💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

RECENZIA - Sundaze Pulse od FUN FACTORY vám rozžiari deň

Recenziu na novinku od svetoznámej spoločnosti FUN FACTORY si zobrala pod svoje krídla Lucie Hříšná, ktorá má s erotickými hračkami a krásnym prádlom bohaté skúsenosti. Autorka blogu My secret passion life alebo knihy Můj tajný život sa na prírazový vibrátor Sundaze Pulse pozrela pekne z blízka, a to počas svojej dovolenky.

Čím väčší, tým lepší. Dlhú dobu som sa riadila týmto heslom, keď som vyberala nový vibrátor či dildo. Automaticky som pri výbere preskakovala všetky čo do veľkosti menšie modely. Vzhľadom k tomu, že "hriešny šuplík", ako nazývam komodu, v ktorej mám všetky erotické pomôcky uskladnené, je už z veľkej časti naplnený najrôznejšími hračkami, začala som sa poslednou dobou zaujímať aj o róbertkov, ktorých som predtým prehliadala. Výrobky od Fun Factory sú podľa mňa stávkou na istotu. Všetko, čo som mala možnosť vyskúšať, bolo perfektné a predčilo moje očakávania. Sundaze Pulse, ktorý tiež pochádza z dielne tohto svetovo známeho výrobcu erotických pomôcok, nie je výnimkou. Na trh bol uvedený na konci minulého roka, takže po dôkladnom testovaní prišiel čas na recenziu.

Nie je mi veľmi sympatické v mojich hodnoteniach zmieňovať informácie a vlastnosti výrobkov, ktoré nájdete v popisku v každom e-shope, v ktorom ich majú v ponuke. Ale na druhej strane je dôležité spomenúť, že všetko uvedené v popise je skutočne pravdivé a výstižné.

  • 3 rôzne typy stimulácie: vibrácie, pulzácie a klepanie / príraz
  • stimuluje nervové zakončenia, ktoré iné vibrátory nemôžu
  • neuveriteľne tichý motor
  • extra hebký silikón
  • tvar vhodný jako na stimuláciu klitorisu, tak bodu G
  • 11 rýchlostí a 4 vibračné rytmy
  • vodeodolné prevedenie

Sundaze Pulse je extrémne tichý, takže ho oceníte, ak si chcete nerušene užívať aj napriek tomu, že máte v okolí pár či niekoľko párov zvedavých uší. Ak dokážete byť pri vyvrcholení úplne potichu, čo napríklad nie je môj prípad, verím, že si môžete urobiť peknú chvíľku s týmto fešákom pod perinou, zatiaľ čo vedľa vás pokojne môže niekto nerušene oddychovať.

Ak by som mala Sundaze Pulse prirovnať k hračkám, ktoré mám doma, tak je to kombinácia legendárneho pulzátora od rovnakého výrobcu Stronic G, efektívnosť pulzátora je veľmi podobná a za mňa úplne dostačujúca, aj keď samozrejme záleží na tom, akú intenzitu prirážania máte v obľube... Vibrácie zase pripomínajú môjho ďalšieho obľúbenca, "ružováka" Wavy Vibes.

Fuchsiový Sundaze Pulse, ktorý si môžete kúpiť aj v mentolovej farbe, je dĺžkou kratší ako obe spomínané hračky, s ktorými ho porovnávam (je kratší cca o 4,5 cm). O trošku menšiu veľkosť považujem predovšetkým v prípade pulzačných funkcií za výhodu. Aj keď sa nepovažujem za "neskúsenú pannu nepobozkanú", tak v niektorých polohách na mňa bol Stronic G príliš veľký, preto som rukou musela regulovať dĺžku zasunutia. So Sundaze som nič podobné riešiť nemusela a naopak som ho v týchto polohách ihneď vyskúšala.

Je 2v1 výhoda?

Čo sa týka spodnej bielizne a erotických pomôcok, rozhodne nepatrím medzi minimalistov, ale ak je vám sympatické nezaťažovať nákupom hŕby vecí našu planétu či váš rozpočet, určite oceníte, že Sundaze Pulse, ako už je z názvu jasné, je pulzátor aj vibrátor zároveň. Nie som veľmi fanúšikom akýchkoľvek výrobkov 2v1, pretože celkom často mám pocit, že potom nerobia ani jednu funkciu na 100% a je z toho taký paškvil. V tomto prípade to našťastie neplatí. 15 rôznych režimov sa naučíte ľahko nastavovať, ale aj si ich naplno užívať. Sundaze Pulse je preto podľa mňa ideálny parťák na cesty (vyskúšané v celkom malej kajute) aj pre tých z vás, ktorí nechcú alebo nemajú priestor na to, mať doma uskladnenú polku sexshopu ...

Viete, že nie som žiadny technický expert, takže sa tu nechcem púšťať do zložitých popiskov, v čom je motorček tohoto výrobku inovatívny a iný, všetky detailné informácie nájdete vo videu od výrobcu.

Magnetický vibračný motorček stimuluje všetky nervové zakončenia vo vnútri, pozvoľna dráždi, vďaka tomu sú potom vyvrcholenia hlbšie a intenzívnejšie. Presne to, čo výrobca sľubuje, funguje, čo je podľa mňa najdôležitejšie. Ak si radi užívate dlhšie čísla a netúžite vyvrcholiť za minútu, otočiť sa a zaspať (na to je perfektný napríklad Womanizer alebo LELO Sona Cruise ), tak si Sundaze Pulse zamilujete.

Prezrieť všetky produkty od FUN FACTORY


Vibrátor Fun Factory SUNDAZE PULSE pink

Lucia Hříšná
Lucia už niekoľko rokov píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde s čitateľmi zdieľa najrôznejšie tipy na sexy život, zvodné krajkové prádlo, erotické pomôcky. Má pocit, že v rámci každodenných povinností niekedy zabúdame na všetky slastné okamžiky v živote, čo je veľká škoda. "Čas na krásny, naplnený, vzrušujúci život je teraz a tu", hovorí. Lucia je tiež autorkou knihy Můj tajný život.
Ďalšie články autora Lucia Hříšná
Články