Partner of Notino
Zväčšovač penisu Jes-Extender Gold

Zväčšovač penisu Jes-Extender Gold

Katalóg: SKU109
Zväčšovač penisu Jes-Extender Gold je založený na prirodzenom raste a množenie tkanivových buniek s trvalým efektom zväčšenia dĺžky i objemu vášho penisu.
Doprava zadarmo
212.10 €
Nie je na sklade
Sledovať dostupnost
Príslušenstvo
Opis tovaru

Zväčšovač penisu Jes-Extender Gold

Jes-Extender Gold je klinicky testovaný výrobok s vynikajúcimi výsledkami. Bezbolestné používanie pre pohodlné a jednoduché zväčšenie penisu. Jes-Extender má veľa spokojných užívateľov a je číslo jedna pre mužov po celom svete, ktorí hľadajú bezpečný spôsob, ako zväčšiť svoj penis. Použitie stálej a jemnej ťažnej sily na penis umožňuje množenie buniek. Ide o dobre známu metódu nazvanú cytokineze. Pri pravidelnom užívaní a v priebehu času sa objaví rast nového tkaniva, čo spôsobí, že váš penis bude viditeľne dlhší a silnejší.
Nástroj pre predĺženie a rozšírenie penisu Jes-Extender Gold môže zväčšiť dĺžku aj šírku vášho penisu bez operácie pomocou sily ťahu. Sila ťahu sa používa po stáročia (napr. Kmene v Afrike pomocou tejto metódy naťahujú svoje ušné lalôčiky) a má potenciál rastu penisu až o 24% z pôvodnej veľkosti a 19% nárast celkového obvodu. Toto zväčšenie je trvalé, pretože novo vytvorené bunky zostávajú. Prístroj pomáha upraviť aj zakrivenie penisu. Tento garantovaný a klasifikovaný zdravotnícky nástroj číslo 1 má európsky certifikát CE, ktorý je určený len pre výrobky, ktoré spĺňajú prísne normy Európskej únie. Hoci vyzerá komplikovane, jeho použitie je jednoduché.
Prístroj Jes Extender Gold bol vyrobený z vysoko kvalitných a odolných materiálov, aby sa zabezpečilo jeho bezpečné a pohodlné nosenie po dlhú dobu. Pokiaľ ho nosíte podľa pokynov, nemali by ste cítiť žiadnu bolesť ani nepohodlie.
Čas potrebný k výsledkom závisí na tom, ako dlho budete zariadenie nosiť a ako často. Každé telo bude reagovať na ťažnú silu rôzne rýchlo, čo znamená, že výsledná doba sa u každého používateľa môže trochu líšiť. V priemere sú viditeľné prírastky po 2-3 mesiacoch používania. Môžete však očakávať, že počas 6 týždňov pravidelného užívania budete mať silnejšiu a kvalitnejšiu erekciu. Počas užívania môžete viesť normálny sexuálny život.
Jes-Extender Gold obsahuje bohaté príslušenstvo a je zabalený v luxusnej, mahagónové krabičke, takže je bezpečne uložený v čase, keď nie je používaný a zároveň je chránený.

Prečo si vybrať zväčšovač penisu Jes-Extender Gold:

 • prístroj funguje na princípe prirodzeného delenia buniek pre trvalé zväčšenie
 • pomáha zväčšovať dĺžku a obvod penisu
 • vyrobené z vysoko kvalitných a bezpečných materiálov
 • potiahnutý 24 karátovým zlatom
 • vhodné pre takmer všetky dĺžky penisu (4 - 22 cm v natiahnutom pokojnom stave)
 • zlepšuje erekciu
 • možné používať denne - pre najlepšie výsledky sa to dokonca odporúča
 • každodenné nosenie sa prejaví za 6-8 týždňov
 • navrhnutý tak, aby pomohol aj pri zakrivení penisu
 • jednoduché a diskrétne používanie - možno nosiť dokonca aj pod oblekom
 • balené v luxusnej mahagónovej krabičke

Parametre:


Farba: zlatá, čierna
Materiál: 24 karátový zlatý povrch, hypoalergénny materiál zdravotníckej kvality, ABS plast
Obsah balenia: Jes Extender Gold zväčšovač penisu, predná časť s dvoma funkciami, silikónová hadička, komfortný pások, ochranná podložka, 4ks 5cm predlžovacia tyčinky, 2ks 2,5 cm predlžovací tyčinky, 2ks 1,5 cm predlžovacie tyčinky, sada kľúčov, luxusná mahagónová škatuľka
Recenze (0)
Přidejte recenzi
Meno
*
E-mail
*
Klady
Zápory
Celkové hodnotenie
*
*Povinné údaje
Zvoľte počet hviezdičiek:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov a zmluvného podmínkama pre zverejnenie.
Parametry
Návod
Podobné produkty
Zväčšovač penisu Jes-Extender Original
Doprava zadarmo
Top
Zväčšovač penisu Jes-Extender Original
176.80 €
Zväčšovač penisu MaleEdge Pro
Doprava zadarmo
Zväčšovač penisu MaleEdge Pro
149.30 €
Produkt na dotaz
Vážený zákazník, pri naskladnení tovaru Vás budeme emailom informovať.
Tu prosím napíšte Váš email: