Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

RECENZIA - "Králiček" od Satisfyer bude užitočným spoločníkom

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit je dôstojným nástupcom rabbit vibrátora s podtlakovým upgradem, ktorý z neho robí perfektný vibrátor pre modernú ženu. Vibrátor typu rabbit sa stal populárnym v deväťdesiatych rokoch potom, čo ho po celom svete preslávil seriál Sex v meste. V dnes už ikonickom diele sa inak konzervatívna Charlotte zamiluje do svojho nového ružového vibrátora, ktorý jej pripomína roztomilého králička a zakaždým ju dovedie k orgazmu. Jej láska zájde tak ďaleko, že radšej odriekne svoje kamarátky, aby mohla zostať doma a masturbovať. Je potrebné povedať, že Pro G-Spot Rabbit od firmy Satisfyer je úctyhodným nástupcom legendárneho vibrátora, ktorý sa perfektne hodí pre dnešnú modernú ženu a všetky tieto očakávania hravo splní. Jeho luxusný vzhľad, upgrade vo forme funkcie sania klitorisu a veľmi silné vibrácie z neho robia neoceniteľného spoločníka, za ktorého sa rozhodne nemusíte hanbiť.Vzhľad a pocitové dojmy

Od svojho trblietavého, gumového, ružového a možno trocha infantilného predchodcu má tento vibrátor naozaj ďaleko. Snehovo biele telo vibrátora a detaily urobené v populárnej ružovo zlatej tvoria nadčasovú kombináciu, ktorá pôsobí naozaj luxusne. Farby dávajú krásne vyniknúť zaujímavým krivkám vibrátora, výstupkom pre bod G a jemným hranám tela vibrátora. Matný silikónový povrch je zdravotne nezávadný, veľmi dobre sa umýva a hlavne na ňom nezostávajú prilepené žiadne nečistoty, ako na klasických vibrátoroch z mäkkého silikónu. Hmatovo je vibrátor pocitovo tvrdý a málo ohybný, čo so sebou nesie prekážky, ktorým sa venujem neskôr. Pokiaľ patríte k ženám, ktoré príliš neoslovujú erotické pomôcky realistického vzhľadu alebo máte rada neutrálnu farebnú paletu a prepychový vzhľad, potom je pre vás Satisfyer Pro G-Spot Rabbit vzhľadovo dokonalý.


Ako to je s funkciami?

Vibrátor má dve hlavné časti. Klasické dildo-vibrátor a rabbit nádstavec pre podtlakovú stimuláciu klitorisu. Špička vibrátora je jemne prehnutá a vystúpená smerom k bodu G, takže pokiaľ ste žena, ktorá si užíva silné vnútorné orgazmy, v tomto vás vibrátor určite poteší. Rabbit nádstavec má v sebe zabudovaný podtlakový ,,bubienok“ určený na klitoris. Ten simuluje pocit sania a vďaka podtlaku dokáže privodiť veľmi silné klitoriálne orgazmy. Bohužiaľ táto najväčšia výhoda vibrátora je tiež jeho najväčšou nevýhodou. Prečo? Poprvé, vibrátor je tvrdý a neohybný. Pre najlepšie výsledky a naozaj intenzívny pocit sania je potrebné vytvoriť podtlak a umiestniť bubienok presne na klitoris, čo vyžaduje trocha praxe. Nie každá vulva je anatomicky rovnako veľká a preto táto časť nemusí perfektne sedieť každej žene. Rovnako tak, je naozaj potrebné bubienok dobre umiestniť, podtlaková časť vám nič neodpustí a obyčajné priloženie kdekoľvek sa minie účinku. Naviac je vibrátor tvarovaný tak, že sa podtlaková časť len veľmi neľahko používa aj bez tela vibrátora. Musíte teda počítať s tým, že pokiaľ si budete chcieť užiť stimuláciu klitorisu pod tlakom, vždy musíte použiť aj časť s vibrátorom-dildom (ktorý však môžete a nemusíte zapnúť). Na druhú stranu vo chvíli, keď je vibrátor správne umiestnený dokáže kombinácia jeho funkcií veľmi rýchlo priviesť naozaj intenzívne a dlhé orgazmy. Zo všetkých vibrátorov Satisfyer považujem G-Spot Rabbit za jeden z mojich najobľúbenejších.

Čo sa týka funkcií a sily vibrácii, ponúka vibrátor vonkajšiu aj vnútornú stimuláciu. Vibrácie podlhovastej časti sú nezávislé na funkcii sania podtlakovej časti, takže môžete mať obe časti vibrátora zapnuté súčasne, alebo len jednu z nich, čo je veľkou výhodou. Vibrácie podlhovastej časti sú veľmi silné a intenzívne. Vibrátor ponúka jedenásť režimov: tri, ktoré pokrývajú klasickú zvyšujúcu sa intenzitu, ale sedem zábavnych programov, ktoré vibrácie dávkujú v rôznych vlnách, intenzitách a pulzoch. Pokiaľ patríte medzi ženy, ktoré radi oddiaľujú svoj orgazmus, určite vás tieto funkcie potešia. Zároveň podľa môjho názoru tento vibrátor patrí medzi najsilnejšie vibrujúce erotické pomôcky od Satisfyeru. Sama mám rada skôr intenzívnejšie vibrácie, viac menej u tohto vibrátora málokedy prechádzam na väčšiu intenzitu. Vibrátor sa preto perfektne hodí k stimulácii klitorisu napríklad cez bielizeň. Jeho podlhovastú časť môžete používať rovnakým spôsobom, ako vibrátor typu masážnej hlavice. To, že má tak silné vibrácie, je tiež výhodou pre ženy, ktoré si užívajú stimuláciu vo vnútri pošvy. Podtlaková časť na klitoris má tiež niekoľko módov, ktoré sa dajú ovládať samostatnými tlačidlami. Táto časť je zo začiatku tichá, ale pri vyšších intenzitách pomerne hlasitá a rytmické bubnovanie môže pôsobiť trocha rušivo. Bubnovanie sa však trocha stlmí umiestnením na klitoris. V prípade podtlakovej časti však vibrátor neponúka niekoľko programov, ale iba zvyšovanie intenzity. Viacmenej na úctyhodných 11 úrovniach. Napriek tomu sa mi osobne zdá vibrátor skôr hlasitejšej povahy. Je potrebné dodať, že je vibrátor vodotesný, takže si s nim môžete užiť zábavu aj v sprche či napustenej vani.

Celý vibrátor sa ovláda pomocou elegantne vyrobených tlačidiel umiestnených na konci vibrátora. Ovládanie nie je príliš intuitívne, ale keď si na neho zvyknete nerobí používanie vibrátora žiadny problém. Tlačidlo z ružového zlata ovláda vibrácie v podlhovastej časti vibrátora. To znamená, že jednym tlačidlom vibrátor nielen zapínate a vypínate, ale tiež prepínate medzi jednotlivými vibračnými módami. To je malá nevýhoda vibrátora. Pokiaľ sa omylom prekliknete, alebo chcete rýchlo zmeniť mód zo silnejšieho na slabší, musíte pomocou tlačidla preklikať všetky ostatné módy (ktorých je 11!), alebo vibrátor jednoducho vypnúť a znova spustiť (čo je niečo, čo mi osobne príde rýchlejšie, obzvlášť, ak sa pohybujete medzi prvými troma režimami, ktoré ovládajú len intezitu, a ktoré sa asi používajú najčastejšie). Na druhú stranu časť s výstupkom na klitoris možno ovládať troma bielymi tlačidlami, pri čom jednym sa časť vypína a zapína a dvoma sa rotuje medzi programami. Môžete tak ľahko meniť intenzitu na vyššiu a nižšiu, bez nutnosti obchádzať ovládanie rôznymi trikmi.


Pre koho je vibrátor určený a ako ho je možné používať?

Vibrátor je určený skôr pre ženy. Je skvelý na stimuláciu klitorisu, pošvy a bodu G. Nie je vhodný pre análne použitie. Hoci by šiel zavádzať aj análne, umiestnenie hlavice s podtlakovým bubienkom by manipuláciu s vibrátorom skôr komplikovala. Vďaka silným vibráciam podlhovastej časti vibrátora ho možno používať na dráždenie bodu G a pošvy, ale tiež na stimuláciu klitorisu, napríklad cez nohavičky, pretože má naozaj silné vibrácie. Určite sa s nim dajú stimulovať aj iné citlivé miesta, napríklad bradavky. Podtlakovú časť najskôr využijete iba na stimuláciu klitorisu, pretože pevné tvarovanie vibrátora neposkytuje väčší priestor pre manipuláciu a experimenty s inými časťami tela.
Zo silných vibrácii podlhovastej časti vibrátora môžu mať radosť aj páni, ktorí majú radi stimuláciu špičky penisu alebo semenníkov či prostaty z vonkajška pod semenníkmi. Podtlaková časť je celkom malá- má asi jeden a pol centimetra a pojme ľahko ženský klitoris, avšak nepokryje veľký povrch, a tak je možnosť expermentov so stimuláciou špičky penisu tlakovými vlnami pomerne obmedzená. Naviac je vibrátor tvarovaný tak, že by takéto použitie mohlo predstavovať skôr problémy s manipuláciou, než rozkoš. Z vyššie spomenutých dôvodov vibrátor nie je príliš vhodný na análne použitie. Silné vibrácie však poskytujú intenzívnu stimuláciu, ktorú je možné využiť na rôzne časti tela. Ak ste však muž a plánujete kúpu tejto pomôcky pre seba, odporučila by som vám obzrieť sa po iných typoch vibrátora.

Údržba a praktické informácie

Vibrátor je z matného silikónu, takže sa na neho nelepia žiadne prachové častice a veľmi ľahko sa umýva pod obyčajnou teplou vodou a trochou mýdla. Vďaka jeho povrchu ho môžete jemne osušiť ručníkom a povrch nezostane celý polepený malými chĺpkami. Z materiálu však plynie podstatné obmedzenie. Ak chcete používať lubrikačný gél, musíte vždy voliť ten na vodnej báze. Populárne silikónové lubrikanty by mohli povrch vibrátora nenávratne poškodiť, takže je potrebné dávať si pozor s čím vibrátor používate.
Podľa mojej osobnej skúsenosti vydrží nabitý naozaj dlhú dobu- silné vibrácie väčšinou pôsobia tak rýchlo, že ho používam skôr v krátkych intervaloch. Pretože súčasné vibrátory striedam, hračku stačí nabíjať raz za mesiac až dva. Ak si však chcete dopriať naozaj intenzívnu masturbáciu, potom vibrátor nevydrží dlhšie, než zhruba štyridsať minút, v závislosti na tom, ktoré všetky vibračné módy a funkcie využívate. Čo sa týka rozmerov je vibrátor zhruba normálny. Nie je nijako extrémne dlhý (celé telo má podľa výrobcu 22 cm, ale použiteľná časť tela vibrátora je zhruba polovičná) a jeho priemer je tiež bežný - okolo troch centimetrov. V porovnaní s ostatnými vibrátormi, ktoré Satisfyer ponúka, patrí Pro G-Spot Rabbit skôr k tym menším. Veľkou výhodou, ktorú milujem u všetkých vibrátorov značky Satisfyer je elegantné nabíjanie. Vibrátor nie je na tuškové baterky, ale nabíja sa USB káblom, ktorý magneticky pricvakne na dva kovové bodíky zo zadnej strany vibrátora. Vibrátor vždy nabíjam zastrčením káblu do počítača a trvá to zhruba tri hodiny. Pri použití adapéra do zásuvky by možno šla doba nabíjania skrátiť. Tiež je veľmi fajn, že sa všetky vibrátori značky Satisfyer nabíjajú rovnako, takže hoci sa pri jednotlivých modeloch môže tvar magnetickej koncovky trocha líšiť, stačí vám k nabíjaniu všetkých modelov iba jeden kábel.


Ľahké zhrnutie

Tento vibrátor patrí už niekoľko rokov k mojim obľúbencom pre rôzne druhy pocitov, ktoré ponúka a pre silné vnútorné aj vonkajšie orgazmy, ktoré poskytuje. Luxusný vzhľad, príjemný materiál, silné vibrácie a možnosť stimulácie klitorisu podtlakom robia z tohto vibrátora naozaj zaujímavý kúsok. To všetko je podčiarknuté veľmi príjemnou cenou aj napriek tomu, že sa vibrátor svojimi funkciami radí skôr k high-endovým vibrátorom. Na druhú stranu je vibrátor troška hlučnejší a neflexibilné umiestnenie výstupku na stimuláciu klitorisu nemusí sedieť anatómii každej ženy.Ella
Život Elly je o hľadaní rozkoše vo všetkom, čo robí – či už ide o dobré jedlo, zážitky alebo sex. A pretože má zvedavú povahu, hltá vedecké štúdie a za každou novinkou hľadá päť ďalších informácií. Vďaka tomu je chodiacou encyklopédiou sexu a sexuality - a užíva si to každým dúškom!