Milujeme nakupovanie 💋 ZĽAVA 10% s kódom "BDAY10" nad 20 € nebo ZĽAVA 20 % s kódom "BDAY20" nad 60 €
Partner of Notino

SATISFYER CANDY CANE - malý, ale šikovný!

Malý ale šikovný- multifunkčný prstový vibrátor nie len do rozkroku ale na celé telo, vhodný či už pre single ženu alebo hravý pár do postele. V dvoch výbežkoch skrýva dva motorčeky, ktoré ťa doslova dostanú a rozvibrujú. Tento zázrak s názvom Candy Cane skrýva 12 vibračných módov, s ktorými sa dokážeš uvoľniť po akokoľvek náročnom dni. Je možné ho dostať v dvoch farbách ? my ho máme v čiernej farbe, je dostupný aj v netradičnej oranžovej farbe. Celkovú dĺžku má 12 cm. Vieš ho použiť na lokálnu masáž erotogénnych zón, stimuláciu klitorisu, no pri väčšej kreativite aj pri dráždení partnerovho žaluďa.

Ide to aj jednoducho a nenápadne

Uplatnenie si nájde všade, osobne by som ho odporučila aj ako jednu z prvých erotických pomôcok pre začínajúcich odvážlivcov. Je nenápadný a ovláda sa jednoducho, pomocou jedného tlačidla. Vďaka nemu môžeš bádať, čo sa ti naozaj páči!
Chceš zistiť tvoju preferovanú erotogénnu zónu? Pomôže ti! Na najslabšom vibračnom móde to je jedna báseň. My sme ho s partnerom zapojili na dráždenie bradaviek a malú masáž pŕs, neskôr pomáhal pri vonkajšej stimulácii klitorisu. Bolo to veľmi príjemné osvieženie. Benefitom tejto šikovnej hračky je menší rozmer- pohodlnejšie ako veľká masážna hlavica, hlavne ak to chceš ty alebo tvoj partner použiť počas sexu v posteli.

S vodou si rozumie

O hračkách značky Satisfyer je už dlho známe, že sú vyrobené z veľmi príjemného, lekárskeho silikónu, ktorý je šetrný k našej pokožke. Okrem iného, aj tento pomocník je vodotesný (IPX7). Nasledujúca návšteva sprchy bude v znamení uvoľnenia a testovania, ako spolupracuje s vodou. Už sa neviete dočkať? Pri používaní nie je vôbec hlučný, napriek tomu je však jeho vibračný výkon viac ako postačujúci.
Veľké plus a jedno mínus pripisujem tvaru samotnej hračky. Je to zvláštne ale je to tak. Vibrujúce výbežky tejto pomôcky sú pevné, iba máličko flexibilné. Pochopiteľne, ak by neboli také pevné, tak by svoju funkciu príliš neplnil. Jednoduchý tvar + žiadne záhyby = ľahké čistenie. Hygiena je dôležitá! Odporúčam čistič na erotické pomôcky, je to vždy najlepšia voľba na dokonalú dezinfekciu a istotu, že povrch hračky nepoškodíme. Ako pri každej erotickej pomôcke, aj tu je na mieste spomenúť, že najlepšie chutí s lubrikačným gélom na báze vody.

Shrnutie

Tento produkt doručil viac ako som očakávala. Príjemne ma prekvapil najmä množstvom variácií, ktorými sa dá použiť. Množstvo ilustrácií s príkladmi ľahko nájdete aj na internete. Udeľujem mu 8,5 z 10 možných bodov.
VÝHODY
  • 12 rôznych módov
  • Jednoduché ovládanie
  • Veľkosť vhodná do kabelky a na cesty
  • Vstavaná dobíjateľná batéria
  • Hygienické balenie
NEVÝHODY
  • Ramená sú pevnejšie ako som čakala
  • Cena
@predospelych
Pre dospelých je v skutočnosti mladý pár, ktorý rád skúša a testuje rôzne pomôcky a vychytávky zo sveta dospelých. Cez ich Instagram @predospelych sa snažia ukázať nie len praktickosť hračiek ale aj informácie a zaujímavosti a tým chcú ľudom priblížiť tému erotiky a sexu. Od dospelých pre dospelých.
Ďalšie články autora @predospelych