GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ Zľava -15 % na MASTURBÁTORY s kódom "MAS15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALY - PRIPRAVENÍ TO ZAŽIŤ?
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Vibrátor do nohavičiek s duálnym potešením Magic Motion UMI

Ovládanie erotických pomôcok cez aplikáciu v telefóne je výdobytkom dnešnej doby. Vďaka tomu sa nám naskytujú rozmanité možnosti využitia erotickej hračky, ktorú dokážeme ovládať sami my alebo náš partner. Vďaka tomuto vibrátoru Magic Motion UMI ovládaného cez smart zariadenie môžeme zažiť nový rozmer orgazmu a posteľných radovánok.

BALENIE

Po tomto balení už asi len ťažko nájdem nejaké, ktoré by ho prekonalo. Je malé, praktické, dizajnové, rozhodne vhodné ako darček pre ženu (blíži sa Valentín, tak to treba využiť!). Balenie obsahuje vibrátor, magnetickú USB nabíjačku, malý manuál a cestovné elegantné vrecko. Vďaka nemu si ho môžete zobrať kamkoľvek Vás napadne a ak by ho náhodou niekto uvidel vo Vašej kabelke, nikomu nenapadne, čo v ňom je.

MALÝ, ALE ŠIKOVNÝ

Na prvý pohľad je to malý a nenápadný vibrátor v netypickom tvare. Vzhľadom môže niekomu pripomínať líšku- červená sýta farba, dve vytŕčajúce špičky na vonkajšej časti a chvost. Je príjemný na dotyk a to vďaka jemnému silikónu, z ktorého je vyrobený. Rameno tohto vibrátora je ergonomicky tvarované, aby príjemne sedelo tam, kde má. Vonkajšia časť kde sa nachádza ovládanie a aj nabíjacie body, je tenšia a širšia. Tým, že je menší, sa dá jednoducho schovať do nohavičiek a tým sa stane veľmi nenápadným spoločníkom nie len v spálni, ale napríklad aj v obchode, či kaviarni. Cesta na nákup do potravín, alebo prechádzka po meste už nikdy nebude všedná ako predtým a nikto nebude ani len tušiť, že niečo skrývate.

Za tichým chodom malého vibrátora stoja dva kvalitné motorčeky, ktoré pracujú naraz. Takže sa nestane, že ich niekto bude počuť od susedného stola v reštaurácii. Jeden z motorčekov určený na potešenie Vašej vagíny je umiestnený v ramene vibrátora a druhý na stimuláciu klitorisu je v plochej vonkajšej časti. Okrem toho že bude vo Vás vibrovať, tak bude z vonkajšej časti pulzovať a uspokojovať Váš klitoris. Tento malý lišiak Vám ponúka až desať rôznych vibračných a pulzných rytmov, z ktorých si určite vyberiete.

ČÍM VIAC SMART, TÝM VIAC MOŽNOSTÍ

To, že má označenie SMART znamená, že si ho môžete prepojiť so svojím telefónom cez aplikáciu Magic Motion, či už máte telefón s iOS alebo Android. Aplikácia je samozrejme zadarmo. Ovládanie je jednoduché ale čo tie možnosti! Aplikácia Vám ponúkne ďalšie variácie toho, ako si spríjemniť intímne chvíľky. Vibrátor môžete ovládať Vy alebo Váš partner. Aplikácia dokonca ponúka aj ovládanie na diaľku - pomocou špeciálneho párovacieho kódu. Chcete si spríjemniť sprchu? Nech sa páči, vibrátor UMI je vodotesný a odolný voči vode. Ak máte radi hudbu, dokáže vibrovať podľa Vami zvolenej piesne alebo akéhokoľvek zvuku. Nepočúvate pri tom hudbu? Nevadí, môžete len prstom prechádzať po dotykovej obrazovke a kresliť rôzne čiary, obrazce či vzory a vibrátor to prevedie do vibrácií a pulzov. V neposlednom rade ho môžete využiť na tréning a to posilňovanie panvového dna a to je viac než prospešné pre vaše zdravie a telo. Ku každej hračke pre dospelých je vhodné mať dve veci - lubrikačný gél a čistič na hračky. Výrobca odporúča lubrikant na báze vody, aby neprišlo k poškodeniu povrchu hračky. Čistenie hračky je veľmi jednoduché, stačí ju opláchnuť vlažnou vodou, nastriekať čistič hračiek a poriadne poutierať jemným uterákom, či servítkou.
Používanie tohto vibrátora je jednoduché a rýchle. Osobne som ho použila v posteli pri radovánkach s partnerom ale aj sólo v pohodlí obývačky. Osvedčilo sa mi jeho používanie cez aplikáciu. Pri hraní ho viedol partner - najčastejšie sme využívali v aplikácii Free control mód. Vibrácie a pulzy tvoril pomocou kreslenia alebo v predom pripravených vzorcoch. Tým, že je vibrátor malý a praktický, sme ho so sebou vzali na predĺžený víkend. Počas používania prilieha veľmi dobre, vibrácie sú výrazné ale nie hlasné. Pri niektorých polohách sa Vám môže zdať že kĺže a chce vypadnúť z Vás von. Nie je to nič čo by veľmi prekážalo, stačí ho pridržať alebo trochu upraviť rukou. Predovšetkým to je vibrátor do nohavičiek. Veľmi pozitívne hodnotím aj možnosť využitia tohto vibrátora ako pomôcku na cvičenie spevnenia panvového dna. Tréning nájdete v aplikácii spolu s pokynmi, ktoré sú jasne napísané a postup je vysvetlený.

Raz nás lišiak prekvapil, že sa vybil a práve v tom najlepšom. Preto odporúčam lišiaka nabiť po každom hraní, bez rozdielu dĺžky používania aby sa Vám nestalo to čo nám, že mu došla šťava. Má veľmi pohodlné nabíjanie pomocou magnetického kábla, ktorý len priložíte na dva kovové body. Odporúča sa čistenie akejkoľvek hračky po každom použití a to s hygienických dôvodov. Ako používanie tak aj čistenie je nenáročné.

Oceňujem ako jeho kvalitu dizajnu tak aj kvalitu uspokojenia, ktoré mi doteraz priniesol. Počas používania tohto produktu som sa nestretla s ničím, kvôli čomu by som musela dať menšie hodnotenie ako 10 bodov z možných 10. Čím viac budete túto hračku používať, tým obľúbenejšou sa stane. Raz skúsiť je predsa lepšie, ako sto krát počuť. Nemám pravdu?
@predospelych
Pre dospelých je v skutočnosti mladý pár, ktorý rád skúša a testuje rôzne pomôcky a vychytávky zo sveta dospelých. Cez ich Instagram @predospelych sa snažia ukázať nie len praktickosť hračiek ale aj informácie a zaujímavosti a tým chcú ľudom priblížiť tému erotiky a sexu. Od dospelých pre dospelých.
Ďalšie články autora @predospelych
Články