💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Je to USB? Nie, je to vibrátor! Konkrétne Le WAND Deux

Niekto takto vibrujúce dráždidlá úplne zbožňuje a iní im až tak na chuť neprišli. Záleží, ako veľmi a na akých partiách ste vzrušiví, čo vás rajcuje a predovšetkým ako veľmi kreatívni ste. Verím, že pokiaľ sa radi hráte a experimentujete, tak podobné hračky, ktoré môžete použiť na veľa spôsobov určite oceníte.

Apple medzi vibrátormi, presne takto pôsobí značka Le Wand

Deux od značky Le Wand som mala možnosť vďaka Flagranti testovať od minulého leta. Dôvodom, prečo recenzia vychádza až dnes, rozhodne nebola moja nespokojnosť s týmto fialovým minifešákom, ale zdravotné komplikácie a s tým spojený sexuálny pôst na pár týždňov. Viete, že tu s vami podobné témy nezdieľam, pretože zastávam heslo, že šíriť a hovoriť sa má predovšetkým o tom pozitívnom a inšpiratívnom, ale samozrejme ani u mňa, respektíve u vás nie je všetko zaliate slnkom, takže aj keď si Deux rozhodne zaslúži veľmi pozitívne hodnotenie, už viete, prečo som ho s vami doteraz zdieľala len krátko v stories a potom vo vianočných tipoch.

Ďalším z dôvodov odkladania článku bolo aj to, že pri recenzovaní hračiek považujem za veľmi dôležité vyskúšať všetky ich funkcie a programy. Vzhľadom k tomu, že preferujem sofistikovanejšie kúsky, je tam väčšinou tých možností naozaj veľa. Zároveň si myslím, že je pomerne nerelevantné napísať recenziu po jednom/dvoch použitiach štýlom ,,urobila som sa raz, potom som vyskúšala ďalšiu funkciu“. Aspoň moje telo totiž funguje tak, že po každom ďalšom orgazme som uvoľnenejšia a do určitého bodu ľahšie dosiahnem následné vyvrcholenie. Preto osobne považujem takéto rýchlotestovanie za celkom irelevantné, pretože tie programy skrátka nemôžete objektívne zhodnotiť. Dnešný testovaný kúsok- Deux má 5 vibračných/pulzačných rytmov, pre každý z nich môžete vybrať jednu zo 6 intenzít sily, takže sa bavíme minimálne o 30 vyskúšaniach.

Neviem, ako to máte vy, schválne skúste zo šuplíka vo vašej spálni vytiahnuť nejakú dlhšiu dobu zabudnutú hračku a možno zistíte, ako vás zrazu bude baviť, takto to napríklad funguje u mňa. Zároveň mám pocit, že vždy v určitom období ,,doslova fičím“ na nejakom vibrujúcom kamošovi, dávam mu veľkú prednosť, kým ma zrovna neomrzí. Možno to máte inak, každopádne ja viem, že mám obrovskú tendenciu k obľúbencom a favoritom, takže keď sa u mňa všetko dalo zdravotne do poriadku, hovorila som si, že Deux otestujem znova tak, ako vždycky hodnotím všetky erotické pomôcky, ktoré mám možnosť v rámci spolupráce skúšať, aby som pre vás mohla napísať recenziu, ktorá vám tento malý rozkošný dvojpacičkový stimulátor čo najlepšie priblíži.

Niektorým z vás možno značku Le Wand predstavovať nemusím, ale predsa len je zatiaľ známejšia v zahraničí, kde má hviezdnu reputáciu pre kvalitu a design ich výrobkov (ich najznámejšími produktmi sú masážne hlavice, ktoré majú v ponuke hneď niekoľko). Preto tu o Le Wand v krátkosti zmienim to nazaujímavejšie, samotný príbeh okolo brandu je veľmi zaujímavý, pretože za vznikom stojí sexuologička Alicia Sinclair, ktorá chcela na trh erotických hračiek priniesť prvotriednu kvalitu a trendovejší štýl do odvetvia, ktoré je podľa nej, zo svojej podstaty ,,skryté“ nekvalitnými produktmi. Ako viete, ja z duše všetky také tie plastové, lacné, vrčiace čosi z Aliexpresu a podobných obchodov neznášam, takže tento prístup mi je viac než sympatický.

AKÝ JE DEUX?

Malý, tenký a diskrétny, tieto tri slová Deux vystihujú. Ide o vibrátor, ktorý vám celkom padne do dlane (pre lepšiu predstavu sa pozrite na video). Dlhý a tenký design tiež znamená, že ho môžete lepšie priložiť na klitoris než, keď máte vibrátor podobného výkonu, ale iného tvaru (napríklad krátkeho guľatého).

ZAPOJTE HO DO PREDOHRY

Ako som spomínala v úvode článku, mám veľmi rada podobné hračky a preto ich doma máme hneď niekoľko (Satisfer Candy Cane, Double Sided). Môžete s nimi zažiť fantastickú predohru, vďaka ktorej dosiahnete neskutočné vyvrcholenia ešte predtým, než na to skočíte. Samozrejme každý z nás má iné erotogénne zóny, ale podobné vibrátory môžete používať ako pre ňu, tak aj pre neho, čo je ďalší dôvod prečo ich mám tak rada. Erotogénne zóny máme každý inde a aj v priebehu života sa nám môžu meniť, takže je dôležité vždy reagovať na to, u čoho vidíte, že váš sexuálny partner vrčí blahom. Zakaždým to tiež môže byť vzhľadom k okolnostiam trošku inak. Ale taká najčastejšia klasika, s ktorou väčšinou nešliapnete vedľa sú uši, krk, prsia, pery a jazyk. Samozrejme sa môže stať, že vaša drahá polovička na dráždenie týchto partií nebude ragovať s nejkaým veľkým nadšením, takže nie je nič jednoduhšie než sa presunúť o pár centimetrov nižšie, kde ako u pánov, tak aj u dám určite zožnete zaručený úspech. Každopádne napríklad bradavky a prsné dvorce, ktoré ich obklopujú, sú doslova posiate koncami nervov, ktoré prinášajú neskutočnú sexuálnu stimuláciu do celého tela. A platí to ako u dám, tak aj u pánov. Takže rozhodne odporúčam vyskúšať tohto fialového (u nás sa predáva aj v čiernej farbe a na oficiálnych stránkach výrobcu zoženiete aj odtiene Rose Gold, pokiaľ fičíte na tejto farbe odporúčam pozrieť) fešáka práve na týchto partiách.
Naozaj veľa mužov dokáže vzrušiť, keď ho jeho milá v týchto miestach iba hladí, saje, niekto naopak uprednostňuje jemné štípanie a hryzenie. Samozrejme veľa ľudí preferuje tvrdšie praktiky, ale dnešný článok je o Deuxu a ten sa vám bude hodiť skôr na všetky jemnejšie hrátky než BDSM hrátky.
A to isté platí aj pre krk. Schválne, kto z vás zbožňuje, keď vás niekto láska, bozká, jemne hryzie po dĺžke vašej šije? A pokiaľ ste zrovna v pozícii, kde pery na vášho milého alebo milú nedosiahnu alebo naopak chcete vyskúšať kúzlo najrôznejších možných vibrácií, tak určite odporúčam siahnuť po tejto hračke.

KDE SI S NÍM NAJVIAC UŽIJETE?

Ako som spomínala hneď v prvých riadkoch dnešnej recenzie, tak limity sú iba vo Vašej hlave a predstavivosti. Pretože partií, po ktorých môžete prechádzať alebo miesta kde vás Deux môže láskať je naozaj mnoho, ale samozrejme najväčšie uspokojenie zažijete, keď s ním zájdete do svojho lona/rozkroku vašej partnerky. Každá pacička má, ako už to u podobných kúskov býva svoj motorček a teda si naviac môžete na každej nastaviť vlastnú intenzitu. Dovolím si použiť obrázok priamo od výrobcu znázorňujúci všetky varianty, ktoré naozaj odporúčajú postupne vyskúšať. Možno objavíte nejakú novú obľúbenú kombináciu.

ĽAHKÉ DOBÍJANIE

Le Wand Deux môžete dobíjať priamo cez USB. Stačí odtiahnuť hornú časť od spodnej a máte USB kľúčenku. Takže už nemusíte neustále hladať nabíjacie káble, kto máte doma viac hračiek, určite ma chápete! Ďalší benefit, ktorý má priame nabíjanie cez USB, je väčšia spoľahlivosť, všetko zostane na svojom mieste na rozdiel od niektých magneticky nabíjaných zariadení, čo bolo teda asi dané mojou zrýchlenosťou pri zapojovaní, ale u hračiek od Fun Factory sa mi bohužiaľ párkrát stalo, že packy nedocvakli a hračka sa nenabila.

CESTOVNÝ ZÁMOK

Väčšina vymazlených hračiek túto funkciu má a ja som za to naozaj rada. Pokiaľ vám nezačne niekde v tu najmenej vhodnú chvíľu vibrovať kufor alebo kabelka, tak to možno neoceníte, ale verte je to naozaj super vychytávka, nielen na cesty…

VODEODOLNOSŤ

Kto čítate moje recenzie, tak viete, ako dôležitá je pre mňa vodeodolnosť, všetko, čo si môžem vziať do vírivky alebo vane ma získa omnoho rýchlejšie. Možno kvôli nabíjaniu (iba moja úvaha) Deux nie je najlpeším kúpacím kamošom, je odolný proti striekajúcej vode, takže hrátky v okolí vody alebo v sprche sú v pohode, na dlhšie hrátky pod vodou to nie je za čo má odo mňa jediné maličké mínus.
Lucia Hříšná
Lucia už niekoľko rokov píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde s čitateľmi zdieľa najrôznejšie tipy na sexy život, zvodné krajkové prádlo, erotické pomôcky. Má pocit, že v rámci každodenných povinností niekedy zabúdame na všetky slastné okamžiky v živote, čo je veľká škoda. "Čas na krásny, naplnený, vzrušujúci život je teraz a tu", hovorí. Lucia je tiež autorkou knihy Můj tajný život.
Ďalšie články autora Lucia Hříšná