💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Recenzia - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volanie divočinyRecenziu na tohto nováčika v našich radoch, vibrátor G5 Tiger od Fun Factory , spísala naša spolupracovníčka a veľká milovníčka akýchkoľvek erotických hračiek, ktorá sa nebojí ísť aj do tých najväčších výziev. Takže pokiaľ vyberáte vibrátor a hľadáte ten pravý, urobte si chvíľku a prečítajte si, ako si s Tigrom poradila práve ona.

Zoznámenie s elegánom G5 Tiger

Bez ohľadu na skutočnosť, že značka Fun Factory patrí nesporne medzi mojich favoritov a mnohé hračky z ich produkcie určite stoja za pozornosť, konkrétne túto majestátnu šelmu z ich kolekcie Black line som mala už dlhší čas na Liste želaní. S nadšením som rozbaľovala typicky jednotný obal všetkých FF produktov s fotografiou modelu na prebale zlatej krabičky. Vnútri si hovel elegantný vibrátor, v postrannom boxíku krabičky bola pripravená magnetická nabíjačka Click & charge, kompatibilná s ostatnými produktmi FF. Oceňujem, že výrobca zvolil neobvyklú červenú farbu nabíjacieho kábla, čo je veľmi praktické.

Svoje najobľúbenejšie hračky mám pripravené v zásuvkách dvoch nočných stolíkov a pri stále sa rozširujúcom počte mojich pomocníkov je mnohokrát rébusom nájsť v tej spleti káblov nabíjačku ku konkrétnemu produktu. Výrobca uvádza, že na plné dobitie energie vyžaduje Tiger 6-8 hodín nabíjania a následne si môžete užívať až 2 hodiny vystrájania, samozrejme v závislosti na intenzite zvoleného vibračného programu. Počas tohto procesu tlačidlá panelu preblikávajú. Akonáhle sa rozsvietia súčasne všetky tri tlačidlá, kocúrik je plne pripravený k akcii.

Tigrík na prvý pohľad aj dotyk zaujme perfektným prevedením každého detailu, čo nie je pre fanúšikov Fun Factory hračiek žiadnym prekvapením. Zakrivený tvar vhodný k stimulácii G-bodu alebo prostaty, zmäkčená špička efektne prepracovaného zaoblenia, povrchové štruktúry vlniek na jednej strane ako aj výstupok umožňujú jemnú, ale cielenú stimuláciu klitorisu, pretože vibrátor je veľmi flexibilný a ohýbaním ho dokonale prispôsobíte potrebám vašich intímnych partií. Pýši sa celkovou dĺžkou 22,3 cm a priemerom 3,5 cm, avšak ani mierne pokročilí používatelia sa nemusia desiť rozmerov, použiteľná dĺžka je aj podľa informácií výrobcu cca 11,5 cm.

Na materiále záleží

Vzhľadom k vodotesnosti produktu môžete posunúť dobrodružstvo s týmto sofistikovaným divochom na ďalší level, vodomilný spoločník iste prebudí vaše beštiálne túžby. Podľa informácií výrobcu je Tiger vhodný aj na análne použitie vďaka zakončeniu rozšírenému o výstupok/základňu, sama som ho však počas testovania na tento typ stimulácie nevyužila. Vibrátor je vyrobený z mäkkého lekárskeho neporézneho silikónu a je hypoalergénny, napriek tomu je nutné vďaka povrchovej hrebeňovej úprave venovať dôkladnejšiu pozornosť čisteniu a následnej dezinfekcii. Na prvý dotyk nadchne neobvyklou flexibilitou a zvláštne jemnou zrnitosťou povrchu. Vnem z dotyku je trochu iný ako pri silikónových pomôckach iných výrobcov a osobne ho hodnotím ako veľmi príjemný a prirodzený pocit. Spoločné intímne chvíle uľahčí a spríjemní lubrikant založený na vodnej báze, ktorý pekne ladí so silikónovým povrchom hračky.

Je však znovu nutné spomenúť, že práve vďaka použitému typu silikónu a zvolenej čiernej farbe je pred aj po každom použití potrebné dbať na dôkladné očistenie vášho nového kamaráta. Ak mám byť úprimná, obzvlášť čierny povrch je lapačom prachových častíc, čo vás na druhej strane môže naučiť precíznejšej rutine v starostlivosti o vaše hračky - teda aspoň u mňa to tak zafungovalo. Držadlo vibrátora čiernej farby v ergonomickom tvare očka/slučky z ABS plastu pohodlne padne do ruky, intuitívne a presné ovládanie tlačidlami vás taktiež nezradí ani v horúcich chvíľkach rozkoše. Stlačením tlačidla "Fun" prebudíte divocha k životu, tlačidlami + a - intuitívne meníte silu vibrácií, tiger postupne "vytasí svoje pazúriky". Najmä pri treťom stupni vás presvedčí o dunivej sile hlbokých vibrácií rezonujúcich celým jeho telom. Funkcia cestovného zámku je ďalším z benefitov produktov z dielne FF, ľahko tak predídete nechcenému prekvapeniu v podobe brniacej batožiny v najnevhodnejšom okamihu. Ak nahliadneme do zvieracej ríše, tigrie pytačky sú pomerne hlučné. V prípade vášho silikónového dravca sa môžete spoľahnúť na jeho diskrétne tichý chod, ale za vaše akustické prejavy slasti samozrejme výrobca neručí.

Tigra som mala možnosť testovať po dobu cca jedného mesiaca a musím priznať, že v súčasnom období patrí medzi mojich top 5 najobľúbenejších a najpoužívanejších hračiek, z vibrátorov konkrétne je pre mňa momentálne jednotkou. Ak mám byť úprimná, vlastním niekoľko najrôznejších vibračných pomocníkov, ale najčastejšie siahnem po niektorom z díld zo svojej osobnej kolekcie. Vibrátory si väčšinou vyberám podľa určitých kritérií s prihliadnutím na znalosti svojho tela a osobných potrieb, primárne je pre mňa rozhodujúci tvar pomôcky a následne niektorá zo zaujímavých funkcií. Patrím k ženám preferujúcim hlbšiu vaginálnu stimuláciu a zvláštnu pozornosť venujem predovšetkým svojmu G bodu. Tento krásavec od FF ma oslovil predovšetkým tvarom, flexibilitou, jemnosťou povrchu, zaujímavým prepracovaním vlniek (tigrích pruhov) a silou vibrácií. K poslednému bodu by som sa rada vyjadrila podrobnejšie, pretože práve vibrátory ponúkajúce natoľko intenzívnu stimuláciu som doteraz nepoužívala s príliš pravidelnou frekvenciou a tak vo mne spočiatku predátor od FF budil rešpekt.

Potrebovala som určitý čas na dôkladné otestovanie. Prvé testovacie pokusy za účelom priblíženia funkcií vibrátora pre vás nebudú pravdepodobne príliš informatívne. Mám to šťastie, že som nikdy nemala problémy s dosiahnutím orgazmu a celkovo som senzitívnějšia a tak som sa spočiatku nedostala ani k tretiemu módu. Stručne povedané, môj orgazmus bol rýchlejší ako môj tieň. Moja zvedavosť mi však nedovolila vzdať sa detailnejšieho zbližovania sa, aj vzhľadom k mojej dobrodružnej povahe a vytrvalosti som si postupne tigríka skrotila a vzniklo medzi nami nerestné puto. Osvedčil sa mi pomalý rozjazd s nižším stupňom vibrácií a postupná kombinácia všetkých módov.

Vďaka ohybnosti nie je nutné zamerať sa hneď na vaše najcitlivejšie zóny, pokiaľ vnímate silné vibrácie podobne ako ja a chcete si zážitok predĺžiť a následne viacnásobne prežiť.

Veľmi pozitívne hodnotím vibračnú rezonanciu pulzujúcu takmer rovnako silno celým telom hračky, pokiaľ zbožňujete hlbšie a výdatné vnútorné dráždenie, určite si Tiger-a zamilujete. Priznávam, že nie som vyznávačkou napr. Rabbit vibrátorov, možno aj z dôvodu, že ten "dokonalý" ešte moju spálňu nenavštívil, ale vo všeobecnosti kombinovanú stimuláciu skôr nevyhľadávam. U Tigra oceňujem, že ponúka širšiu časť základne - výstupok stimulujúci klitoris, ale je len na vás, či a kedy ho využijete. Perfektná ohybnosť tela Tigra umožní nájsť ten správny uhol, ak súčasnú dvojakú stimuláciu vyhľadávate. Práve variabilita a zmeny módov a sily vibrácií ma uchvátili a niekoľkokrát som dravca natoľko vyčerpala, že mu došla "šťava". Nebola som z toho nijako frustrovaná, práve zaujímavý tvar, dráždivá textúra vrúbkov a prispôsobiteľnosť tela vibrátora skvele poslúžili aj bez dunivých vibrácií ako prepracované dildo. Prieskumníčkam G bodu by som chcela odkázať, že pri správnom uhle a samozrejme osobnom mindsete nie je problém dosiahnuť mokrý orgazmus. Uvedená použiteľná dĺžka bola pre mňa aj vďaka všetkým vyššie spomenutým vlastnostiam úplne dostatočná. V prípade, že patríte medzi maximalistky, nič vám nebráni využiť aj širšiu časť základne.

Pri testovaní nebolo zranené žiadne zviera...

Momentálne som našla v Tigrovi svojho nerozlučného spoločníka a ak pátram po motivácii pre názov tejto šelmy, napadá mi len paralela so živým tigrom. Tigrie párenie trvá približne pol minúty a často sa opakuje, päťdesiatkrát aj viackrát za deň, niekedy aj po dobu niekoľkých dní. Ak otvoríte Tigrovi dvere do vašej spálne, môže sa vám ľahko stať, že ho nebudete chcieť len tak hneď pustiť. Ak hľadáte silný vibrátor s rôznorodými módmi, tvarom prispôsobeným dráždeniu G a P bodu a vsádzate na kvalitu, spoľahlivosť a súzniete s trendom udržateľnosti, stojí isto-iste Tiger G5 za vašu pozornosť. Upozorňujem, že počas testovania nebolo zranené žiadne zviera, teda ani ja.

Ponuka všetkých produktov značky FUN FACTORY zde

Adelaida
Adelaida je milovníčka erotických pomôcok, obvyklých aj neobvyklých praktík a akýchkoľvek prekvapení. Tak ako miluje život a víno, tak sa vyžíva v testovaní erotických hračiek.
Ďalšie články autora Adelaida
Články