💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Čo môžete čakať od vibračného krúžku SATISFYER MAJESTIC DUO?

Flexibilná hračka, ktorá je predovšetkým pre pánov na stimuláciu penisu, no pri sexe poteší aj ženský klitoris. Sú to tie pravé vibrácie, ktoré uvíta počas sexu nie len žena ale aj muž?

Zvládne ho aj úplný začiatočník

Táto erotická pomôcka má mužom pomôcť s dlhšou výdržou a silnejšou erekciou. Dizajnové balenie od Satisfyeru je štandardom ich značky, tak ako pri iných ich produktoch platí, že krabička je krásne spracovaná a preto je Majestic Duo vhodný aj ako darček. Krúžok na penis Majestic Duo je vyrobený z čierneho lekárskeho silikónu, ktorý je voči ľudskému telu nezávadný a maximálne priateľský. Na dotyk je príjemný a spracovanie kvalitné. Pružné silikónové očko je ohybné, môžete ho obmotať na penis alebo navliecť okolo semenníkov. Vo vnútri hlavy tohto pomocníka sa ukrýva výkonný motorček. Vďaka dvanástim rôznym módom a to vrátane silnej vibrácie, si to môžete vychutnať aj sám, nie len počas aktu. Režimy dokážeme meniť stlačením tlačidla v oblasti motorčeka, čiže ovládanie je veľmi intuitívne a zvládne ho aj úplný začiatočník.
V podstate, každý môže využiť túto hračku ? a to na viac spôsobov! Dokonca v krajnom prípade aj žena, pre svoje vlastné uspokojenie, ak nemá po ruke nič vhodnejšie. Tento prístroj dokáže stimulovať aj ženský klitoris a to v hlavnej časti, kde je umiestnený motorček. Aby ste zistili, či Vám to bude ako mužovi príjemné, môžete to vyskúšať najprv pri predohre, neskôr počas sexu. Pri otočení sa dá použiť aj na stimuláciu perinea (hrádze) kde príjemne pôsobí na prostatu. Vibrácie je možné cítiť v celom krúžku, nie len v hlavnej časti. Vám to prinesie silnejšiu erekciu a pôžitok, vašej partnerke orgazmus, ktorý ešte nezažila.

Niekoľko možných využití

S partnerkou sme našli niekoľko možných využití, čo je veľké plus. Inšpirovať sa môžete aj vo filmoch pre dospelých. Skúsil som tiež vodotesnosť a tá opäť nesklamala. V sprche si dokonale poradí, nakoľko je IPX7 vodeodolný. Výdrž batérie je postačujúca, nakoľko vydrží cca. hodinu. Nepoužívajte vibračný krúžok viac ako 20-25 minút, v prípade nepríjemného pocitu, spuchnutia alebo zmene farby penisu produkt ihneď prestaňte používať a vyhľadajte lekára. Dbajte predovšetkým na svoje zdravie a pri používaní tohto produktu buďte opatrní, hlavne ak ste sa rozhodli napr. pre priškrtenie penisu. Pre lepší pôžitok počas hrania odporúčame použiť spolu s lubrikačným gélom na vodnej báze. Čistenie som zvládol vlažnou vodou a trochou jemného mydla, odporúčam však prostriedok určený na dezinfekciu erotických pomôcok.
Veľkou výhodou tohto vibračného krúžku v porovnaní s ostatnými je, že očko, ktoré si nasadzujem nie je pevné a teda ma netlačí. Je teda vhodnejší aj pre rozmerovo obdarenejších pánov a verím, že vďaka intenzite jeho vibrácií roztancuje zmysly veľa zvedavým pánom.

Shrnutie

Ako muž, ktorý doposiaľ nemusel vibračné krúžky hodnotím, že vďaka Majestic Duo som svoj názor zmenil a našiel som mu miesto v občasnom použití v našej spálni. Pocit prekrvenia, ktorý sa dostaví pri správnom nosení tohto krúžku nie je na zahodenie. Moja polovička zas pochvaľovala dráždenie klitorisu vibráciami. Nie je to však pomôcka, po ktorej by som siahol každý deň, je to však vec preferencie každého z nás. Udeľujem mu 8 bodov z možných 10.
VÝHODY
  • dizajnové balenie, vhodné aj ako darček
  • očko je pružné
  • cenovo dostupné
  • všestranná erotická hráčka, vhodné pre partnerov ale aj jednotlivcov
  • jednoduché čistenie
  • ľahké ovládanie
NEVÝHODY
  • Riziko používania u mužov
  • Nie každému mužovi pri stimulácii hrádze dĺžkovo vyhovuje, avšak na to nie je primárne určený
@predospelych
Pre dospelých je v skutočnosti mladý pár, ktorý rád skúša a testuje rôzne pomôcky a vychytávky zo sveta dospelých. Cez ich Instagram @predospelych sa snažia ukázať nie len praktickosť hračiek ale aj informácie a zaujímavosti a tým chcú ľudom priblížiť tému erotiky a sexu. Od dospelých pre dospelých.
Ďalšie články autora @predospelych