Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Krúžok na penis Fun Factory NOS: Oplatí sa investovať?

Známa značka Fun Factory prišla na trh s vylepšenou verziou krúžku na penis, ktorá sľubuje dlhšiu erekciu, oddialenie ejakulácie a revolučnú silu vibrácií pre stimuláciu partnerky. Na druhú stranu krúžok nepatrí medzi najlacnejšie a svojou cenou sa vyrovná kvalitným vibrátorom. Oplatí sa investovať?

Premyslené balenie a luxusný materiál

Ako to už u Fun Factory býva, celé balenie krúžku je premyslené do posledného detailu. Od chvíle, čo rozbalíte krabičku s moderným designom, názorným návodom a hrou, cez kvalitné cestovné vrecúško, až po zladenú magnetickú červenú nabíjačku. Samotný krúžok má nádhernú tyrkysovú farbu a sympatický design a obľúbeným rabbit designem pre vibráciu. Krúžok je vyrobený z pevnej silikónovej gumy: používajte ho preto iba s lubrikačným gélom na vodnej báze. Nenechajte sa odradiť – krúžok pôsobí drobne, ale je vysoko elastický – nebojte sa ho silou roztiahnuť, on to vydrží 😉

NŌS verzus lacnejšie varianty

Ten najobyčajnejší jednorázový vibračný krúžok si zaobstárate aj v obyčajnej drogérii za približne 10 Eur. Lenže v porovnaní s krúžkom NŌS ide o úplny nezmysel: NŌS je oproti lacnejším variantám z drogérie výrazne na inej úrovni. Pevný silikón sa s tým drogériovým nedá porovnať. Hoci krúžok vyzerá nepoddajne, je to jeho najväčšia prednosť – poctivo zaistí erekciu, čo lacnejšie varianty so svojim ľahko roztiahnuteľným tenkým materiálom nedokážu. Oproti svojim lacnejším verziám má NŌS tiež dva stimulačné body určené k masáži penisu ( je potrebné dodať, že partner z nich žiadne výrazné pocity nemal) a na druhej strane zasa dva silné motorčeky, ktoré sa svojimi vibráciami vyrovnajú klasickému vibrátoru – s niečim takým som sa u krúžku ešte nestretla. Vibračná časť krúžka ponúka hneď štyri intenzity a jeden program, ktorý strieda rôzne intenzity a vzorce. Musím uznať, že motorčeky sú naozaj silné a ako cestovný vibrátor na klitoris poslúžia skvelo. Ako už je štandardom u kvalitných erotických pomôcok, krúžok je tiež vodotesný. Príjemným bonusom je potom cestovný zámok, ktorý zabrání nečakanému spusteniu vibrácií.

Spestrenie sexu, alebo zlyhanie?

Silikónový krúžok sa nasadzuje vo chvíli, keď má partner erekciu. Pevný silikón zamedzí cirkulácii krvi preč z penisu a tým predĺži erekciu a údajne tiež oddiali ejakuláciu. Fun Factoryponúka hneď niekoľko spôsobov, ako krúžok uplatniť – nielen pri klasickom sexe so stimuláciou klitorisu partnerky, ale tiež pri orálnom sexe a s vibráciami k stimulácii semenníkov. Ocenila som, ako je krúžok drobný a vibrácie silné – ľahko sa navlieka na prsty a používa sa len tak k stimulácii klitorisu alebo prostaty. A to je podľa mňa kameň úrazu: krúžok sme totiž v páre ocenili predovšetkým ako vibrátor, nie krúžok. Partner, ako niekto, kto nemá problém s erekciou, krúžok neocenil. Popisoval, že pri nosení bol penis menej citlivý a aj keď sa mu zdalo, že ejakuláciu krúžok trocha oddialil, sex si toľko neužil. Ja som zasa ocenila silné vibrácie, avšak pri sexe preferujem skôr kontinuálnu stimuláciu klitorisu, než nárazové vibrácie pri každom príraze. V materiáloch od Fun Factory sa píše, že pre niektorých mužov používanie nemusí byť príjemné a pri akomkoľvek diskomforte je odporúčané dať krúžok dole. My krúžok používame ako diskrétny cestovný vibrátor, ktorý je naozaj báječný – dlho vydrží, je malý, má skvelé cestovné vrecúško aj pohodlné USB magnetické nabíjanie a naozaj silné vibrácie. Na druhej strane to vôbec nie je dôvod, ku ktorému krúžok vznikol. Avšak je potrebné dodať, že naša skúsenosť je špecifická a tak pre vás môže byť krúžok perfektným spoločníkom do postele.
P.S.: Na záver je dôležité spomenúť, že zo zdravotných dôvodov by krúžok nemal byť na penise dlhšie ako 20 minút a nemali by ho používať ľudia, ktorí majú cievne problémy. Rovnako tak nie je krúžok určený k riešeniu erektilnej dysfunkcie – na to je potrebné navštíviť odborníka.
Ella
Život Elly je o hľadaní rozkoše vo všetkom, čo robí – či už ide o dobré jedlo, zážitky alebo sex. A pretože má zvedavú povahu, hltá vedecké štúdie a za každou novinkou hľadá päť ďalších informácií. Vďaka tomu je chodiacou encyklopédiou sexu a sexuality - a užíva si to každým dúškom!
Články