💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Satisfyer Top Secret + - Vaše tajomstvo v nohavičkách

Mali ste niekedy chuť na malé dobrodružstvo pri ceste vlakom, počas nákupu alebo v reštaurácii? Teraz nemám na mysli sex na verejnom mieste, ale vibrujúci predmet vo vašich nohavičkách. Moja posledná recenzia sa venovala vibračnému vajíčku, ktoré sa zavádza do vagíny a cez mobilnú aplikáciu môžete ovládať vibračné programy a meniť intenzitu stimulácie. Podľa prieskumov je ale jasné, že väčšina žien potrebuje na orgazmus viac než len vnútornú stimuláciu. Čo si teda zaobstarať? Nohavičkový vibrátor!

Trojitá stimulácia

Vibrátor do nohavičiek značky Satisfyer bol pomenovaný Top Secret +, nakoľko má okrem výbežku do vagíny ešte výbežok análny. Je to teda pomôcka zložená zo základne, jedného hrubšieho a jedného tenšieho ramena. To hrubšie je ideálne na dráždenie bodu G, pretože má ľahko zahnutý tvar a hrubší, zaoblený koniec. Tenšie ramienko zase vkĺzne do zadočka veľmi ľahko a navyše disponuje jemnými drážkami pre ešte pikantnejší zážitok. Oba výbežky majú vysoko flexibilné korene a tak sa dokonale prispôsobia každému lonu. Predná časť základne potom slúži na stimuláciu klitorisu, takže pozornosť sa dostane celej vašej intímnej oblasti a vy máte zároveň voľné ruky - čo je pri nakupovaní, upratovaní alebo uspokojovaní partnera veľmi praktické.
Rada by som ešte rozobrala miery vibrátora - použiteľná dĺžka vaginálneho ramienka činí 9,5 cm, jeho najširší priemer je 3,2 cm a priemer pri koreni 2,1 cm. To je tak akurát a musím povedať, že skvele drží a stimuluje, kde má. Análne ramienko meria 6,8 cm a jeho priemer je cca 2 cm, čo sú tiež ideálne miery, obzvlášť pre začiatočníkov, ktorí nie sú zvyknutí na širšie predmety v "zadných vrátkach". Osobne ale vidím nedostatok v dĺžke základne (cca 9 cm), pretože mi nedosahuje na klitoris. Vzdialenosť klitorisu od vagíny je dosť individuálna záležitosť, u mňa však základňa naozaj nemá šancu sa ho ani dotknúť, nieto ešte stimulovať až k vrcholu. Je to síce škoda, ale aj tak mi je hračka sympatická, pretože skvele stimuluje bod G a zadoček. Navyše týchto nohavičkových vibrátorov je na trhu zatiaľ pomerne málo a tak môžeme dúfať, že na tomto nedostatku výrobcovia zapracujú.

Chytrá aplikácia je súčasťou

Pre zapnutie stačí podržať tlačidlo v spodnej časti hračky a potom prepínať programy (spolu je ich 12) opätovným stláčaním toho istého tlačidla. Ideálne je potom spárovať zariadenie s mobilnou aplikáciou cez Bluetooth, pretože sa vám tým otvoria oveľa širšie možnosti použitia. Aplikácia sa volá Satisfyer Connect a je zadarmo dostupná v Google Play alebo App Store. Po jednoduchom spárovaní sa už môžete hrať, čo hrdlo, alebo skôr vaša vulva, ráči.
Kým sa s aplikáciou skamarátite, môže to chvíľku trvať, ponúka totiž naozaj rozsiahle spektrum funkcií a programov. Pri vstupe sa vám objaví ponuka východiskových programov - monotónne vibrácie, vlnité vibrácie, postupné zvyšovanie frekvencie, alebo napríklad rýchle pulzy. Pri zvolení akéhokoľvek programu sa ale navyše môžete hrať s intenzitou aj typom vibrácií manuálne, to znamená, že napríklad prejdením prsta po displeji smerom nahor zvýšite výdatnosť celého režimu. Každé ramienko je ovládateľné zvlášť, takže si môžete podľa ľubovôle zapnúť napríklad samotné análne vibrácie a vaginálny výbežok mať vo vnútri ako také nevibračné dildo. Bola som prekvapená, čo všetko sa tam dá vymyslieť a tak som objavovala ďalšie a ďalšie funkcie, až sa mi z toho vybil mobil. Medzi také ďalšie funkcie v rámci aplikácie SF Connect patrí napríklad ovládanie hlasom, prepojenie s telefónom partnera na diaľku alebo vibrácie v rytme skladby podľa vlastného výberu, čo ma veľmi zaujalo a môžem vrelo odporučiť tanečné playlisty. Obzvlášť tie vo svižnejšom rytme.

Tichý chod vás neprezradí

Výrobca u Top Secret + sľubuje diskrétne tichý chod, ktorý nedá vášmu okoliu šancu odhaliť, čo sa práve odohráva vo vašich nohavičkách. Mám to vyskúšané. Vibrátor mi robil spoločnosť nielen doma, ale aj na prechádzke v parku. Predsa som sa tej hlasitosti trochu obávala a tak som s ním nevyrazila hneď do reštaurácie. Namiesto toho som ho vložila do priliehavejších nohavičiek a išla von. Prekvapilo ma, že skoro nebol počuť, aj keď som navolila silnejšie programy. Teraz už viem, že sa nemusím obávať prezradenia niekde v obchoďáku, kde je navyše oveľa viac okolitého ruchu, než v parku. Okrem nosenia v nohavičkách som hračku skúšala aj doma bez nohavičiek. Jednoducho si obkročmo sadnúť na stoličku a navyše si pomáhať pohybmi panvy, ktoré ešte umocnia narastajúcu slasť. Vzhľadom na môj drobný problém s dĺžkou základne mi tento spôsob využitia Top Secret + priniesol najviac potešenia vďaka tomu, že som si mohla zároveň stimulovať klitoris rukou alebo iným vibrátorom.

Zhrnutie

Povedala by som, že Top Secret + je pomerne inovatívny, pretože momentálne je na trhu pomenej pomôcok tohto typu. Mám ale aj výhrady a tak na záver pridávam plusy a mínusy tejto hračky tak, ako to osobne vnímam.
VÝHODY
 • Príjemný silikónový materiál
 • Inovatívnosť
 • Možnosť ovládania ramien zvlášť
 • Skvelý tvar ramena na bod G
 • Príjemné drobnejšie ramienko pre anál
 • Tichý chod, diskrétnosť
 • Napájanie cez USB
 • Mobilná aplikácia so širokým spektrom využitia
NEVÝHODY
 • Krátka základňa
 • Spočiatku bolo zložité pripojiť sa k aplikácii
 • Pre niekoho môže byť aplikácia neprehľadná
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka