💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Vibračný krúžok Duke - najbezpečnejší súkromný partner!

Takto znie podtitul vibrátora, ktorý si dnes predstavíme. Ide však nie o klasický, ženský vibrátor, ale o vibračný krúžok na penis pre pánov Y.Love DUKE. Tento spešl krúžok dokáže neskutočne príjemne dráždiť, predĺžiť erekciu, či oddialiť Vaše vyvrcholenie. Vibrátor Duke má elegantné, pevné telo a krúžok, ktorý sa prispôsobí väčšine mužom. Pomocou neho môžete teda okoreniť svoj milostný život a zaistiť rozkoš nie len sebe, páni, ale aj svojím polovičkám! Zaručene to ocenia najmä priaznivci dlhého a intenzívneho sexu. Vďaka maličkým výstupkom zažije siedme nebo aj Vaša partnerka.
Malou nevýhodou je ovládanie vibrácií 3 tlačidlami, ktoré je umiestnené práve na tejto časti s výstupkami. Napriek nie zrovna najlepšiemu umiestneniu tlačidiel je ovládanie úplne intuitívne a zvládne ho aj úplný začiatočník. Vibrátor ponúka 10 rôznych vibračných režimov. Nezabudnime si opäť pripomenúť, že vibračný krúžok by sa nemal používať viac ako 20-25 minút. V prípade nepríjemného pocitu, spuchnutia či zmene farby penisu prestaňte okamžite vibračný krúžok používať a v prípade potreby odporúčame vyhľadať lekára. Toto platí pre najmä pre tých najväčších zvedavcov, ktorí sa rozhodnú napr. pre extrémne priškrcovanie penisu. U nás sme však do žiadnych extrémov nešli a používanie tohto vibrátora Duke dopadlo vždy bez akýchkoľvek komplikácií. Vibrácie sú dostatočne silné, po nasadení krúžku príjemne intenzívne.
Pri jeho testovaní som aj mierne experimentoval. Nestoporený penis dokázal tento vibračný krúžok jemným dráždením očkom pri zapnutých vibráciách postaviť na nohy prekvapivo rýchlo. Jemné dráždenie dodávalo môjmu telu presne tie správne impulzy. Počas sexu mi však Duke moc nevyhovoval. Jeho vibrácie sú až príliš v prednej časti, pri použití na hrádzu som ich tam viac-menej ani necítil. Rovnako sme dopadli pri otočení krúžku a použití na klitoris pri sexe. Vibrácie neboli dostatočne prenášané do časti s výstupkami, skôr boli intenzívne pri očku.
Duke sa u nás osvedčil aj pri hrátkach v sprche, je odolný voči striekajúcej vode. Lubrikovať je odporúčané výlučne gélami na báze vody, ako to je už pri erotických pomôckach z hebkého silikónu zvykom. Iné druhy lubrikantov by mohli poškodiť povrch hračky. Po každom používaní ho stačilo opláchnuť vlažnou vodou a použiť malé množstvo čističa na erotické pomôcky pre dokonalú dezinfekciu. Pomôcku je potrebné nabíjať priloženým USB káblom, na jedno nabitie nám bezproblémovo vydržala batéria na cca 4. radovánky - potom sme ho už pre istotu dali nabíjať, čiže krátkej výdrže vstavanej batérie sa obávať určite nemusíte. Výrobca udáva jej výdrž na 2 hod pri 1,5 hod nabíjania. Záverečne zhodnotiť túto hračku nie je vôbec zložité. Ja v mojom veku osobne nepreferujem a nepotrebujem používať vibračný krúžok, ale verím, že páni v rokoch túto pomôcku významne docenia. Funguje bezproblémovo, plní účel, má pekný dizajn, v balení je skladovacie vrecúško a ženy budú jasať z Vašich výkonov. Jediné čo môžem vytknúť je nie príliš praktické ovládanie. Moje hodnotenie je vždy čisto subjektívne na základe môjho pohľadu na túto hračku. Dnes však spravím objektívne hodnotenie nakoľko používanie vibračných krúžkov nie je v mojej obľube a žiadne negatíva okrem spomínaného ovládania som nenašiel. Udeľujem objektívnych 8 bodov z 10.
Šťastie je vždy s tebou ...- vibrátor
@predospelych
Pre dospelých je v skutočnosti mladý pár, ktorý rád skúša a testuje rôzne pomôcky a vychytávky zo sveta dospelých. Cez ich Instagram @predospelych sa snažia ukázať nie len praktickosť hračiek ale aj informácie a zaujímavosti a tým chcú ľudom priblížiť tému erotiky a sexu. Od dospelých pre dospelých.
Ďalšie články autora @predospelych
Články