💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Dirty talk môže zvýšiť vzrušenie! Viete, ako na neho?

Keď muž povie svojej partnerke v posteli: „Ty moja poslušná čubka!“, môže to vyvolať rôzne pocity. Ako ale tento druh erotickej reči vniesť aj do vášho intímneho života tak, aby to druhému neublížilo a bolo to aj napriek tomu sexi a vzrušujúce? To si povieme v dnešnom článku!
Nie je to tak dlho, čo som “dirty talk” vnímala len ako nadávky a urážky aj ja. A nebyť môjho partnera, ktorý ma k tomuto druhu reči (nielen) počas sexu priviedol, možno by som teraz tento článok ani nepísala. Medzi dirty talk totiž nepatria iba označenia ako „Ty si ale cundra!” alebo „Teraz by som ťa šukal!”, ale napríkald aj nežnejšie „Milujem, keď si vo mne!” alebo „Som tak mokrá, pre teba mokrá!” Vnímate ten rozdiel? Verím, že áno. Poďme si teda tento pojem priblížiť, aby ste si dirty talk zamilovali napríklad aj vy!

Čo vlastne dirty talk znamená?

Dirty talk, alebo ešte erotic talk, špinavé reči, hrubé reči, je sexuálna reč používaná k zosilneniu vzrušenia počas sexu či navodenie túžby a sexuálneho napätia. Najčastejšie sa používajú explicitné výrazy, ale môžu to byť aj celkom “bežné výrazy”, ktoré okoreníme tým, že ich použijeme v správnej dobe. Môže tam patriť napríklad aj sexting, alebo písanie správ so sexuálnym podtónom na diaľku, ktorý môže vytvoriť túžbu a vzrušenie, keď sa partneri práve nevidia. Zároveň je to ale aj spôsob, ako posilniť partnerskú intimitu.

Dirty talk by sa nemal zamieňať s ponižovaním, kedy pomenovania či vety nie sú druhej osobe príjemné. Tam vyvoláva vzrušenie pocit poníženia, nie samotné slovo či veta.

Ako môže taká “sexi reč” vyzerať?

Spôsoby, ako môže váš dirty talk vyzerať, je omnoho viac, než ste si možno doteraz mysleli. Poďme si ich viac priblížiť, nech máte inšpiráciu a nájdete si to vaše.

Jemne a sexi!

Ako som písala vyššie, tak dirty talk nemusí byť vôbec hrubý, vulgárny a ani urážajúci. Ale môžete na to ísť jemne a aj tak poriadne rozpáliť vášho partnera či partnerku.

„Chcem ťa cítiť v sebe!”, „Zbožňujem, keď mi vzdycháš do ucha blahom!“, Milujem, keď ma šukáš a pozeráš mi pri tom do očí.“

To je niekoľko príkladov, kde môžete jasne vnímať, že to nie je vulgárne, ale za to dosť sexi!

Sem s lichôtkami!

Ďalším zo spôsobov, ako môžete dirty talk zakomponovať do vášho milostného života sú rozhodne lichôtky. Respektíve lichôtky, ktoré sú namierené v tu správnu chvíľu - a to napríklad pri sexe!

„Ten tvoj zadoček je tak sexi!“, „Ty máš tak krásny penis.“, Si tak krásna, keď si na mne.“, „Milujem fajčiť tvoj penis.“

Tu by som dodala určite, že by to mali byť lichôtky, ktoré sú úprimné! Jednoducho počas sexu poviete to, čo práve cítite. Naučíte sa tým viac komunikovať, potešíte vášho partnera/partnerku a ešte zosílite vzrušenie a celkový pôžitok. Dokonalosť sama!

Trocha sprostejšie, ak chceš!

Ak si trúfnete na niečo ostrejšie, tak pokojne do toho.

„Kto je moja kurvička?“, Milujem, keď ma tvrdo šukáš.“, Slúžiš len k môjmu potešeniu.“

Tu odporúčam “tvrdší” dirty talk aplikovať až v momente, keď celkovo ovládate vzájomnú komunikáciu aj mimo posteľ a budete vedieť, že napr. oslovenie „Moja kurvičko“ vašej partnerke neublíži a bude vedieť, že to nie je nadávka, ale v tomto prípade pochvala. Z vlastnej skúsenosti totiž viem, že nie každej žene je toto oslovenie príjemné, hoci to nie je myslené nijak hanlivo.

A čo sexting?

Erotické správy sú za mňa veľmi podceňované, ale pri tom majú silu vytvoriť príjemné napätie a chuť jeden na druhého, keď práve nie ste spolu.

„Mám na teba chuť.“, „Cítim vzrušenie, keď myslím na včerajší večer.“, Cítim v sebe stále tvoj penis.“, Pri tej predstave som vlhká.“

Sexting za mňa môže mať mnoho podôb a je to skvelý štart, ak s “dirty talkom” práve začínate, keďže zo začiatku je rozhodne ľahšie určité myšlienky či predstavy napísať a až potom ich dať do hovoreného slova.

Ako začať?

  • Zistite, aký štýl je vám najviac príjemný
  • Začnite pomaly a zľahka
  • Skúste sexting či dirty talk aj mimo posteľ
  • Zdieľajte svoje pocity a dojmy
  • Pokračujte!
Tip na záver: Ak s dirty talkom vo vzťahu práve začínate, vzájomne sa opýtajte, aká veta (prípadne oslovenie) vám príde najviac sexi, keď by vám ho partner/partnerka povedal/a a otvorte tak túto tému erotickej komunikácie 🙂
Kristýna Polomisová
Kristýna je koučka & mentorka v oblasti sexuality, intimity a vzťahov. Pomáha ženám a párom otvoriť sa potenciálu vlastnej sexuality a ukázať im tak cestu k naplnenému životu aj vzťahu. Spolupráca s ňou je unikátna v tom, že ju zakladá na vlastných osobných skúsenostiach a ako ona sama hovorí: “Čo hlásam, to aj žijem! A naopak!”. Viac sa o nej a jej ceste môžete dozvedieť na instagrame cristinpoly alebo na webe www.kristynapolomisova.com Instagram: cristinpoly Web www.kristynapolomisova.com