Milujeme nakupovanie 💋 ZĽAVA 10% s kódom "BDAY10" nad 20 € nebo ZĽAVA 20 % s kódom "BDAY20" nad 60 €
Partner of Notino

Recenia: Satisfyer Dual Crush

Určite poznáš ten typ žien, ktoré sú nerozhodné( všetky občas sme!). Ako v bežných rozhodnutiach, tak aj takých ako je napríklad výber vibrátora. Tento úžasný vibrátor však nenesie prívlastok „dual“ len tak zo srandy...
Dual Crush sa stal aj mojim crushom (hneď po mojom manželovi ofc) - za to, ako dobre vyzerá, ako jednoducho sa čistí a čo všetko dokáže. Na jednej strane ťa vie uspokojiť s technológiou tlakových vĺn, s možnosťou až 11 rôznych stimulačných programov a príjemne sa drží. Na druhej strane to dokáže vibrátor robený na stimuláciu bodu G, ktorý ťa poteší až 10 rôznymi vibračnými stupňami. Na dotyk je príjemný a pevný (Good job again, Satisfyer!). Príjemne sa drží, je dobre tvarovaný a po chvíli sa silikón zohreje na teplotu tvojho tela. Už po prvých použitiach som si pochvaľovala, že sa dajú použiť obe strany hračky a nemusím počas zábavy hľadať inú hračku. Stačí ju len obrátiť.
Ak sa rozhodneš potešiť svoj bod G, určite si to užiješ a to vďaka hlbokým vibráciám a zahnutou časťou vibrátora. Oceňujem tichý chod vibrátoru – pri oboch stranách! S tlakovým vibrátorom, ťa čakajú fakt príjemné chvíle v podobe sacích módov, ktoré ťa dostanú na vrchol.

Áno, aj keď Dual Crush má až dva motorčeky v sebe, výrobca myslel na všetko. Dajú sa ovládať samostatne, tak sa nemusíš báť že počas užívania tlakových vĺn sa ti bude triasť celá ruka. Ak sa ti nechce tráviť čas v posteli, volím najradšej vaňu - vibrátor je vodeodolný a vhodný na takéto spríjemnenie večerného kúpania. Horúca voda, bublinky, k tomu hudba ... asi už mám na dnes program!

Nabíjanie je ľahké, ako pri väčšine Satisfyer výrobkov – stačí priložiť magnetický USB kábel. Záverom zhrniem, že ak máš rada vaginálnu aj klitorisovú rozkoš a nevieš sa rozhodnúť, Dual Crush je pre teba skvelou voľbou. Kúpiš si dva výrobky v jednom, za smiešnych cca 37€. Vždy hovoríme, že Satisfyer je skvelou kúpou. Ušetríš nie len miesto, ale aj peniaze na inú hračku v nočnom stolíku, je skvele spracovaný, vždy dobre slúži a ani raz sme s výrobkom od tejto značky nemali jediný problém. Udeľujem dokonalých 10/10.
@predospelych
Pre dospelých je v skutočnosti mladý pár, ktorý rád skúša a testuje rôzne pomôcky a vychytávky zo sveta dospelých. Cez ich Instagram @predospelych sa snažia ukázať nie len praktickosť hračiek ale aj informácie a zaujímavosti a tým chcú ľudom priblížiť tému erotiky a sexu. Od dospelých pre dospelých.
Ďalšie články autora @predospelych