Milujeme nakupovanie 💋 ZĽAVA 10% s kódom "BDAY10" nad 20 € nebo ZĽAVA 20 % s kódom "BDAY20" nad 60 €
Partner of Notino

Electric sucking massager: Kabelkový vibrátor pre rýchle potešenie

Electric sucking massager je malá vrecková verzia slávnejšieho vibrátora značky Satisfyer. Ak ste o ňom nepočuli, Satisfyer je špeciálny vibrátor so sacou funkciou, ktorá pomocou podtlakových vĺn stimuluje klitoris a tisíce žien po celom svete prisahajú, že po ňom majú ten najlepší orgazmus. Táto neznačková verzia má príjemný dizajn a sympatickú cestovnú veľkosť, ale tiež pár dizajnových nedomysleností. Stojí za to do neho investovať, alebo je lepšie kúpiť Satisfyer? Na to sa pozrieme v dnešnej recenzii.

Ružová stávka na istotu

Tento vibrátor je pocitovo ako závan cukrovej vaty: príjemný zamatový povrch zo silikónu v roztomilej svetlej ružovej, doplnený o metalický ružový plát z druhej strany. Je naozaj malý - ale napriek tomu dostatočne výkonný - tak akurát do dlane, do kabelky a na cestovanie. Viackrát som sa tešila na dovolenku, ale baliť si full-size vibrátor mi prišlo zvláštne odhaľujúce, príliš veľké a zaberajúce miesto. S tak malým, drobným vibrátorom, ktorý nepôsobí ani trochu vulgárne, mi takéto veci vôbec nenapadajú. S prehľadom by sa vošiel do mojej taštičky na make-up - a to je mi veľmi sympatické, vzhľadom k tomu, čo v sebe skrýva.

Dosahuje aj na slávny Satisfyer?

Začnem teda s pozitívami: to, že je malý, ho vôbec nelimituje v tom, byť fakt výkonný. Electric sucking massager ponúka zhruba deväť stupňov intenzity sania a spoľahlivo vás dokáže priviesť k orgazmu. V porovnaní s inými vibrátormi však neponúka programy - teda vzorce - vie len pridávať a uberať na intenzite.To však nie je na prekážku - ja si vystačím s prvými dvoma stupňami intenzity - a to som skôr tá, ktorá ocení silnejšie vibrácie. Ovláda sa naozaj intuitívne a má moje tri obľúbené tlačidlá - teda na zapnutie a potom aj samostatné zvýšenie aj zníženie intenzity, čoho si cením - z mojich predchádzajúcich recenzií možno viete, že ovládanie intenzity iba smerom hore ma celkom irituje. Zdá sa, že má aj fajn výdrž batérie, pretože mi na jedno nabitie vydržal na niekoľko kratších čísel - dlhšie ani neboli potrebné. Podľa informácií na obale zvládne až dve hodiny prevádzky - bežný vibrátor zhruba štyridsať minút - ale to vždy závisí od toho, v akej intenzite ho používate. Oproti Satisfyeru sa nenabíja magneticky, ale káblom s konektorom, ktorý treba zapichnúť do vibrátora a do USB adaptéra. To ale vôbec nevadí, vibrátor je totiž podľa výrobcu stopercentne vodeodolný, dá sa teda používať aj vo vani alebo v sprche.

No a teraz k tým negatívam. V porovnaní so Satisfyerom mu totiž chýba možnosť vibrácií - vie proste len sať. Sacia hlavička je tiež dosť malá, v priemere má asi jeden a pol centimetra, kdežto Satisfyer je oválny a má zhruba dva centimetre. To znamená, že všetka sila Electric sucking massagera je sústredená na jeden malý bod, takže ak ste v oblasti klitorisu citlivá, môže byť na vás stimulácia príliš silná. Na druhej strane mi prišlo jednoduchšie nájsť s týmto vibrátorom ten správny uhol, pri ktorom stimulácia bola príjemná, zatiaľ čo u Satisfyera to vyžadovalo niekoľko pokusov - ale to môže byť dané tým, že už mám nejakú prax a približne viem, ako na to.

Za ďalšie mínus považujem absenciu vymeniteľného konca, na ktorý som u Satisfyeru zvyknutá. Okraj malého vibrátora totiž nie je zaoblený a nemá žiadnu snímateľnú prísavku, takže v kombinácii s tým úzkym zakončením sa jeho časti o niečo horšie čistia.

Hoci má na krabičke napísané, že je naozaj tichý, príde mi, že ho je celkom počuť a na vyšších stupňoch je naozaj hlučný - to ale aj klasický Satisfyer. Len možno absencia zaoblenej hlavičky ho robí hlasnejším, než by mohol byť.

Zhrnutie

Ak ste hrdou majiteľkou klasického Satisfyeru a hľadáte drobného spoločníka na cesty, tento vibrátor rozhodne nesmiete vynechať. Nie je síce tak premyslený ako Satisfyer, ale je jeho dôstojnou menšou verziou, ktorá splní, čo sľubuje. Pokiaľ so sacou technológiou nemáte skúsenosť, určite odporúčam investovať najprv do klasického Satisfyera, ktorý má premyslenú kombináciu vibrácií aj sania a tiež väčšiu saciu hlavičku. No a ak ste naozajstná pôžitkárka, odporúčam zainvestovať skôr do Satisfyera Curvy+: ten v sebe skrýva vibrácie, sanie, príjemnú veľkosť i aplikáciu, ktorá sa vám postará o hodiny diskrétneho potešenia. Na druhej strane tam Electric sucking massager ani nemieri a preto má za mňa jasné ÁNO!
Ella
Život Elly je o hľadaní rozkoše vo všetkom, čo robí – či už ide o dobré jedlo, zážitky alebo sex. A pretože má zvedavú povahu, hltá vedecké štúdie a za každou novinkou hľadá päť ďalších informácií. Vďaka tomu je chodiacou encyklopédiou sexu a sexuality - a užíva si to každým dúškom!