Partner of Notino

Recenzia: We Vibe Chorus

Priznám sa vám, že som sa asi na testovanie žiadnej inej erotickej hračky netešila viac, než na vyskúšanie najnovšieho modelu We Vibe Chorus. Viete, že párové hračky zbožňujem, vyskúšala som ich veľa a We Vibe pre mňa žiadnou novinkou nie je. Mala som už prvý model, Classic, ktorý sa už dnes nepredáva, neskôr som ho upgradeovala na We Vibe Unit, ktorý som mala dokonca hneď dvakrát, pretože jeden som zabudla niekde na hoteli. A potom som mala možnosť testovať We Vibe Sweet Smile, špeciálnu edíciu (ktorá už tiež nie je v predaji), ktorú som chcela vyskúšať predovšetkým pre vás, ktorí ste sa ma pýtali na lacnejšiu alternatívu párového vibrátora, než bol klasický We Vibe.

Vzhľadom na svoje tehotenstvo som preskočila jeden modelový rad (We Vibe Couple Rabbit, ktorý ma rovnako vzhľadom na tvar, úplne nelákalo vyskúšať). Ale o to viac som sa tešila, až po prvýkrát vyskúšame We Vibe Chorus. Ten je na trhu od roku 2020, ale ja som sa k jeho vyskúšaniu dostala až na konci minulého roka.

Vyskúšala som celkom dosť párových vibrátorov s najrôznejšími sexuálnymi partnermi, ale doteraz žiadny iný značku We-Vibe neprekonal. Preto som sa na We Vibe naozaj neskutočne tešila, lebo to mal byť ten najväčší high-tech od firmy We Vibe a vlastne taká vlajková loď medzi párovými vibrátormi. Okrem ľahkého vzrušenia, ktoré mnou prechádzalo, keď som sa na balíček tešila, som si zároveň uvedomovala, že sa mi môže ľahko stať, že moje vysnívané nadšenie zamuruje všetky reálne kvality. Už sa mi to raz s jednou hračkou kedysi stalo. Preto sa snažím dávať si na to pozor a vnímať reálne zážitky viac ako emócie, ktoré do daného produktu vkladám pri jeho vyberaní alebo nákupe. Každopádne presuňme sa k samotnej recenzii, nech vám tu zase nevypisujem siahodlhé romány, ako mám obvykle vo zvyku.

Všetky We Vibe, ktoré som kedy dostala, boli krásne zabalené, takže ak zvažujete nákup párového vibrátora ako darčeka k nejakej príležitosti, určite nešliapnete vedľa. Všetky vibrátory (a Chorus nevynímajúc) boli zabalené v peknej a vkusnej krabičke. V boxe tentoraz nájdete nielen We Vibe Chorus, ale aj nabíjaciu stanicu, lubrikačný gél a USB kábel. Nepredpokladám, že je to pre niekoho podstatné, pretože ja osobne so sebou nosím nabíjačku na telefón vždy a všade, ale pokiaľ si napríklad dávate nejaké dni offline bez telefónu či počítača, radšej spomínam, že v balení nenájdete adaptér do zásuvky. Použiť tak musíte nejaký, ktorý už vlastníte, alebo si ho so sebou minimálne pribaliť.

Dúfam, že sa mi na fotografiách podarilo čo najlepšie zachytiť tvar a materiál vibrátora, pretože to je vec, s ktorou tradične bojujem (pre lepšiu predstavu mrknite na video v poste). Rovnako ako predchádzajúce modely má aj tento fešák tvar písmena U, ktorý je navrhovaný práve tak, aby stimuloval ženu na bode G a na klitorise a zároveň dráždil partnerov penis. Model Chorus má v každom ramene jeden vibrátor, ktorý dokáže pracovať nezávisle na druhom, čo je veľmi podobné napríklad pri vibrátore Double Sided.

We Vibe Chorus je určený na milovanie pre páry. Aspoň za mňa (a to ho mám vyskúšaný vo všetkých variantoch možno aj tisíckrát) je najlepšia misionárska poloha. Ak chcete experimentovať, baviť sa a objavovať, tak určite skúšajte aj ostatné polohy, ale za mňa najlepší, najdlhší a najintenzívnejší orgazmus dosiahnete práve v klasickej misionárskej polohe. Za najväčšiu výhodu všetkých modelov We Vibe považujem, že sa nemusím obávať, že by vibrátor vypadol alebo že by som mala potrebu ho pridržiavať, čo sa mi pri testovaní iných lacnejších podobných vibrátorov stávalo.

Prečo si kúpiť najnovší model? Viete, že nemám veľmi rada porovnávanie, pretože mi vždy príde nefér voči predchádzajúcemu variantu. Nielen, že porekadlo nová metla dobre metie platí, ale v každom novom modeli nájdete vždy lepšie a inovatívnejšie technológie. Je samozrejme len na vás, či ďalšiu inováciu oceníte a využijete, alebo vám k úplnej blaženosti postačí predchádzajúci model. Za mňa je We Vibe Chorus neprekonateľný hneď v niekoľkých bodoch.
ŠIRŠIE SPODNÉ RAMENO
Aj keď som spočiatku ľahko bojovala s väčším spodným ramenom, tak musím povedať, že po pár číslach som si jeho vrúbkovanie úplne zamilovala. Ten, kto ho vymýšľal, je úplný génius. Neviem, ako sa im to vôbec podarilo vymyslieť, ale to perforovanie na vnútornej strane je naozaj neopísateľne dokonalé.
OVLÁDAČ
Oproti predchádzajúcim modelom je samozrejme príjemné mať v rukách ovládač. Pokiaľ vás nebavilo zapínať už zasunutý We Vibe alebo si prepínať režimy počas milovania, tak si ovládač obľúbite rovnako ako my. Je malý, krásne padne do ruky a de facto intuitívne si na ňom nastavíte všetko, čo potrebujete.
MOBILNÁ APLIKÁCIA
Ďalším bodom, ktorý určite stojí za zmienku, je mobilná aplikácia. Priznám sa, že my ju až tak nevyužívame, ale pokiaľ patríte medzi milovníkov podobných technológií, tak si ju možno obľúbite viac, ako ovládač. Určite appku vyskúšajte aspoň raz, pretože video chat je príjemným a v mojom prípade, než som ho naučila ovládať, aj vtipným spestrením.
VLASTNÉ VIBRÁCIE
Najlepšia na najnovšej verzii nového We-Vibe je možnosť nastaviť si vlastné vibrácie, presne tak viete, čo vás najviac vzrušuje. A pokiaľ to neviete, alebo túžite prežiť ešte lepší zážitok, tak môžete nastavovať, skúšať. Za mňa dokonalosť!
NABÍJACIA STANICA
Ďalším, za mňa pozitívnym bodom, je dobíjacia stanica. Niežeby som túžila voziť si na dovolenku ďalšie veci, ale pokiaľ si chcete vziať ako We Vibe, tak aj ovládač, tak sa mi páči, že si všetko zabalíte pekne v sete, čím vyriešite trebárs aj zabudnutie niektorých produktov. Zároveň, ak We Vibe zakryjete viečkom, nepobúrite vašu gazdinú či hotelovú chyžnú.
NASTAVITEĽNOSŤ
Vzhľadom na to, koľko We Vibe vibrátorov som doma mala (ak počítame aj tie postrácané), tak si trúfam povedať, že Chorus za nákup stojí. Za mňa je určite veľkou výhodou dotykový senzor na diaľkovom ovládaní, kedy si môžete zvýšiť intenzitu vibrácií presne tak, ako vám robí dobre. Zároveň sa mi páči možnosť nastaviteľného kĺbu. Priznám sa, že som nepatrila k tým, ktoré pri predchádzajúcich modeloch mali problémy s veľkosťou, ale ak napríklad We Vibe používate pri análnom sexe na uspokojenie namiesto iného vibrátora, určite oceníte možnosť zúženia. Nemyslím si, že patrím medzi milovníkov extrému, ale viete, že sa rada hrám. Baví ma experimentovať a keď mám chuť, tak si užívam silné vibrácie alebo pulzácie. Preto mám rada napríklad Stronic G, ktorý vám dopraje naozaj intenzívnu šukačku. To sa mi páči aj na We Vibe Chorus - pokiaľ chcete a máte práve chuť, môžete si dopriať naozaj intenzívne vibrácie.
Viete, že radšej spomínam pozitíva, ale pri každej recenzii je asi fér spomenúť aj veci, ktoré mi vyhovovali pomenej. Ak máte doma predchádzajúce modely, tak za mňa som cítila veľký rozdiel vo veľkosti a hrúbke druhého ramena a chvíľku mi trvalo, kým som si na naň zvykla. Aj keď to nakoniec vnímam ako veľké pozitívum, pri prvom využití som to tak nevnímala. Ďalším ľahkým mínusom je aspoň za mňa aplikácia, ktorá nie vždy fungovala perfektne. Možno bola chyba na našej strane, aj keď si to nemyslím. Každopádne pokiaľ nechcete ovládať We Vibe cez ovládač, ale cez mobilný telefón, nech už k tomu máte akýkoľvek dôvod (u nás to bolo hlavne kvôli testovaniu a vyskúšaniu video chatu, pretože ovládač nám pripadá lepší ako telefón), tak nám to nefungovalo stopercentne.
Lucia Hříšná
Lucia už niekoľko rokov píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde s čitateľmi zdieľa najrôznejšie tipy na sexy život, zvodné krajkové prádlo, erotické pomôcky. Má pocit, že v rámci každodenných povinností niekedy zabúdame na všetky slastné okamžiky v živote, čo je veľká škoda. "Čas na krásny, naplnený, vzrušujúci život je teraz a tu", hovorí. Lucia je tiež autorkou knihy Můj tajný život.
2023
Zavrieť