💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Prostata veselá s kolíkom od MELA!

Masáž prostaty je jeden z moderných spôsobov dosiahnutia orgazmu u mužov. Masážne dildá a vibrátory sú vyrobené z luxusného silikónového materiálu novej generácie. Dnes si predstavíme análny kolík MELO M1241 na diaľkové ovládanie, ktorý je zameraný na mužský bod G (nazývaný aj bod P). Ak náhodou neviete, kde sa vôbec mužský bod G nachádza, tak Vám dám malú pomôcku. Je to medzi konečníkom, močovým mechúrom a penisom. Áno, ide o prostatu. I keď má veľkosť malého vlašského orechu, obsahuje veľké množstvo nervových zakončení (ich množstvo je skutočne porovnateľné s tými v ženskom klitorise). Stimulácia tohto miesta môže otvoriť nové spôsoby potešenia pre odvážnych, ktorí sa rozhodnú skúsiť.


Zlatá brána rozkoše

Elegantné čierne prevedenie tohto kolíka v kombinácii so zlatým zdobením z ABS plastu pôsobí naozaj pompézne. Samotný kolík má tvar písmena L. Kratšia časť má výstupok, do ktorého sa prenášajú vibrácie a tým dráždia oblasť hrádze(perinea), väčšie pevné rameno má na sebe jemnučké drážky. Rameno je vytvarované bezchybne na stimuláciu prostaty, dá sa však využiť aj na roztancovanie ženského bodu G. Rozmerovo mi tento kolík prišiel nemalý a to vo mne vzbudilo obavy z prvého zavedenia. Priemer kolíka je 3,4 cm, použiteľná dĺžka 10,5 cm. Povrch je na dotyk zamatovo hebký, jemný a pôsobí kvalitne. Výrobca udáva, že je bezpečný pre ľudskú pokožku, nakoľko neobsahuje škodlivé ftaláty. Do pohotovostného režimu sa uvedie veľmi jednoducho, stačí podržať tlačidlo power ktoré sa nachádza na kratšej časti tohto kolíka po dobu 2 sekúnd, rovnako sa vypína. Ovládač na diaľkové ovládanie funguje do vzdialenosti až 15 metrov. Jednoduchým stlačením tlačidla sa menia režimy a rytmy vibrácií, ovládač nie je treba zapínať zvláštnym tlačidlom.

Ako na to?

Zoznámenie s týmto novým vibrátorom som si nechal na chvíľu samoty a to odporúčam všetkým mužom- začiatočníkom. Vždy je lepšie vyskúšať si čo a ako funguje a práve toto je jedna z vecí, ktorú som ja bral prvý krát za veľmi intímnu. Pokladám za dôležité túto recenziu spojiť s menším návodom, ako na prvú masáž prostaty.
Pred zavedením tohto kolíka je veľmi dôležité pripraviť sa, relaxovať a zhlboka dýchať. Treba si pohodlne ľahnúť, uvoľniť sa a hlavne nikam sa neponáhľať. Nezabudnite na lubrikačný gél! Ja osobne odporúčam špeciálny lubrikačný gél pre análny sex. Gély tohto typu sú ako na báze silikónovej, tak aj na báze vody a majú lepšie, kĺzavejšie vlastnosti. Niektoré z nich majú dokonca aj znecitlivujúce účinky, preto budú vhodnejšie pre začiatočníkov. Po nanesení dostatočného množstva lubrikantu si pomaly zasuňte kolík do análneho otvoru. Doporučená poloha (aj v lekárskej praxi) je ležať na chrbáte s pokrčenými nohami. Po zavedení tejto hračky si análne svaly postupne zvyknú na nový predmet. Tlačidlom na diaľkovom ovládači skúšajte a testujte, čo je Vám príjemné. Experimentovať sa dá napríklad aj so sťahovaním análneho otvoru, zmenou polohy, či stimuláciou penisu. Už po malej chvíli začnete cítiť príjemné dráždenie prostaty. Nájdite si, čo Vám najviac vyhovuje a oddajte sa radosti plnými dúškami. Kolík si so sebou môžete vziať aj do sprchy, či vane, nakoľko je plne vodotesný. Pozor! Ovládač vodeodolný nie je a jeho batéria je jednorazová. Nabíja sa pomocou priloženého USB kábla.
Čistenie tejto hračky je naozaj veľmi jednoduché. Do pozornosti by som však dal neodmysliteľného kamaráta análneho sexu- čistič erotických pomôcok. Ak sa Vám nechce po akcii kompletne čistiť hračku, môžete si to zjednodušiť použitím prezervatívu, ktorý potom vyhodíte a hračku len opláchnete vlažnou vodou
Malý tip odo mňa: Ak ste sa už s kolíkom úspešne zoznámili osamote, zaexperimentujte s partnerkou. Dosiahnete tak ešte väčšej análnej rozkoše a upevní sa tým aj Váš intímny vzťah. Priestor tu dostáva aj hra na dominovanie Vašej partnerky hrou s diaľkovým ovládaním, či dráždením penisu. Ak je tento kolík dôkladne čistý, môžete tiež skúsiť pomôcku pre ženský bod G. Možností je habadej. Hrajte sa so svojou fantáziou!

Rekapitulácia

Bohužiaľ, na prvých pár použití tohto vibrátora sa mne osobne nepodarilo dosiahnuť orgazmus vyvolaný dráždením prostaty. Ako sa však u nás hovorí, tréning robí majstra a ja osobne tomuto dráždidlu prostaty ešte šancu dám. Celkové hodnotenie, ktoré získava je 7 bodov z možných 10 bodov. Body strhávam za lacné spracovanie ovládača, ktorý je jednorazový a nemožno v ňom vymeniť batériu a priemer kolíka nevhodný pre úplných začiatočníkov. Uvítal by som tiež vzorku lubrikačného gélu ako súčasť pri tomto výrobku, či vymeniteľnú batériu v diaľkovom ovládaní. Celkovo však ide o veľmi podarený výrobok vysokej kvality. Hračka ponúka unikátny zážitok a každý muž by mu mal dať vo svojom živote priestor. Zabudnite na mylný názor, že je to pomôcka iba pre gayov. Na svoju dávku rozkoše si príde každý.
@predospelych
Pre dospelých je v skutočnosti mladý pár, ktorý rád skúša a testuje rôzne pomôcky a vychytávky zo sveta dospelých. Cez ich Instagram @predospelych sa snažia ukázať nie len praktickosť hračiek ale aj informácie a zaujímavosti a tým chcú ľudom priblížiť tému erotiky a sexu. Od dospelých pre dospelých.
Ďalšie články autora @predospelych