💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Vibračné vajíčko Amoressa Edgar- Za jednu kúpu dva samostatne vibrátory

Vibračné vajíčko patrí medzi základnú výbavu každej milovníčky erotických pomôcok. Vibračné vajíčko Edgar od značky Amoressa je však špecialitou. Za jednu kúpu dostanete dva samostatne fungujúce vibrátory. Jeden je pre stimuláciu klitorisu, druhý je už spomínané vajíčko pre vnútornú stimuláciu vagíny. Ak si prajete byť na moment ovládaná na povel, Edgar je na to ako stvorený!

Oba naraz, či každý samostatne

Prvý si rozoberieme vonkajší stimulátor. Kvôli jeho rozmerom je jasné, že je zameraný primárne na vonkajšie dráždenie klitorisu, môžeme ho však použiť aj ako vaginálne dráždidlo. Súčasne však slúži aj ako diaľkové ovládanie druhého vibrátoru- vibračného vajíčka. Má na sebe tri tlačidlá. Zapína sa stlačením tlačidla ON/OFF, režimy a intenzita sa prepínajú stredným tlačidlom. Ponúka nám až 12 rôznych vibračných programov, preto verím, že každá si nájde pre seba to pravé :). Mne osobne najviac vyhovoval stredný, stály vibračný režim, používam ho pri predohre na naladenie sa na správnu nôtu. Posledné, najvyššie tlačidlo nám umožňuje vzdialenú kontrolu režimov vajíčka.
Druhý vibrátor ide teda ruka v ruke spolu s prvým. Každý z nich sa dá ovládať individuálne, nezávisle od seba. Môžete ich teda použiť kľudne oba naraz, či každý samostatne. Obe možnosti majú svoje čaro. Vibračné vajíčko má na spodnej časti poistné pútko aby sa dalo pohodlne po použití vybrať. Pred používaním je potrebné spustiť ho do pohotovostného režimu stlačením tlačidla, ktoré má vajíčko na sebe. Tu však musím upozorniť, že aby ste zopár minút nebádali nad tým, prečo raz ide spustiť a prečo nie, je potrebné toto tlačidlo iba stlačiť, nie podržať. Pri podržaní sa vibračné vajíčko nezapne. To, či je zapnuté nám samozrejme ukazuje blikajúca diódka. Vibračný motorček, ktorý sa skrýva vo vnútri má naozaj skvelý výkon a musím povedať, že dokonca aj jeho rozmery mi ideálne vyhovujú. Používanie tohto vajíčka dáva priestor rôznym hrám a kreáciam, ktorými ma partner pri ovládaní potrápil. Niektoré vibračné režimy mi prišli až príliš silné. Čo však funguje u mňa, nemusí u Vás.

Skvelé duo

Toto skvelé duo je vyrobené z veľmi jemného, príjemného lekárskeho silikónu, ktorý je bezpečný pre naše telo (neobsahuje škodlivé phtaláty). Ako to býva pri týchto hračkách tejto cenovej skupiny už zväčša pravidlom, aj tu platí, že sú vodotesné a teda testovať môžete aj pri kúpeli, či sprche. Oba obsahujú vstavanú batériu, ktorú je možné nabíjať priloženým USB-rozdvojeným káblom. Môžete teda nabíjať oba naraz z jedného zdroja.
V balení sa nachádza aj praktické vrecúško na úschovu týchto dvoch miláčikov. Vrecúško pôsobí lacno, ale to nemá nič spoločné so samotným používaním vibračného komba, je dodávané ako bonus, čo pri mnohých iných hračkách chýba. Ak budete mať erotických pomôcok viac ako ja, určite toto vrecko oceníte. Pred použitím nezabudnite na štedrú dávku lubrikačného gélu na báze vody. Čistiť ho môžete buď vlažnou vodou, alebo môžete použiť čistič erotických pomôcok.

Shrnutie

Povedzme si úprimne: za cenovkou méně ako 65 Eur sa skrýva dvojica samostatných vibrátorov. Dostaneme teda dva kvalitné výrobky v cene jedného. Počas používania som sa nestretla so žiadnymi problémami, diaľkové ovládanie fungovalo aj na vzdialenosť 3-4 metrov. Má krásnu, ženskú ružovú farbu a pôsobí naozaj sexy. Zhrniem to do jedného výsledku : 9,5 boda z možných 10!
@predospelych
Pre dospelých je v skutočnosti mladý pár, ktorý rád skúša a testuje rôzne pomôcky a vychytávky zo sveta dospelých. Cez ich Instagram @predospelych sa snažia ukázať nie len praktickosť hračiek ale aj informácie a zaujímavosti a tým chcú ľudom priblížiť tému erotiky a sexu. Od dospelých pre dospelých.
Ďalšie články autora @predospelych