Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasicky králiček v novom kabátiku

Vibrátory s výbežkom na klitoris sa dostali do povedomia žien hlavne vďaka seriálu Sex v meste, rovnako ako napríklad masážne hlavice. Charlotte si v jednom diele zakúpila králika alebo rabbit vibrátor, na čo si ho obľúbila natoľko, že ju kamarátky nemohli dostať von z bytu. To je už asi 30 rokov späť, avšak králičí vibrátor sa teší obľube dodnes. A mnohokrát tiež v o dosť sofistikovanejšej podobe- akú má napríklad Satisfyer Double Flex. Disponuje troma silnými motormi, ktoré sa postarajú o tu najväčšiu slasť a naviac je tak krásny, že ho nebudete chcieť vracať do šuplíka.

Štyri štýlové farby a originálny tvarovaný

Značka Satisfyer je známa svojimi krásnymi krabičkami, v ktorých produkty posiela do sveta. Zakaždým je to taká nádhera, keď mi príde ich pomôcka! Krabička máva rôzne farby, ktoré dokonale ladia s farbou hračky. Keď zatiahnete za malé pútko na strane, povolí sa megnetický uzáver a zbadáte pomôcku v celej svojej kráse za priehľadnou plastovou fóliou. Potom stačí odtrhnúť hygienickú pásku a produkt si už môžete osahať a vyskúšať jeho funkcie. Satisfyer tak nastavuje laťku balenia erotických pomôcok naozaj vysoko.

Double Flex sa vyrába v štyroch nápaditých farebných prevedeniach. Ja milujem červenú, takže voľba bola jasná, avšak zvodná fialová aj nevinná biela by boli tiež perfektné. Ako väčšina výrobkov Satisfyer Double Flex je vyrobený z neuveriteľne jemného lekárskeho silikónu, ktorý je zdravotne nezávadný a dobre sa čistí.

To, čo ma na prvý pohľad na vibrátore zaujalo, však nebola farba, ale veľmi nekonvenčný tvar. Hlavné, vaginálne ramienko je ergonomicky zahnuté, má tenšiu špičku pre ľahšie zavádzanie, ale zároveň je v prvej polovici tučnejšie, aby lepšie dráždilo bod G a vaginálne ústie, ktoré je z celej vagíny najcitlivejšie. Zo spodnej časti pomôcky potom vychádzajú dve menšie ramienka, ktoré pri zasúvaní veľkého ramienka do vagíny zacielia na žaluď klitorisu- vezmú si ho medzi seba a rozvibrujú tkanivo až do hĺbky. V kombinácii s vnútorným ramienkom sa teda postarajú o celý klitoris aj s jeho vnútornými ramienkami a bulby.

Na spodku vibrátora sa nachádzajú štyri nenápadné tlačidlá, ktorými je možné pohodlne navoliť program, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Dokopy ich máte na výber 10 – u každého si naviac môžete zvoliť 5 stupňov intenzity. Prvé stupne sú skutočne slabučké, takže si prídu na svoje aj citlivejšie ženy. Tie piate sú naopak natoľko výživné, že by mohli konkurovať hocijakej masážnej hlavici.

Pomôcka je zakončená štýlovou ozdobou z ABS plastu v ružovo zlatej farbe, ktorá ako polkruh opisuje tvar jej spodnej časti.

Nová generácia králičkov

Double Flex je rozhodne inovatívna pomôcka- ešte som nevidela rabbit vibrátor s takým tvarom a som milo prekvapená. Tento typ hračiek totiž máva veľký nedostatok v podobe miniatúrnej klitoriálnej časti. Ešteže sa zlepšuje povedomie o významnej úlohe klitorisu v uspokojení žien a to predovšetkým jeho vnútornej časti! Ušká tohto vibrátora je možné vhodnejšie nazývať poriadnymi ušiskam, sú totiž naozaj dlhé a disponujú silnými motormi – to som pri testovaní pocítila na vlastnej koži. Buď som králika klasicky zasúvala a vysúvala, zatiaľ čo ušká prechádzali okolo klitorisu, ktorý s každým zasunutím sa tetelil blahom, alebo som nechala vibrátor vo vnútri a ľahko s nim otáčala zo strany na stranu, aby ušká ešte o niečo lepšie zacielili. Pomôcku tiež môžete nechať len tak vo vagíne, zatiaľ čo si budete prechádzať jednotlivé vibračné a pulzačné programi. Páči sa mi ako sa s nimi dá vyhrať.

Ak chcete pozvať aj parnera, smelo do toho! Užite si spoločnú masturbáciu alebo napríklad dvojitú penetráciu, kedy partner bude mať na starosti váš zadoček, pretože vagínu už predsa obstaráva králiček. Ďalšou zaujímavou možnosťou a to predovšetkým pri sexe na diaľku, je využitie mobilnej aplikácie Satisfyer Connect, ktorá je k dispozícii celkom zadarmo v App Store alebo Google Play. Ponúka hneď niekoľko zaujímavých funkcií, ktoré nie sú obmedzené na obyčajné stláčanie tlačidiel- tvorbu vlastných vibračných a pulzačných režimov, ovládanie pomocou hlasu či hudby alebo zdieľanie svojich dát s ostatnými užívateľmi. Môžete si tak dopriať obľúbený program svojej kamarátky alebo sa nechať na diaľku uspokojovať partnerom. Dokonca si s nim cez aplikáciu môžete písať a volať – aj s videom! Satisfyer Connect je možné prepojiť aj s aplikáciou Spotify a počúvať tak svoje obľúbené pesničky, zatiaľ čo Double Flex bude vibrovať v ich rytme. Keďže aplikácia zobrazuje stav batérie, nemusíte sa už báť, že hračka prestane fungovať tesne pred orgazmom.

V neposlednom rade sa dá pomôcka ovládať tiež cez niektoré chytré hodinky.

Double Flex to vie aj v sprche

Pretože je vibrátor celkom vodotesný, rovnako ako väčšina produktov značky Satisfyer, je ho možné vziať aj do sprchy alebo vane – len nezabudnite na dostatok lubrikantu.

Tam prebiehalo aj moje druhé testovanie hračky. Vliezla som si do napustenej vane s bohatou penou a levanduľovou vôňou. Okolo som zapálila niekoľko sviečok, ktoré sa postarali o jemné, intímne osvetlenie kúpelne. Atmosféru dotvorila hudba v pomalom tempe.

Chvíľku som len tak ležala vo svojom kúpeli a cítila ako sa celé moje telo pôsobením teplej vody a príjemnej vône postupne uvoľňuje. Potom som sa začala sama seba zľahka dotýkať – na stehnách, brušku, prsiach a nakoniec aj medzi nohami. Vibrátor ležal na kraji vane, pripravený ma potešiť. Zapla som základný stupeň vibrácií a nechala svoju vulvu zvyknúť si na jemné vibrácie, ktoré sa mi šírili po celej panvovej oblasti. Prvý orgazmus prišiel rýchlo a bol výsledkom vonkajšej stimulácie klitorisu najtučnejšou časťou vibrátora. Nechávala som doznieť intenzívne sťahy pošvy, zatvorila som oči a nasávala vôňu levandule. Bolo to neuveriteľne príjemne. Potom som siahla po lubrikačnom géle, ktorý ležal na poličke pri vani. Výdatnou dávkou som natrela celé vaginálne ramienko pomôcky a potom ho pomaly zasunula dovnútra. Nehýbala som s nim, aby som do vnútra nenahnala vodu, ktorá by zmyla gél. Len som nechala hračku vo vnútri a ľahko okolo nej sťahovala vaginálne svaly. Keď môj klitoris prestal byť toľko precitlivený po prvom orgazme, aby mohol byť dráždený znova, zapla som svoj obľúbený program a nechala sa po druhýkrát unášať na vlne slasti. Tento program má veľmi málo pomôcok a spočíva v prelievaní vibrácií z vaginálneho ramienka do týchto klitoriálnych a späť. Už po prvýkrát ma veľmi zaujal, ale pod vodou to bolo ešte lepšie. Keď som naviac začala pohybovať ramienkami zo strany na stranu, druhé vyvrcholenie už bolo nevyhnuteľné. S hlasitým výdychom som sa vo vani celá prehla a nechala svoje telo, aby sa oddalo silným sťahom a zášlkbom…

Zhrnutie

Double Flex sa prakticky okamžite stal mojim obľúbeným rabbit vibrátorom, čo bolo celkom nečakané vzhľadom k tomu, že tento typ pomôcok príliš nevyhľadávam. Pripisujem to hlavne dĺžke a sile klitoriálnych ramienok a onomu úžasnému programu prelievajúcich sa vibrácií.

Na produktoch značky Satisfyer sa mi páči okrem krásneho designu tiež hebkosť povrchového silikónu, ergonomické a zároveň štýlové riešenie ich tvaru, magnetické USB dobíjanie, a široká škála vibračných a pulzačných programov a intenzít. S aplikáciou Satisfyer Connect pochopiteľne ešte širší.

- Tento vibrátor je rozhodne voľbou číslo jedna aj ako darček pre priateľku alebo napríklad aj kamarátku, u ktorej si nie ste istý, čo má rada. Double Flex sa totiž dá využiť ako:

- Vibrátor s ramienkami na klitoris

- Vibrátor na klitoris

- Dildo

- Análny vibrátor (pre pokročilých)

Ponúka skrátka veľa zábavy a hlavne nesmiernú rozkoš.

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka