💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Hravosť a kvalita sú u hračiek od Fun Factory poznávacím znamením

Značka Fun Factory bola založená v Nemecku v roku 1996 a za dobu svojej existencie stihla pozbierať ocenenia Red Dot Award, German Design Award, iF product design award, American Good Design Award, XBIZ Award a Chicago Athenaeum Good Design Award.

Vyrábajú širokú škálu pulzátorov, vibrátorov, venušiných guličiek, dild, análnych hračiek, masturbátorov a ďalších potrebných intímnych produktov pre každého záujemcu či záujemkyňu bez rozdielu.

Už viac ako 20 rokov v Brémach navrhujú a vyrábajú erotické hračky a doplnky, ktoré robia ľuďom radosť. A darí sa im to aj bez toho, aby boli otrokmi najnovších módnych výstrelkov.

Ich misia

Do svojich produktov dávajú svoje dlhoročné znalosti, skúsenosti a tie najlepšie úmysly, za ktorými si stoja. Hračky FUN FACTORY sú zárukou overenej nemeckej kvality. Každý deň je novou príležitosťou sa niečo naučiť alebo niečo skvalitniť, čo sa v ich produktoch odráža.

Ich vízia

Produkty od Fun Factory majú všetkým bez výhrad prinášať do života hravosť, zábavu a otvorenosť všetkému novému a doposiaľ v spálňach nepoznanému. Už viac ako dvadsaťpäť rokov vyrábajú hračky, ktoré inšpirujú k objavovaniu nových zážitkov v oblasti intimity. Pomôcky z dielne Fun Factory disponujú inovatívnymi technológiami a sú vyrobené z najlepších atestovaných a zdravotne celkom bezpečných materiálov.

Samotnému spracovaniu je venované plno pozornosti. Ručná výroba zaručuje dokonalé vymodelovanie každého detailu tak, aby nič neodvádzalo vašu pozornosť od vášnivých hrátok. Môžete si vyberať z rôznorodej palety farieb, ich značky vynikajú dômyselným vytvarovaním a povrchovou textúrou. Sú symbolom zvodnej, zmyselnej a vášnivej sexuality pre každé pohlavie, gender a orientáciu, či už pre sólo radovánky alebo párové aktivity kdekoľvek.

Dôležite je cítiť sa dobre, smiať sa a užívať si plno ZÁBAVY! V súlade s trendom udržateľnosti je celý sortiment produktov navrhnutý, vyrobený a zabalený v Nemecku, čo značne znižuje stopu CO2.

Prečo si vybrať produkty Fun Factory?

Všetky produkty sú vyrobené len z lekárskeho, hypoalergénneho silikónu. Aj plastové súčasti výrobkov FF sú vyrobené z lekárskych materiálov. Každý jeden kus je ručne opracovaný a je mu venovaná tá najvyššia starostlivosť.

Kreatívny tým FF vždy reflektuje nie len súčasne trendy na poli erotického priemyslu, ale šíria genderovo-spoločenské otázky a dopyt a nápady zákazníkov.


Vibrátory

Dilda

Análne pomôcky

Masturbátory


Všetky produkty Fun Factory

Jednoduché a intuitívne ovládanie si zamilujete

Ovládanie produktov tejto nemeckej značky je jednoduché a osvoja si ho aj nováčikovia, hračky majú maximálne tri tlačidlá. Všetky inovácie v spoločnosti FUN FACTORY sú vyrobené s ohľadom na skúsenosti, nápady a priania všetkých fanúšikov značky. To je viac ako len mantra spoločnosti, tento prístup je stelesnením v každej hračke, ktorá sa z továrne dostala k spokojným užívateľom a užívateľkám.

Priaznivci FF poznajú, že držia v ruke hračku tohto legendárneho brandu už na prvý dotyk. Zamilovali si ergonomické vytvarovanie rôznych pomôcok a možnosť presnej a spoľahlivej manipulácie pri obsluhe pomôcky. Mnohé z hračiek dokonca disponujú funkciou cestovného zámku, takže môžete mať svoju obľúbenú hračku kdekoľvek so sebou. Právom je FF považovaná za jednu z priekopníckych značiek erotického priemyslu.

Kreatívny tým FF vždy reflektuje nie len súčasne trendy na poli erotického priemyslu, ale šíria genderovo-spoločenské otázky, dopyt a nápady zákazníkov, aby im aj do budúcna mohli ponúknuť presne také hračky, po ktorých vo svojich snoch túžia.

A ako začal celý príbeh značky?

V roku 1996 si Dirk Bauer a Michael Pahl, čerství absolventi technických oborov, sadli k Dirkovmu kuchynskému stolu s náčrtníkom a hmotou Play-Doh, aby navrhli vôbec prvé dildo, ktoré bude celkom bezpečné pre ľudské telo a zároveň kompatibilný s postrojom. Model vytvorený podľa toho prvého prototypu bol neskôr uvedený na trh ako usmievavý PADDY PINGUIN. Na začiatku deväťdesiatych rokov bola ponuka výrobkov v obchodoch pre dospelých zúfalá - záplava realistických dild, často vulgárneho dizajnu, z nevábne vyzerajúcej gumy nepríjemného chemického zápachu. Náročnejší zákazníci si naozaj z takého sortimentu nemohli vybrať. Aj z tohto dôvodu mal celý vtedajší pohľad na trh erotických hračiek nálepku niečoho, eufemisticky povedané, nemravného.
Dirk a Michael nenašli ale len "dieru" na trhu (predovšetkým čo sa dizajnu a ich hračiek týka). Ani štýl prezentácie vtedajších výrobcov erotických pomôcok nebol zákaznícky príliš otvorený a orientovaný na rôznorodé a individuálne potreby ľudí. Vtedy žiadna z hračiek "nevyzívala" zákazníkov, aby vyskúšali niečo celkom nové a nepoznané. Aby odhodili svoje zábrany, hanbu, obavy a vydali sa za novými zážitkami. Pre zakladateľov Fun Factory to bolo skutočne vzrušujúca výzva, ale zhostili sa jej s kreativitou a vášňou, čo je všetkým výrobkom ich produkcie celkom vlastné. Podarilo sa im stať sa inovátormi v obore: ako prví vyrobili dobíjací vibračný prístroj z lekárskeho silikónu a toto prvenstvo bolo ocenené hlavnou cenou za dizajn erotickej hračky. Vytvorili naviac niekoľko celkom nových kategórií a brand sa stal zárukou špičkových erotických hračiek.

Zdravotne nezávadný materiál je základ

Všetky produkty sú vyrobené z lekárskeho, hypoalergénneho silikónu a sú použité poctivo vybrané farbivá bezpečné pre telo, ktoré miešajú vo vlastných špeciálnych zariadeniach, aby získali celkom originálne odtiene. Po stuhnutí naliateho materiálu pracovníci továrne hračky ručne dotvárajú. Aj plastové súčasti výrobku FF sú vyrobené z lekárskych materiálov. Všetko je navrhnuté tak, aby boli produkty dokonalo kompatibilné s každou pokožkou.

Na rozdiel od lesklých silikónových hračiek, z ktorých lubrikant len skĺzne, silikónové hračky FUN FACTORY so zamatovou textúrou (a určitou špecifickou zrnitosťou povrchu) drží lubrikant, takže zákazníci môžu pokračovať v radovánkach tak dlho, ako chcú. Napriek tomu je tento typ silikónu celkom neporézny, teda bezpečný.

Produkty Fun FactoryVšetky produkty Fun Factory
Články