového vibrátora Elegantné vajíčko MELO roztancuje Váš bod G Magic Motion Vini: Vajíčko, ktoré s vami rado vyrazí von Podtlakové a sonické stimulátory klitorisu - Ako vlastne fungujú? Satisfyer Top Secret + - Vaše tajomstvo v nohavičkách Ako na sex v kúpeľni? Uhorka, ktorú by bolo do šalátu škoda Dildo alebo vibrátor? Univerzálny sprievodca svetom erotických hračiek Dlhá cesta k orgazmu, ktorá sa vyplatila
Články