Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Porovnávanie generácií Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3

Nemecká značka Satisfyer je známa predovšetkým pre svoje podtlakové pomôcky, ktoré vyrába mnoho druhov. Každý má troška iný tvar, farbu aj vlastnosť, zďaleka najpopulárnejší je však model Pro 2 (alebo tiež Pro 2 Generation 2). Je to ten klasický zlatý stimulátor s podlhovastým telom a guľatou bielou hubičkou, ktorý sa už niekoľko rokov objavuje na sociálnych sieťach, v článkoch aj knižkách ako zázrak prinašajúci expolzívne orgazmy. Na instagrame je dokonca zaradený vo výbere gifov, tak veľmi je obľúbený. Pred nedávnom však prišiel na trh jeho mladší bráško – Satisfer Pro 1 Generation 3, ktorý vás na prvý pohľad zaujme svojou neobvyklou druhou násadkou, ktorá je súčasťou balenia. K čomu táto násadka slúži, ako veľký rozdiel je medzi týmito novými modelmi a tým starým a ktorý je z môjho pohľadu lepší? Všetko sa dozviete!

Čo vie Satisfyer Pro 2 ?

V skratke: vie kmitaním membrány v „sosáčiku“ vytvárať tlakové vlny, ktoré pri priložení ku klitorisu spôsobia ľahký podtlak a rytmické dráždenie tohto citlivého miestečka. Ona úžasná technológia sa volá Air Pulse a majú ju všetky Satisfer stimulátory tohto typu.

Prečo ho toľko žien po celom svete priam zbožňuje? Asi preto, že vie byť veľmi jemný, ale aj veľmi intenzívny. Na rozdiel od drahšieho Womanizeru nezačína na výdatných vlnách, ktoré pripomínajú štartovanie motora, ale na nežnom vrčaní, ktoré sotva ucítite. Ženy s veľmi citlivým klitorisom, medzi ktoré patrím aj ja, sú obvykle spokojné na približne tretej intenzite. Satisfyer Pro 2 ich však má 11 a ak si potrpíte na dosť výživnú stimuláciu, okolo deviatky už si rozhodne prídete na svoje.

Rovnako ako väčšina pomôcok tejto značky je aj Pro 2 celkom vodotesný a dobíja sa cez magnetický USB kábel. Ergonomický tvar umožňuje pohodlné používanie hračky v akéjkoľvek polohe – a to samozrejme aj pri sexe s partnerom. Umývanie je jednoduché vďaka možnosti zložiť alebo vymeniť silikónovú nasádku na ,, nasávacej“ hubičke. Hubička je pri všetkých variantoch pomôcky biela, rukoväť však môžete mať nielen v klasickej zlatej, ale tiež v ľadovo modrej alebo pastelovo fialovej farbe.

Užívateľky tohto modelu si, ak viem, sťažovali len na jednu vec – že rukoväť nie je silikónová, ale plastová. Môže totiž v ruke kĺzať, obzvlášť keď je človek spotený alebo má ruky od lubrikačného gélu. Silikón je jednoducho lepší.

Pro 2+

Neskôr sa na stránkach sexshopov objavil ešte model Pro 2+, ktorý naviac vie ešte vibrovať v 10 režimoch. Osobne ma táto funkcia nijak zvláštne nezaujala - tlakové vlny vnímam na klitorise veľmi intenzívne, ale vibrácie cítim zvláštne, akoby z diaľky. Tým, že je klitoris týmito pomôckami stimulovaný v podstate bezdotykovo, sú totiž vibrácie cítiť len po stranách a pripadajú mi tam vyložene zbytočné.

Čo vie Generácia 3 ?

Keď bola táto novinka uvedená na trh, zaujala ma hlavne nová ,,čiapočka“, pretože nemá otvor. V zásade vyzerá rovnako ako tá klasická násadka, len je prekrytá tenkou silikónovou membránou. Zapnutím tlakových vĺn sa táto vrstva rozkmitá, čo je úplne iný pocit, než keď je váš klitoris ,,nasávaný“. Je to veľmi jemné ťukanie a vlnenie, ktoré ocenia predovšetkým citlivejšie ženy. Táto technológia je pomenovaná Liquid Air technológia alebo technológia tekutého vzduchu.

Klasická priechodná násadka je prakticky rovnaká ako u predchádzajúceho modelu. Zmenou je však povrch rukoväti – tvorí ho zamatovo hebký silikón, ktorý je v ruke omnoho príjemnejší a nekĺže. Na výber máte opäť z troch farebných variantov: vínový variant si ponecháva klasickú bielu hubičku (biela je aj druhá, inovatívna násadka), varianty čierna a lila sú však v týchto farbách celé, čo vyzerá veľmi pekne.

Voliť môžete rovnako ako u Pro 2 medzi 11 intenzitami tlakových vĺn; novinkou je potom hneď 12 vibračných programov. Tie tu konečne dokážem oceniť za súčasného použitia novej násadky s membránou. Tým, že sa klitorisu priamo nedotýka, konečne vibrácie poriadne cítim.

Oproti predchádzajúcemu modelu je Pro 2 Generation 3 rozhodne tichší a to aj na najvyšších intenzitách. Samozrejme záleží na tom, či práve zapnete vibrácie, alebo nie. Ťukanie tlakových vĺn je vždy o niečo tichšie než vrčanie motora.

Novinkou je naviac ,,smart“ variant tohto modela, ktorý má možnosť prepojenia s mobilnou aplikáciou Satisfyer Connect. Vďaka tej si môžete ukladať obľúbené vibračné či podtlakové režimy alebo nechať partnera, aby vám robil dobre na diaľku. Aj s videochatem.

Aké sú teda hlavné rozdiely?

Model Pro 2 Generation 3 má:

 • Dva varianty násadky

  To mi osobne príde skvelé, pretože pri kupovaní pomôcky nikdy nemáte stopercentnú istotu, že vám bude vyhovovať. V prípade Satisfyeru Pro 2 Generation 3 vám veľmi pravdepodobne aspoň jeden z ,,klobúčikov“ sadne.

 • Vibrácie

  Síce si môžete kúpiť variant Pro 2+, ktorý vibrovať vie, ten má ale k dispozícii menej programov a je o niečo hlučnejší.

 • Silikónovú rukoväť

  Lepšie sa drží, je zdravotne 100% nezávadná a nekĺže.

 • Tichší chod
 • Iné farebné varianty
 • Možnosť prepojenia s mobilnou aplikáciou
Takže, novší model z toho vychádza o niečo najlepšie. Ak by si niekto chcel kúpiť radšej ,,dvojku“ urobí to pravdepodobne z dôvodu klasickosti vzhľadu (ako som už povedala, táto pomôcka je spomínaná a zobrazovaná jednoducho všade) alebo kvôli nižšej cene. Osobne Satisfyer Pro 2 Generation 3 používam dosť často a pripadá mi ako skvelý vynález. Teším sa na štrvtú generáciu, ak niekedy nejaká taká bude.
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka