💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

STRONIC PETITE: Fun Factory pulzátory naozaj vie

Pokiaľ ma sledujete aj na sociálnych sieťach, tak viete, že v priebehu leta som dostala k otestovaniu rovno dve nové hračky od Fun Factory.

Vzhľadom k tomu, že som mala bezproblémové tehotenstvo a naviac sa jednalo o veľkosťou menšie hračky, mohla som si ich ihneď vyskúšať. A musím povedať, že už prvá testovačka dopadla na výbornú. Ničmenej tehotenské hormóny v kombinácii s vyšším prekrvením v oblasti genitálií mohli mať vplyv na moju recenziu. Preto som sa rozhodla, že sa s vami o článok a svoje dojmy z oboch erotických pomôcok podelím o pár mesiacov neskôr.

Musím povedať, že mi bolo celkom ľúto, že som nezdieľala recenziu na novinky od nemeckého výrobcu hneď. Verím, že veľa z vás by si ich rado kupili a vďaka menšej veľkosti ich pridala do kufra na dovolenku.

A keď už je leto za nami, sezóna dovoleniek podľa mňa rozhodne nekončí, takže pokiaľ sa chystáte v chladnejších mesiacoch niekam za teplom ako my, alebo napríklad len na predĺžený zimný víkend, že si týchto dvoch fešákov radi pribalíte a spríjemnite si s nimi pobyt.

V móde nepatrím medzi milovníkov posledných trendov, ničmenej pokiaľ je to pre vás dôležité, určite oceníte, že obydva kúsky sú v barve tejto sezóny, takže fialovej. Osobne mám slabosť pre ružové vibrátory, možno preto, že môj prvý robertko bol práve v tomto odtieni. Pripadá mi to roztomilo dievčenské. Ale ani fialová rozhodne nie je zlá, naviac vo svetlo fialovej som nemala žiadne prádlo, takže som mala dobrý dôvod kúpiť si nový krajkový kúsok práve v tomto odtieni, aby mi to krásne ladilo.

Poďme k samotnej recencii, tá vás určite zaujíma viac

Na úvod je určite dôležité spomenúť, že ja som obe hračky obdržala v duo packu ako sadu. Samozrejme si ich môžete kúpiť zvlášť podľa toho, aké máte preferencie.

Najprv začneme tmavo fialovou VOLITOU. Pokiaľ patríte medzi milovníkov erotických pomôcok a máte doma od značky Fun Factory vibrátor Volta, tak vás Volita asi až tak neokúzli. Výrobca ju uviedol na trh ako lacnejšiu verziu Volty s tým, že by mala mať veľmi podobné vlastnosti, predovšetkým vďaka dvom trepotajúcim zakončeniam.

Voltu vyskúšanú nemám, takže sa do žiadneho porovnávania nebudem púšťať. Budem veľmi rada, pokiaľ niekto z Vás má Voltu aj Volitu doma, ak sa podelíte o porovnanie - rada ho zverejním, pretože verím, že to mnohých z vás, rovnako ako mňa, zaujíma.

Na blogu s vami väčšinou zdieľam recenzie na hračky, ktoré pochádzajú od prémiových výrobcov, ako sú práve Fun Factory, Lelo, Womanizer, We Vibe (pokiaľ ste to netušili, nevyrábajú len môj najobľúbenejší vibrátor, ale aj plno ďalších skvelých hračiek nielen pre páry). Chápem, že nie každý chce, prípadne si práve nemôže dovoliť utratiť na stránkach sexshopu vyššiu čiastku. Jednou z veľkých výhod Volity je príjemná, a pre Fun Factory až netypicky nízka cena.

Svetlo fialový Petite Stronger, ako už z názvu vyplýva, je tiež čo sa rozmerov týka menší. Rozhodne mu to neuberá na výkone. Pokiaľ máte radi pulzátory, tak s nimi to Fun Factory naozaj vie. Ich legendárny Stronic G handsfree pulzátor (handsfree = silné pulzovanie vierohodne napodobňuje prirážanie partnera) patrí už niekoľko rokov medzi moje favority, takže ste o ňom na mojom blogu už čítali.

Pokiaľ nemáte doma žiadny pulzátor, tak si Petite Stronger zamilujete. Je mi jasné, že mnoho z vás, rovnako ako ja, už nejedného pomocníka v šuflíku má. V čom je teda Petite Stronger lepší alebo iný, ako napríklad Sundaze Pulse či Stronic G?

Dúfam, že sa mi podarilo zachytiť tvar aj štruktúru vibrátora na fotografiách čo najlepšie

Petite Stronger nie je hladký ako už spomínaný Stronic G alebo Sundaze Pulse, ale má na povrchu tri vlnky. To ma spočiatku prekvapilo, ale s každým ďalších prírazom som bola z vlniek viac a viac nadšená. Rovnako ako ostatné vibrátory a pulzátory od Fun Factory má aj tento ľahko zahnutú špičku. A prečo teda nezopakovať niečo, čo tak skvelo funguje, že? (Zahnutá špička skvelo dolieha na bod G).

Pre predstavu som vám vyfotila všetky tri spomínané vibrátory vedľa seba. Pokiaľ len teraz objavujte kúzlo rozkoše, ktoré vám môžu najrôznejšie výrobky zo sexshopu priniesť a kupujete si prvé hračky, tak si myslím, že Petite Stronger alebo Sundaze Pulse sú čo do veľkosti ideálne.


So Stronic G si užijete naozaj hlboké a intenzívne prírazy, jeho dĺžka je okolo 15 cm - u pulzátorov sa to ťažko meria, berte to plus mínus centimeter, podľa zásunu.

Petite Stronger, ktorému je venovaná časť dnešnej recenzie, je o fúz menší, využiteľná časť pulzátora má okolo 10 cm. Z fotky to asi nebude jasné, ale Sundaze Pulse má okolo 12 cm.

Okrem červených jackov pre nabíjanie je pre všetky kúsky od Fun Factory typické skvelé spracovanie (všetky hračky, čo od nich mám, krásne vkĺzajú dovnútra, a vedia neskutočne dobre vychytať tvar) a neskutočne príjemný materiál. Vodotesnosť a nízku hlučnosť asi tiež nemusím spomínať, že...

Lucia Hříšná
Lucia už niekoľko rokov píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde s čitateľmi zdieľa najrôznejšie tipy na sexy život, zvodné krajkové prádlo, erotické pomôcky. Má pocit, že v rámci každodenných povinností niekedy zabúdame na všetky slastné okamžiky v živote, čo je veľká škoda. "Čas na krásny, naplnený, vzrušujúci život je teraz a tu", hovorí. Lucia je tiež autorkou knihy Můj tajný život.
Ďalšie články autora Lucia Hříšná
Články