💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Vojna bezdotykačov - Satisfyer Pro 2 vs. Womanizer

Ženy, poďme objaviť topy dvoch zaujímavých erotických hračiek.

Doba ide dopredu a na trhu sexuálnych hračiek sa objavujú bezdotykové stimulátory klitorisu, ktoré sľubujú hory, doly aj orgazmy. Zapojila som sa na internete do Satisfyer diskusie aj Womanizer diskusie, ale bezhlavá debata bez vyskúšania je ako hovoriť o lahodnom víne a neokoštovať, takže nalejme si čistého vína! Satisfyer Pre 2 mi pred mesiacom kúpil priateľ k narodeninám, pretože obaja radi experimentujeme a treba povedať, že naša zbierka je už rozsiahla. Bola to láska na prvý pohľad, vzhľadovo je jednoducho luxusný a tá zlato-medená farba.... Womanizer som si dovolila kúpiť sama a treba povedať, že som sa musela pekne udrieť po vrecku. Womanizer má na výber hneď z niekoľkých dizajnov, čo je geniálne, avšak niektoré mi prišli trošku gýčovité. Prvý Womanizer recenzie na internete boli veľmi zmiešané, tak som si pustila aj Womanizer video, ktoré ma presvedčilo o kúpe. Oba stimulátory klitorisu sú vyrobené z lekárskeho silikónu, čo už beriem ako štandard. Do ruky padne Satisfyer krásne, ovládanie je intuitívne a po ruke, navyše je hračka obohatená o LED svetielko - avšak obdobne to má aj Womanizer. Prvý zásadný rozdiel je v stupňoch intenzity - Satisfyer ponúka 10 stupňov a Womanizer 5.
Obe hračky musíte pred prvým použitie nabiť a dajte si pekne načas, pretože dobíjanie Satisfyeru trvalo niekoľko hodín. Stimulátory majú dobíjacie baterky a nabíjanie klasicky cez USB kábel. Ako Womanizer, tak Satisfyer Pre 2 trošku hučí na rozdiel od informácií, ktoré majú výrobcovia na stránkach. Avšak po priložení na klitoris sa hluk trochu utlmí a ďalej to už nevnímate.

A ide sa na vec! Satisfyer mi priateľ po ľahkej predohre priložil ku klitorisu a treba povedať, že som sa trošku prikrčila. Prvé nasatie je celkom intenzívne už pri nižších stupňoch, takže vyskúšať všetkých 10 stupňov u mňa naozaj nehrozí. Tlakové vlny po prvotnom šoku masírovali môj klitoris, prechody stupňov intenzity sú jemné. Stimulátor príjemne objímal okolia klitorisu. Dostala som sa postupne na intenzitu 4 a tam som tiež dosiahla skvelý orgazmus. Stupne 5 a vyššie by som odporúčala len kamarátke Lenke, ktorá by si klitoris pokojne nechala vycucnúť. Samozrejme sme po kúpe testovali tiež Womanizer - oveľa drahšie dráždidlo klitorisu ponúka aj náhradné stimulačné nástavce. Vybrala som si gepardí vzor, pretože mi Tomáš stále hovorí, že som skrátka zviera. Dráždidlo Womanizer má krásne ružové puzdro a výrobca sľubuje na jedno nabitie až 240 minút zábavy. Nasatie je oveľa jemnejšie, alebo som už bola na bezdotykové pohladenie pripravená? Stupňov je iba 5 a aj tu som došla maximálne do stupňa 4. Priateľ mal tendencie s dráždidlom ešte kývať, ale to som tomu maniakovi zatrhla - stačí nechať pracovať tlakové vlny. Cítila som zmyselné chvenie, mrazenie až na kosť a asi najpríjemnejšie som vnímala stupeň 3.

Pri oboch som teda dosiahla orgazmus, čo bol náš cieľ. Ktorá z vás nemá citlivý klitoris, doporučujem dizajnovo krajší a lacnejší Satisfyery . Ak nemáte hlboko do vrecka a máte radi jemnejšiu masáž klitorisu, určite si doprajte Womanizer, napríklad vzor vytetovaného srdca. Ak môžem odporučiť, tak pred kúpou ešte určite pozrite na Satisfyer video, prípadne na Satisfyer recenzie a Womanizer recenzie, kde vám aj ostatné baby povedia svoje dojmy.
A ešte na záver - ak si budete chcieť týchto erotických kúzelníkov zakúpiť cez internet, tak neurobte chybu ako ja - napísala som názov stimulátora zle - satisfier - a výsledkom bolo všetko možné, len nie dráždidlo. Druhý zlý pokus - Satysfier - bol síce tiež mimo, ale už som bola skoro v cieli, takže správne je Satisfyer. Rovnako tak mi nedošlo, že Womanizer je od slova Woman, takže ako idiot som napísala Vomanizer. Kto si má ako pamätať, ako sa to píše - posledné veľké mínus!