Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Satisfyer ENDLESS JOY: konečne vibrátor, s ktorým si rovnocenne užijú obaja partneri

Zmyslom mnohých partnerských vibrátorov je, že jeden partner si užíva a ten druhý diaľkovo ovláda nastavenie a s hračkou si toľko zábavy neužije. Od toho sa tiež odvíja dizajn, ktorý často pripomína ženské či mužské pohlavné orgány a obmedzuje možnosti použitia pre oboch partnerov či partnerky. Presne takým vibrátorom Satisfyer ENDLESS JOY alebo tiež Multifun nie je. Tento premyslený dizajnový kúsok je totiž navrhnutý tak, aby nepripomínal vôbec nič a napriek tomu budete prekvapení, ako skvelo zapadá do rôznych miest mužského aj ženského tela. Ak nejaký vibrátor nabáda k nekonečnému preskúmavaniu nových erotogénnych zón, je to presne tento.

Zamatové telo a inovatívny vzhľad

Na prvý pohľad vibrátor nepripomína nič, čo by súviselo s ľudským telom: dal by sa opísať asi ako pretiahnutý oblúk s dvoma zakrivenými koncami. Telo oblúka je robustnejšie a dobre sa drží. Z vnútornej strany tiež skrýva malinké vrúbky. Konce oblúka sú vyvedené do dvoch nožičiek so špeciálnym zakrivením. To vás nabáda k tomu používať nožičky k masáži rôznych častí tela: túto časť ocenia napríklad páni pri masáži prostaty. Pri používaní taktiež zistíte, že nožičky sú od seba v perfektnej vzdialenosti, ktorá nabáda do nich jemne zovrieť rôzne časti tela. Tým sa dostávame k najväčšej prednosti vibrátora: hoci nepripomína vôbec nič spoločného s ľudským telom, budete prekvapení, ako hrozne dobre zapadá do kriviek mužských i ženských tiel. Napríklad oblúk má tak akurát obvod, aby ním šiel pohodlne prevliecť penis a nožičky zase ideálny rozostup, aby medzi nich išli umiestniť bradavky alebo klitoris. Vibrátor je vyrobený z matného silikónu a je veľmi príjemný na dotyk. V súhrne jeho dizajn jednoducho nabáda k maznaniu a poznávaniu rôznych zákutí tela.

Dva motorčeky a viac ako sto kombinácií

Okrem dizajnu je hlavná prednosť vibrátora v oddelenom ovládaní oblúku aj nožičiek. Ako už je u Satisfyeru zvykom, motory sú veľmi silné a ponúkajú niekoľko stupňov intenzity aj zábavné vzorce vibrácií. Svoj vlastný motor má ako oblúkovitá časť, tak každá z nožičiek. Oddelené ovládanie asi najviac vynikne práve pri partnerskom sexe, kedy si každý partner môže nastaviť intenzitu vibrácií podľa svojej chuti.

Vibrácie každej časti sa ovládajú samostatným tlačidlom: to je intuitívne a z dizajnu je ihneď jasné, ako všetko funguje. Malou nevýhodou jedného tlačidla je to, že medzi programami ide prepínať iba smerom nahor: ak teda chcete rýchlo zvoľniť, je lepšie vibrátor vypnúť úplne a opätovne zapnúť na požadovaný program, než sa rýchlo snažiť dostať cez veľké množstvo programov.

Na druhú stranu, veľké množstvo je aj silnou stránkou vibrátora, pretože možno z vibrácií a programov zostaviť až sto rôznych kombinácií. Výhodou teda je, že pri každom sexe tak pravdepodobne prídete na nové kombinácie a spôsoby použitia.

Vibrátor, ktorý vyzýva na poznávanie

Satisfyer ENDLESS JOY je vhodný pre akákoľvek tela, a to ako pre použitie osamote, tak v páre. Muži si s ním užijú stimuláciu semenníkov, penisu, perinea alebo bradaviek, zatiaľ čo ženy ocenia možnosti použitia v oblasti vulvy a pŕs. Výrobca tiež uvádza možnosť vnútorného použitia a stimuláciu bodu G, ale v tomto sa Multifun zďaleka nevyrovná klasickým podlhovastým vibrátorom, ktoré sú určené pre ženy. Zaujímavé možnosti vibrátor ponúka najmä pre heterosexuálnych partnerov: vibrátor možno rôznymi spôsobmi nasadzovať na penis a stimulovať pri sexe ako partnerku, či partnera. Umiestnenie je veľmi jednoduché, ale vzhľadom k "univerzálnemu" obvodu, ktorý si nemožno nijako nastaviť, nemusí vibrátor vyhovovať úplne každému.

Ako so všetkými neobvyklými tvarmi to chce venovať trochu času skúšaniu, ako vám vibrátor najviac bude sedieť a ktoré vibrácie sú vám v tejto polohe najpríjemnejšie. Vďaka zaujímavým zakrivením a množstvo programov vibrátor nabáda k prieskumu nových zdrojov potešenie: je to teda ideálna hračka pre chvíle, kedy je pre vás dôležitejšia cesta, ako cieľ. Vibrátor síce dokáže privodiť naozaj silnú stimuláciu, ale jeho hlavný zmysel vidím práve v oživení zabehnutých spôsobov potešenia.

Praktické informácie

Vibrátor je vyrobený z matného silikónu, ktorý je skvele umývateľný, však to tiež znamená, že ho budete musieť používať len s lubrikačným gélom na vodnej báze. Na druhú stranu u väčšiny možností použitia lubrikačný gél vôbec nebudete potrebovať. Multifun má tiež skvelú výdrž a magnetické nabíjanie, ktoré poznáme od všetkých modelov značky Satisfyer.

Rozmerovo sa vibrátor zmestí do ženskej dlane, čo z neho robí príjemného spoločníka na cestovanie. Vibrátor je vodotesný, takže si ho možno vziať aj do vane či do sprchy.

Zhrnutie

Satisfyer ENDLESS JOY je veľmi zaujímavá partnerská hračka, u ktorej aj na po niekoľkýkrát nevyčerpáte všetky možnosti použitia, ktoré ponúka. Jeho hlavnou prednosťou je milý vzhľad, ktorý nepripomína žiadne pohlavné orgány a ponúka rovnaké možnosti rozkoše pre oboch partnerov. Multifun nabáda k stimulácii erotogénnych zón, spoločnému maznanie a rozbíjanie stereotypov. Ak však hľadáte vibrátor, ktorý vás spoľahlivo dovedie k silnému orgazmu počas malej chvíľky, siahla by som po iných osvedčených kúskoch. Tento vibrátor je skôr čerešničkou na torte, s ktorou sa budete baviť dlhý čas.


Ponuka všetkých produktov značky SATISFYER

Ella
Život Elly je o hľadaní rozkoše vo všetkom, čo robí – či už ide o dobré jedlo, zážitky alebo sex. A pretože má zvedavú povahu, hltá vedecké štúdie a za každou novinkou hľadá päť ďalších informácií. Vďaka tomu je chodiacou encyklopédiou sexu a sexuality - a užíva si to každým dúškom!