💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Must-have kúsok v šuplíku? Luxusná masážna hlavica

Keď sa ma niekto spýta, ktoré pomôcky by som odporúčila začiatočníkovi, na mojom zozname nikdy nechýba masážna hlavica. Je to základný kúsok, ktorý je možné využiť mnohými spôsobmi. Poteší ženy aj mužov, dá sa s ňou stimulovať akékoľvek miesto na tele (i stuhnutý chrbát) a citlivejšie osoby si ju môžu prikladať cez oblečenie alebo napríklad ručník.
Väčšina z nás si pod pojmom masážna hlavica alebo magic wand predstaví klasiku- Hitachi magic wand, v Európe pod názvom Europe magic wand original. Tá je síce ohromne výkonná, musí sa však zapojiť do zásuvky, aby fungovala. Naviac je pomerne ťažká a hlučná. Osobne dávam prednosť modernejším hlaviciam, ktoré sú tichšie a dobíjacie – už dlho mi vrtá hlavou, čo by sa stalo, keby som mala mokrý orgazmus pri použití hračky zapojenej v sieti. Zisťovať to nechcem.

Dream Toys Glam XL

Jednou takou modernou kráskou je hlavica značky Dream Toys, ktorú som mala možnosť vyskúšať na vlastnej koži. Je šalviovo zelená, silikónova, s elegantnými krivkami a hlavne veľká. Tak trocha nadmerné masážne pomôcky ma vždy fascinovali. Jasné, miniatúrne strojčeky sú roztomilé, skladné a praktické. Lenže keď držite masážnu hlavicu o dĺžke 30 centimetrov, má to svoje kúzlo. Je to váš osobný nástroj k potešeniu, ktorý chce byť videný.

Vlastnosti

Priemer samotnej hlavice je 5,2 cm, pod ňou sa nachádza veľmi flexibilný krčok. Pretože je silikónová nielen hlavica, ale aj rukoväť, nevykĺzava pomôcka z ruky. Na rukoväti sa nachádzajú tri tlačidlá – prostredné vystúpené, ktorým sa prístroj zapína a pomocou neho je možné prepínať medzi jednotlivými programami (dohromady 5), a potom tlačidlá + a -, ktorými zvyšujete a znižujete intenzitu programov (3 u každého). Programi sú veľmi intenzívne už od samého začiatku.

Pomôcka je vodeodolná (stupeň IPX6). Ak sa vo všetkých tých stupňoch neorientujete, nebojte – ja tiež nie. IPX6 znamená, že hračku môžete umývať pod prúdom vody alebo sa s ňou hrať v sprche, ale nesmiete ju ponoriť. Pod vodu môže až stupeň IPX7.

Dobíjanie prebieha pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia rovnako ako vrecúško na uskladnenie v elegantnej čiernej farbe. Za tie roky, čo testujem erotické pomôcky, viem, ako vzácna prítomnosť takého vrecúška vlastne je. Pri tom sa vrámci správneho skladovania vrecúško všade odporúča.

Moja skúsenosť

Dream Toys Glam som prvýkrát vyskúšala vo chvíli, keď som sa potrebovala „rýchlo niečím urobiť“ – nemala som veľa času a vzrušenie bolo veľké. Pretože bola pomôcka položená na skrinke, umytá a pripravená k použitiu, jednoducho som po nej chňapla a zasunula si ju zvrchu do nohavíc. Už cez spodnú bielizeň to bola sila; keď som ju však nadvihla a zasunula ešte pod nohavičky, výbuch sa odohral prakticky okamžite.

Neskôr som už mala viac času, takže som sa s hlavicou mohla hrať o niečo dlhšie. Prikladaním a prechádzaním cez psyky a klitoris v ľahu na chrbte, na bruchu, otieranie sa o ňu, keď som ju zakliesnila medzi vankúše… vyskúšala som hocičo. Pomôcka nesklamala a zakaždým ma vystrelila na obežnú dráhu.

Komu by som ju odporučila?

Komukoľvek. Ak neviete, akú hračku skúsiť, s hlavicou nikdy nešliapnete vedľa. Nielenže sa dá využiť mnohými spôsobmi pri mastrurbácii, či už ste muž alebo žena, veľmi praktická je vďaka dlhej rukoväti tiež pri sexe alebo u tehotných žien, ktoré majú problém si na vulvu dosiahnuť cez bruško.

S masážnymi hlavicami všeobecne bývajú rôzne problémi. Napríklad bývajú veľmi ťažké do ruky alebo okrem samotnej hlavice nepríjemne vibruje tiež rukoväť. Veľmi rýchlo sa vybíjajú alebo sú hrozne hlasné. Táto hlavica však úspešne prešla všetkými skúškami a ja jej v zásade nemám čo vytknúť. Základný stupeň by mohol byť slabší, ale to u hlavice nepovažujeme za negatívum – tieto pomôcky majú byť od podstaty silné. Sila sa, ako už som spomínala, dá riešiť napríklad priložením cez nejakú látku alebo dlhšiu predohru.

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka