Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Be Wicked - Mimoriadne zvodné, mimoriadne sexyV mnohých oblastiach som pomerne konzervatívna, či už sa jedná o obľúbené reštaurácie, hotely či módne značky, ale naopak v oblasti erotiky a všetkého zvodného rada objavujem všetko nové.

Čo si budeme hovoriť, objaviť niečo špeciálne, neopozerané v dnešnom globálnom online svete už takmer nie je možné, občas mám pocit, že sa jednotlivé značky medzi sebou navzájom inšpirujú, niekto by pokojne použil drsnejšie označenie - kradnú si nápady. Takže potom máte pocit, že zaujímavý sexy detail u podprsenky, ktorý vás zaujal, zrazu vidíte aj vo všetkých ostatných obchodoch.

Bola som preto nadšená, keď som nedávno natrafila na výrobky Be Wicked. Na tejto americkej značke ma zaujali jednak úplne dokonalé sexi kostýmy, z ktorých si určite s radosťou vyberiem na Halloween. Dúfam teda, že tohtoročné párty prebehnú tak, ako sme zvyknutí. Narozdiel od tej vlaňajšej, ktorú sme kvôli reštrikciám pochopiteľne zrušili.

Ešte viac ma pochopiteľne zaujala kolekcia bielizne, páči sa mi najrôznejšie rajcovné body aj Bodysuit s prestrihmi, dierami atď. Časť kolekcie teda trošku pripomína outfity go-go tanečníc, ale ja mám extrémne sexy, možno pre niekoho až ľahko vulgárný štýl raz za čas a na doma veľmi rada.

Nakoniec som si teda na vyskúšanie objednala povedzme klasickejšie kúsky, na tie viac vykrojené so šnúrkami si počkám, až budem zase späť na svojej pôvodnej váhe.

Zvolila som trblietavé body s odhaleným chrbtom, ktoré nájdu využitie aj za dverami spálne. V kombinácii s koženkovými nohavicami alebo čiernou úzkou sukňou s vyšším pásom vyzerajú fantasticky. V Prahe alebo v akejkoľvek inej európskej metropole by som asi mala problém v podobnom outfite vyraziť, ale kedykoľvek som pri mori alebo napríklad v Štátoch, tak nejako automaticky na večer volím odvážnejšie a odhalenejšie outfity.

Vínová bielizeň s motívom kvetín a zaujímavo strihanými tangami ma zaujala pôvodne v čiernej farbe, ale nakoniec som sa rozhodla, že siahnem po druhom ponúkanom odtieni. Predsa len čierne krajky majú v bielizníku asi najčastejšie zastúpené.

Pretože čiernych pančúch nie je podľa mňa nikdy dosť, vzala som na vyskúšanie aj čierne samodržky. Ak Be Wicked nepoznáte a chcete si urobiť radosť nejakým novým sexy kúskom, tak určite odporúčam juknout.

Ja pokukujem ešte po tomto body s dlhým rukávom v čiernej, skrátka zaujalo ma toho omnoho viac.

Prezrieť produkty Be Wicked
Lucia Hříšná
Lucia už niekoľko rokov píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde s čitateľmi zdieľa najrôznejšie tipy na sexy život, zvodné krajkové prádlo, erotické pomôcky. Má pocit, že v rámci každodenných povinností niekedy zabúdame na všetky slastné okamžiky v živote, čo je veľká škoda. "Čas na krásny, naplnený, vzrušujúci život je teraz a tu", hovorí. Lucia je tiež autorkou knihy Můj tajný život.
Ďalšie články autora Lucia Hříšná