Partner of Notino

Magic Motion Vini: Vajíčko, ktoré s vami rado vyrazí von

Vibračné vajíčko Magic Motion Vini App Controlled Love bola láska na prvý pohľad. Krásne farebné prevedenie, príjemný materiál a ovládanie cez mobilnú aplikáciu spôsobili, že sa ihneď zaradilo medzi mojich obľúbencov v šuplíku slasti, ako rada nazývam svoju zásuvku s erotickými hračkami. Okrem toho sa s ním dá chodiť von a užívať si jeho originálne vibračné kombinácie bez toho, aby okolie získalo podozrenie- zasunuté vnútri je totiž veľmi tiché. Zatiaľ čo si pani na náprotivnom sedadle v autobusu bude myslieť, že si prechádzate správy v telefóne, vy sa môžete hrať s programami a urobiť tak z nudného cestovania extatický zážitok.

Hebké, ale stimulujúce

Vajíčko je na dotyk veľmi príjemné, pretože je vyrobené z lekárskeho ultra hebkého silikónu, dokáže však aj podráždiť tie správne miesta vďaka vrúbkovaniu okolo špičky. To sa dá využiť aj pri vonkajšom použití, kedy ho buď vezmete do ruky, alebo chytíte za pútko a potešíte s ním vulvu a klitoris. Vibrácie sa zapínajú dlhším stlačením tlačidla na konci pútka a opakovaným stláčaním alebo použitím už zmieňovanej mobilnej aplikácie sa menia vibrácie. Dohromady vajíčko disponuje siedmimi vibračnými a pulznými programami, s aplikáciou ich však je oveľa viac. V tej si totiž môžete pustiť napríklad vašu obľúbenú pesničku a vajíčko potom vibruje do rytmu. Alebo si môžete uložiť obľúbené kombinácie pulzov a vibrácií. Je tam množstvo možností, jediná nevýhoda je, že sa aplikácia Magic Motion občas samovoľne odpája. Na to sa bohužiaľ sťažovalo už veľa používateľov, dúfajme teda, že to vývojári dajú čo najskôr do poriadku.

Skvelé je, že na rozdiel od väčšiny hračiek, ktoré je možné ovládať cez mobilné aplikácie, Magic Motion nie je prepojený s telefónom cez Bluetooth a tak vôbec nezáleží na vzdialenosti ovládača od hračky. Hrať sa s vami teda môže aj človek, ktorý žije na druhom konci sveta, pokiaľ mu dáte prístup k svojmu vajíčku. To môže byť veľmi vzrušujúcim spestrením vzťahu na diaľku alebo súčasťou milostnej predohry, zatiaľ čo ste ešte v práci. Zavediete vajíčko na miesto určenia a potom už len čakáte, až vám partner prostredníctvom silných vibračných kombinácií dá najavo, ako veľmi sa na vás teší. Táto hračka vám však môže robiť spoločnosť, aj keď ste spolu, napríklad na večeri alebo v kine. Skúste v kľude sedieť, keď vám niečo neustále vrčí v nohavičkách. Nie je to ľahké.

Vajíčko bohužiaľ nie je vodotesné a nie je tak vhodné pri romantickej návšteve bazéna alebo dovolenke pri mori. Vodeodolné ale je, do sprchy si ho tak vziať môžete.

Jednoduchá hračka, veľa možností

Osobne mám vibračné vajíčka veľmi rada, protože ponúkajú široké možnosti využitia. Okrem vyššie uvedených hier na verejných miestach, s partnerem alebo bez neho, s nimi dokáže byť veľká zábava aj pri masturbácii alebo klasickom či orálnom sexe. Pôvodný účel vajíčka je stimulácia vnútri vagíny. Nezabudnite na dostatočnú lubrikáciu, ideálne vo forme gélu na vodnej báze. Pri tom sa môžete prstami alebo hračkou pohrávať s klitorisom, zadočkom či bradavkami, alebo si užívať dráždenie od partnera. Veľmi príjemná je trojaká stimulácia, kedy si zavediete vajíčko, análny kolík alebo korálky a zároveň si masírujete klitoris. Takýto multitasking vás prenesie do úplne inej dimenzie rozkoše. Samozrejmě sa to zvláda lepšie s niečou pomocou. Pre partnera môžu byť hrátky s vajíčkom ohromne príjemné, pokiaľ sa s ním stretne cez stenu medzi vašou vagínou a análom. To sa dá uskutočniť buď tak, že budete mať klasický sex a vajíčko bude v zadných vrátkach, alebo si doprajete análny sex s vajíčkom vo vagíne. Mnoho mužov si tento druh stimulácie veľmi pochvaľuje.

Ružová stávka na istotu

Ja vajíčka všeobecne rada využívam aj k vonkajšej stimulácii, kedy nimi prechádzam cez klitoris alebo okolo neho. Obzvlášť Magic Motion má vibrácie dosť výdatné, takže ho možno využiť ako takú menšiu masážnu hlavicu. Na análne použitie mi príde pomerne veľký- dĺžka samotného vajíčka je 9,5 cm a priemer 3,7 cm. Pre skúsenejších milovníkov análnych hrátok je však ideálne aj vďaka dlhšiemu pútku, za ktoré ho môžete bezpečně vytiahnuť von. Vajíčko Magic Motion sa dobíja pomocou USB kábla, ktorý sa pripojuje do dierky v spodnej časti jeho tela. Nabíjanie trvá približne hodinu a pomôcka vydrží veľmi dlho funkčná. Nemerala som, ako dlho, ale ešte som ju znovu dobíjať nemusela a to už sme spolu niekoľko príjemných chvíľ prežili.

Zhrnutie

Vibračné vajíčka sú taký základný must-have kúsok vo vašom šuplíku s hračkami, niečo ako biele tričko v skrini. Dá sa s ním zažiť kopec zábavy doma aj vonku, osamote i s partnerom. S Magic Motion bude tej zábavy ešte o niečo viac vďaka originálnej aplikácii ponúkajúcej široké možnosti využitia. Som s ním spokojná.
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka
Články
2023
Zavrieť