Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Satisfyer Pro 2: je legendárny vibrátor tak dobrý, ako sa o ňom hovorí?Satisyfer Pro 2 je vlajkový vibrátor značky Satisfyer: revolučnej technológie sania a cenová dostupnosť v porovnaní s konkurenciou je to, čo značku preslávilo. O najpredávanejšom vibrátore pre ženy sa spievajú legendy. Údajne by nemal chýbať žiadnej žene, pretože dokáže privodiť silné orgazmy v priebehu niekoľkých sekúnd a technológie sania, ktorá simuluje orálny sex, je tak odlišná od všetkého, na čo ste zvyknutá, že túto pomôcku jednoducho nejde nemať vo svojej zbierke. Je vibrátor naozaj tak úžasný? Poďme sa na to detailne pozrieť v recenzii!

Luxus & elegance

Satisfyer Pro 2 je podlhovastý vibrátor pozostávajúci z násady a stimulačnej hlavice. Násada je v populárnej ružovo zlatej farbe z tvrdého plastu a je určená na držanie vibrátora: sama o sebe nevibruje a nie je určená na penetráciu. Nachádzajú sa na nej tlačidlá a miesto pre nabíjanie. Tlačidlá a násadka stimulačnej hlavice sú v bielom prevedení z matného silikónu. Hlavica je na dotyk príjemná, však nie je poddajná a mäkká, ako by sa mohlo zdať. Samotná násadka je odnímateľná a veľmi mäkká, avšak po nasadení na tvrdé plastové telo hlavice svoju mäkkosť stratí. Vibrátor sa veľmi dobre drží v ruke. Jediné mínus, ktoré mohlo byť spôsobené len tým, že som mala testovaciu verziu produktu, je to, že v násade počujem posúvanie batérie tam a späť. Pod niektorými uhlami kvôli tomu pri zapnutí vibrátor nepríjemne hrká. To pôsobí trochu rušivo a vibrátor tým pre mňa trochu stráca na svojej elegancii. Inak totiž pôsobí ako luxusný doplnok, ktorý by sa fantasticky vynímal vedľa šperkov alebo v kabelke, a to nepreháňam - v žiadnom prípade nepripomína erotickú pomôcku.

Intuitívne ovládanie vibrácií a sanie

Vibrátor je určený primárne pre ženy, k stimulácii klitorisu. To je jeho výhodou, i limitom. Iste, možno ho kreatívne využívať napríklad pri stimulácii bradaviek či penisu, ale najlepšie je jednoducho v tom, na čo je určený - a v tom teda úplne exceluje. Má dve funkcie: vibrácie a sanie, ktoré sa ovládajú dokopy tromi tlačidlami. Vibrácie nemusím dlho predstavovať: majú niekoľko intenzít a vzorcov, ovládajú sa iba jedným tlačidlom a vibruje celá hlavice vibrátora. Ako už iste viete, k jednotlačitkovému ovládaniu mám svoje výhrady - nemám rada, keď sa jedným tlačidlom ovláda intenzita i zapínanie, pretože to neumožňuje znižovanie intenzity.

Sanie je revolučná technológia stimulácia klitorisu, ktorá pocitovo pripomína naozaj intenzívny orálny sex. V hlavici je totiž malý plastový bubienok, ktorý sa nadúva tam a späť a tým vytvára podtlakové vlny.

Satisfyer Pro 2 ponúka mnoho intenzít sania, ktoré sa ovládajú dvoma tlačidlami. Jedno je na zapnutie a zvyšovanie intenzity, to druhé na jej znižovanie: považujem to za veľmi veľké plus, pretože sa mi pri používaní viackrát stalo, že som intenzitu potrebovala znížiť. Na rozdiel od vibrácií má sanie iba rôznu intenzitu, nie programy. To ale nepovažujem za výrazný nedostatok, pri používaní mi rôzne vzorce sania naozaj nechýbali.

Nevýhodou vibrátora ako takého je jeho veľká HLASITOSŤ- ako vibrácie, tak sanie, majú zhruba od štvrtej intenzity naozaj vysokú hlasitosť. Bubnovanie zvukov trochu pripomína vŕtačku, najmä vo chvíľach, kedy vibrátor perfektne nedolieha na vulva. Pre mňa to bolo jednak trochu rušivé a taky to znamenalo, že potrebujem mať perfektné súkromie: toto nie je tichý a diskrétny vibrátor. Na druhú stranu je Satisfyer Pro 2 naozaj zdatný už pri nižšej intenzite, takže sa nestáva často, že vyššiu intenzitu využijem.

Sanie: funkcie, do ktorej sa oplatí investovať čas

Teraz sa dostávam k asi najväčšej prekážke celého používania: správne zaobchádzanie s vibrátorom. Ideálne umiestnenie vibrátora na klitoris tak, aby ste z funkcií vibrátora vyťažila maximum, vyžaduje prax. Prísť na to, ako správne vibrátor umiestniť, mi trvalo dosť dlho a prišla som na to asi až pri piatom použití, a to aj napriek tomu, že od Satisfyeru už mám kombinovaný vibrátor Rabbit, ktorý má saciu hlavicu tiež. Nenechajte sa počiatočnými neúspechmi odradiť - ten investovaný čas naozaj stojí za to. Satisyfer Pro 2 je jednoducho tvarovaný trochu inak, takže je možné, že aj ako skúsená užívateľka budete trochu tápať. Ideálne je vibrátor použiť až keď už ste aspoň trochu vzrušená - klitoris sa totiž prekrví a viac vystúpi na povrch - v takom stave je na neho oveľa jednoduchšie vibrátor umiestniť, ale záleží samozrejme na vašej anatómií. Všeobecne bol môj zážitok ale oveľa intenzívnejší, keď už som bola vzrušená, než keď som rovno začala s týmto vibrátorom v ruke.

Druhý môj dôležitý poznatok spočíva v správnom tlaku: intuitívne som si myslela, že keď sacia technológia funguje na báze podtlaku, musím ho na svoje telo čo najviac pritlačiť. Ukázalo sa, že v takom prípade však sanie takmer necítim. Naopak, keď som vibrátor priložila úplne voľne, intenzita sania ma veľmi milo prekvapila. Moje rady nemusia platiť univerzálne: každé telo je iné a je možné, že sama objavíte úplne iné triky, ktoré budú vášmu telu vyhovovať. Čo si teda z mojich skúseností vziať? Nenechajte sa odradiť! Pri prvom použití som bola sklamaná a nechápala som, čo na tomto úžasnom vibrátore všetci majú.

Po niekoľkých pokusoch som si ho ale úplne zamilovala a musím uznať, že naozaj privádza neskutočne intenzívne orgazmy a to počas niekoľkých sekúnd. Ako plus považujem to, že som sa viac naučila o svojom tele a o tom, čo a ako je mi príjemné. K tomu všetkému je Satisyfer Pro 2 vodotesný. Môžete si ho teda so sebou zobrať aj do vody, pričom tá pre podtlakovú funkciu nie je žiadnou prekážkou. Použitie vibrátora vo vani je veľmi príjemné a ak hľadáte dokonalé uvoľnenie, doporučujem kúpeľ s týmto vibrátorom.

K ťažkostiam so správnym umiestnením ešte považujem za dôležité zdôrazniť, že biela časť sacej hlavy je odnímateľná. Satisfyer vyrába aj iné tvary násadiek na hlavici, ktoré je možné samostatne dokúpiť a vymeniť. To znamená, že ak už ste naozaj vyskúšala všetko, a stále to nie je ono, možno ešte nad vibrátorom nemávajte rukou a skúste dokúpiť iný typ násadky - predávajú sa ako s širokým, tak úzkym vyústením. Nebojte sa experimentovať!

Po praktickej stránke je Satisyfer Pro 2 tiež veľmi premyslený: ako som už spomenula, násadka na vibrujúce hadicu ide veľmi ľahko zložiť a zase späť nacvaknúť, takže vibrátor môžete pohodlne vyčistiť, bez toho aby ste sa snažila dostať do zložitých zákutí. Nabíjanie je klasicky pomocou magnetu na USB kábel, tak ako to poznáme od všetkých Satisyferů.

Pretože je násadka zo silikónu, je potrebné vibrátor používať len s lubrikačným gélom na báze vody, inak môžete silikón nenávratne zničiť. Z mojich skúseností mi neprišlo, že lubrikačný gél robí pri použití veľký rozdiel, možno len ľahko pomohol pri vytvorení lepšieho priľnutia na telo.

Zhrnutie

Satisfyer Pro 2 je vibrátor, ktorý úplne dostáva nadšeným legendám, ktoré o ňom panujú. Za veľmi príjemnú cenu dokáže privodiť naozaj intenzívne pocity. Naučiť sa ho správne používať vyžaduje možno viac času, než ste u bežných erotických pomôcok zvyknutá, ale všetka tá snaha sa vám niekoľkonásobne vráti. Avšak nesmiem zabudnúť niekoľko mínusov: vibrátor je pomerne hlasný a určený primárne pre ženy. Ak milujete stimuláciu klitorisu, tento vibrátor vám rozhodne nesmie v zbierke chýbať - a verte mi, vaše skúsenosti s vyvrcholením sa navždy zmení.


Ella
Život Elly je o hľadaní rozkoše vo všetkom, čo robí – či už ide o dobré jedlo, zážitky alebo sex. A pretože má zvedavú povahu, hltá vedecké štúdie a za každou novinkou hľadá päť ďalších informácií. Vďaka tomu je chodiacou encyklopédiou sexu a sexuality - a užíva si to každým dúškom!