💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Satisfyer Tri Ball alebo trojnásobná dávka slasti

Keď som prvýkrát videla vibrátor Tri Ball obľúbenej nemeckej značky Satisfyer, napadlo ma: k čomu sa to používa? To sa tie guličky strkajú dovnútra? A kam presne? Aj napriek tomu, že som si prečítala pár informácií o pomôcke na stránkach, rástla moja zvedavosť ďalej. Musím to vyskúšať chodilo mi hlavou. A že som to aj vyskúšala.

Satisfyer nikdy neurazí

Hračy od Satisfyeru všeobecne milujem. Sú tak krásne a elegantné! Ponúkajú širokú paletu farieb a tvarov, takže vyrážajú dych všetkým, ktorí sú presvedčení, že erotická pomôcka, rovná sa žiarivo ružový žilnatý penis z lepkavej gumy. Pripomínajú skôr designové kúsky, čo sa hodia- návšteva nebude mať páru o tom, čo to vlastne leží u vás doma na stole. Model Tri Bell nie je výnimkou, pretože vyzerá skôr ako masážny prístroj na chrbát alebo unavené chodidlá.

Pomôcka sa skladá z rukoväte a vibračnej časti, ktorá je vybavená troma guličkami. Táto časť je veľmi ohybná, takže si ju môžete zakrútiť ako len potrebujete. Pôvodný zámer je taký, že jedna gulička bude stimulovať klitoris, druhá vaginálny vchod a tretia oblasť konečníka, využitie však závisí len na vás a ja sama som vyskúšala hračku prikladať a zasúvať mnohými spôsobmi.

Ako takmer všetky pomôcky značky Satisfyer je aj Tri Ball vodotesný, 100% silikónový a dobíjací cez magnetický USB kábel. Matná červená farba s malinovými tónmi len doplňuje elegantné krivky tohto originálneho vibrátora.

Vlastnosti

Ďalšia vec, ktorú mám na Stisfyeru rada je množstvo programov, ktorými ich pomôcky disponujú. Tri vibračné režimy alebo dve intenzity tlakových vĺn rozhodne nečakajte - obvykle ide totiž o minimálne sedem programov. Tri Ball má na svojej rukoväti tri ovládacie tlačidlá a zatiaľ čo jedným môžete prepínať medzi deviatimi vibračnými programami, zvyšnými dvoma naviac môžete ovládať intenzitu každého z nich. Intenzít je vždy päť, takže dohromady máte na výber zo 45 variant rozkoše! Práve u tejto pomôcky ma niektoré programi dosť zaujali, pretože sa pri nich akoby prelievajú vibrácie z jednej guličky do druhej. Tak môžete precítiť a vychutnať si dráždenie jednotlivých častí vašich intímnych miest. Vďaka tomu, že má každá gulička svoj vlastný silný motor, môžete si vyberať, kde práve chcete vibrácie cítiť a akú majú mať intenzitu.

Rovnako ako u iných pomôcok z lekárskeho silikónu sa s Tri Ball odporúča tiež použitie lubrikačného gélu na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu jeho povrchu. Pred aj po použití pomôcky je vhodné ju umyť teplou vodou s jemným umývacím gélom. Ak chcete mať istotu dokonalej hygieny, predovšetkým u análnych hrátok, môžete využiť dezinfekčný sprej priamo určený na erotické pomôcky. Obvykle ho stačí po umytí nastriekať na hračku a zotrieť.

Tisíc a jeden variant použitia

Tri Ball nie je rozhodne nudnou pomôckou, ktorú je možné využiť len jedným alebo dvoma spôsobmi. Ako som už spomínala, pôvodné určenie pomôcky je nasledujúce: ľahnite si na chrbát a zatiaľ čo držíte vibrátor za jeho rukoväť, každá gulička stimuluje inú časť vašich intímnych partií. Pretože pomôckou prechádza kovová konštrukcia, môžete guličky ohýbať, ako len chcete- je teda jedno, ako ďaleko od seba práve vy máte klitoris, vaginálny vchod a konečník. Guličky sa jednoducho prispôsobia každému telu. Buď môžete hračku držať na mieste a nechať ju robiť svoju prácu alebo s ňou môžete prechádzať sem a tam, hore a dole, alebo zo strany na stranu tak, aby boli vaše zmyslové body čo najlepšie stimulované.

Ďalšou možnosťou je položiť si vibrátor pod seba, zatiaľ čo sedíte alebo ležíte na bruchu. Tak sa z neho stane grinder (môj obľúbený druh erotických hračiek, o ktoré sa dá otierať) a vy sa môžete na ňom vrtieť až do orgazmu. Keďže sú guličky celkom tvrdé, odporúčam túto techniku praktizovať na mäkšom povrchu ako je postel alebo vankúš.

Keďže priemer guličiek je iba 3,2 cm, je ich možné tiež zasúvať dovnútra. Napríkald len jedu- vytvoríte tak skvelý stimulátor vášho G-bodu alebo akýsi análny kolíček (avšak s tým, že potom už pravdepodobne posledná gulička nedosiahne na klitoris). Ak využijete Tri Ball vaginálne a zasuniete iba jednu guličku, vytvoríte tým niečo ako duálny vibrátor, pretože jedna gulička bude stále môcť stimulovať klitoris zvonku.

Osobne mi najviac vyhovovalo ono základné použitie, kedy dochádza k dráždeniu vonkajších partií a vstupu do vagíny a análneho otvoru. V tomto ohľade je Tri Ball skutočne unikátny. Väčšinu ľudí totiž nenapadne, že by si mohli stimulovať ,,len“ okolie, všetko chcú hneď tlačiť dovnútra. Mnohokrát je ale práve táto vonkajšia masáž najviac uspokojivá. Veľmi prínosná môže byť najmä v prípade stiahnutých svalov panvového dna, ktoré sa tiahnu od klitorisu až po konečník, takže ich Tri Ball uvoľní všetky naraz. Rovnako ženám trpiacim vaginizmom môže pomôcť priniesť úľavu a potešenie bez nutnosti penetrácie.

.

V neposlednom rade sa s týmto nevšedným vibrátorom vyhrajete s partnerom či partnerkou, nech už robíte čokoľvek. Pri orálnom sexe vám môže partner guličkami nežne prechádzať okolo vaginálneho a análneho vchodu, zatiaľ čo sa ústami venuje klitorisu alebo naopak. Napríklad by potešilo aj jeho, ak by ste počas ,,fajčenia“ rozvibrovala jeho penis, hrádzu a okolie análu. Vďaka svojej vysokej ohybnosti nebude pomôcka prekážať pri žiadnej polohe, takže hurá do toho!

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka